Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дивият Франк " ..Защо го гледам ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Дивият Франк " ..Защо го гледам ???

    Цъкнах оня ден Канал 1 , да видя кой е при Цонев, оказа се че явно Цонев е в отпуска...както и да е
    Думата ми е, че в това време вървеше предаване от типа научно популярни - "сам сред дивите животни"
    Меко казано, всичко по тази схема съм изгледал по Дискавъри и N.Geo, и съответно са ми доскучали отдавна...
    просто не можах да се откъсна...
    И го гледах и на следващия ден, че и по нататък..
    Схемата е: един водещ (, спец по всякакви твари- и отровни и безобидни, грамадни и хищни и т.н ) обикаля из разни джунгли, и представя въпросните гадинки отблизо , доближавайки големите и направо "прегръщайки" по-малките!
    Дотук нищо ново!
    Но дали защото Франк е истински испанец, (поредицата си е испанска). или хумора който вкарва навсякъде ( на пръв поглед по детски елементарен) ми въздейства, факт е че ми е адски интересно!
    Въпреки, че за почти всички от представените животни съм гледал много подробни и подобни неща!
    Въпреки, че остроумни водещи от този бранш - колкото искаш!
    Мисля, че ме кефи заради Наистина небрежния начин по който представя всичко, пък и си е пич отвсякъде!
    Или пък испанския темперамент си е близо до нашата кръвна група ???
    А може би съпътстващите го местни хора наистина са готини?
    Продължавам да го следя, и се убеждавам (както каза и д-р Ненков): Канал 1 си заслужава !
    Grand Vitara 1.6i 16V (94Hp)2001
    Недостатъчното количество просто ще свърши, недостъчното качество може да те довърши !
    'Толкова млад, а вече кривнал от пътя'

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X