Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френски пищоФ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Френски пищоФ

    Босе, кво пак бе? Много адекватно си реагира тоя човек, ако беше някой случаен с оръжие от шаш и паника да ги е подпукал и после да ги лежи. А тоя явно си познава контингента. Дистанция имаше достатъчно да го напълни с олово, дори и мангала да беше скъсил рязко и нашия (нали тоя е нашия, с папките, от добрите) да бе поел некой и друг удар у левата рЪка. Което ме води на мисълта, по пътя на логиката, че човека си го носи с патрон в патронника. Явно е наясно къде отива.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #17
      От: Френски пищоФ

      Ама какво пак,нищо само питам.Гледам я през телефона я през пада,нямам е такъв Монитор та да видя поне пищова какъв е,но от телефона това е нещо с чук да чука и чука свален,Берета да речем та да е с патрон в патронника,Зиг не е,че много смелост там така да го влачи.

      Не говоря да ги е подпукал,как казах и пишова и човека си свършиха работата,а именно спряха нападението.Интересно ми беше и все още е различното мнение на пищовджии те у форума,че от телефона трудно се мери и дистанция даже.

      За подпухване не говоря,а ще меря аз виртуално ма само да се пребера.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Френски пищоФ

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        това е нещо с чук да чука и чука свален,Берета да речем та да е с патрон в патронника,Зиг не е,че много смелост там така да го влачи.
        Ми не ги разбирам, ама сигурно е нещо дабъл екшън ала-бала
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • #19
          От: Френски пищоФ

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Въпрос - трудно определям дистанцията от тоя клип долу та искам вашето мнение.

          Шанса да е с патрон в патронника на тоя пищов какъв е?
          Правилно ли не го извади при положение,че ония е на такава дистанция и с бата в ръка?
          Нормално ли е с едната да си за пищова,а с другата да стискаш чанта?
          Разстоянието е от 7 м. нататък (зависи по кое време).
          Качеството не ми позволява да бъда 100% сигурен, но прилича на Jericho (израелски вариант на CZ75).
          Ако съм познал, вероятността да има патрон в цевта е над 90% (пистолета е с двойно взвеждане, и декокер+блокиране на иглата от спусъка, което позволява да се носи зареден достатъчно безопасно).
          Да, правилно е, че не го извади. Пистолет се вади, за да се стреля с него. А и ваденето е въпрос на десети от секундата + протягането на ръката с пистолета напред е добра идея само в спортната стрелба.
          Да, нормално е да стиска чантата с другата ръка. Намерението е да я използва като щит срещу бухалката. Спиращия ефект на пистолетните куршуми не гарантира сам по себе си безопастност в случая.
          Като цяло действията на мъжа носят отпечатъка на израелския подход. Не мога да преценя дали става дума за формално обучение или за самообучение по книги/видео.
          Хладнокръвието предполага известен предишен опит в подобни ситуации. По-скоро полицейски, отколкото военен.

          Коментар


          • #20
            От: Френски пищоФ

            Той като гледам го дръпна и освободи от кобура ма не мога да преценя и аз,тия телефони да вземат да ги направят с 4 педи екран баси.

            За последното изречение тук един коментира - ченгето се чуди защо да стреля,войника се чуди защо да НЕ стреля та тия не е военен или поне не реагира като каубойЕЦ.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Френски пищоФ

              Шефе, отбой

              Прегледах го набързо - в нито един момент дистанцията не е под поне 7-10 метра според мен.

              На този кадър:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Patlak.jpg
Прегледи:1
Размер:56.0 КБ
ID:5722012


















































              ...нещата изглеждат плашещи и батаджията изглежда да е на два-три метра, но всъщност секунди преди това се вижда как оператора набомбва мощно зум-а. След зумирането цялата сцена е с компресирана перспектива, и обектите в кадър изглеждат близки а не са.

              Пример за компресия на перспективата с телеобектив - ТУК.
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #22
                От: Френски пищоФ

                Освободил не значи извадил и насочил. Последното дава възможност на някой от противниковия отбор да му тегли куршума от засада с достатъчно аргументи за адвоката после.
                Има изключения и при военните. Бивши мироопазващи сили и т.н.

                Коментар


                • #23
                  От: Френски пищоФ

                  Гоблине това са десетина метра и не повече според моя телефон поне,под 12 си взел дал срещу тая бухалка или поне шансовете са ви равни та за това питах.Ако сложим на кантара и бройката им мммммм не знам,от дивана не го виждам ясно.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Френски пищоФ

                    От компютъра изглежда относително безпроблемно. Най-близкия е на сума ти метри, другите са си на поне още толкова назад - всичките. Не виждам начин тоя да не може да ги пломбира всичките без особени проблеми.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #25
                      От: Френски пищоФ

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      под 12 си взел дал срещу тая бухалка или поне шансовете са ви равни
                      Що бе, на бащата преди много години му натрошиха ръцете с железен прът в подобна ситуация, кога ги беше вдигнал в опит да се предпази. У главата не го беха уцелили. Ма той и без това си е луд.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #26
                        От: Френски пищоФ

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Що бе, на бащата преди много години му натрошиха ръцете с железен прът в подобна ситуация, кога ги беше вдигнал в опит да се предпази. У главата не го беха уцелили. Ма той и без това си е луд.

                        Те тава те ми е питанката - аз с голи ръце като бях млад,сега стоя в боя,че не съм и бърз та за това и се чудех как го пусна на близка ЗА МЕН дистанция.Ше го опъна на телевизора в нас и ще го мисля,с това телефонче една чурка не мога да премеря тук.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Френски пищоФ

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Гоблине това са десетина метра и не повече според моя телефон поне,под 12 си взел дал срещу тая бухалка или поне шансовете са ви равни та за това питах.Ако сложим на кантара и бройката им мммммм не знам,от дивана не го виждам ясно.
                          Правилото важи за нож под 7м. При ръка на оръжието и наличие на "щит" и срещу бухалка, а не острие, шансовете са определено на страната на стрелеца. Особено при наличието на известна подготовка.
                          Справка:

                          Коментар


                          • #28
                            От: Френски пищоФ

                            Чантата му дава възможност да го пусне и на два метра.Дори без оръжие ,само с чантата ще се оправя с тоя,освен ако не е обучен капуейра боец,та има да се шляпаме.
                            Чантата пази и от камъните,в случая оръжието основно държи стадото настрани.

                            Като студент ме нападнаха трима цигани с ножове около 2 часа през ноща,със крак от телевизор,единия беше в кома,двамата не бяха в състояние да се движат,и тримата лежаха докъто дойдат спора и линейка.Така че подготвен със чантата може да парира без проблем бухалката и толкова пъти колкото е нужно да извади и стреля,според мен има патрон в цевта,чж75 позволява,такъв ползвам и аз
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Френски пищоФ

                              Ммммм да,грубо 2 коли дистанция та ще се дзверя в нас както казах.

                              мерси
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: Френски пищоФ

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                ...ченгето се чуди защо да стреля,войника се чуди защо да НЕ стреля та тия не е военен или поне не реагира като каубойЕЦ.
                                Ама ако патроните му са някакво менте/ пищоФът газеняк, много правилно си реагира човекът. Или пък е готов да отнесе някоя бухалка в името на безспорните доказателства за пред съда- неизбежна самозащита, нали...
                                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X