Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение относно конкретен CR-V

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение относно конкретен CR-V

    Здравейте всички,

    От известно време си търся автомобил, като съм се насочил или към комби 4х4 или джип. Гледах няколко Subaru Legacy, но не можах да си харесам. Алтернативите, за които мисля е Honda CR-V или Toyota RAV4. Знам, че не са офроуд автомобили, но на мен ми трябва нещо като комби с по-висока проходимост за всеки случай, главно ще се ползва за градски/шосеен автомобил.

    Интересувам се от тази хонда:

    [FONT=verdana#$%^&*()(&^%$^*()*&)) [/FONT]
    Видях, че от доста време се продава, а и изглежда има доста доработки. Не намерих обаче обява тук или в Хонда форума, а по принцип такива коли са на форумци. Някой запознат ли е с конкретния автомобил, тъй като не можах да намеря инфо на такъв стандартен мотор на CR-V, така че явно е турбинирана допълнително. Доколкото разбрах от Хонда форума - автомобила е на някакво момче от Шумен, което си има собствен сервиз.


    Предполагам все някой е гледал дадената кола или имал интерес към нея, може ли да дадете някакви препоръки/информация? Доста са си парите за автомобил '98 година, но важно е състоянието все пак. Предпочитам такъв автомобил, отколкото някой кошник 2008 . И все пак, не съм сигурен доколко си заслужава да се взима толкова модифициран автомобил, особено при евентуален бъдещ проблем с турбината.


    Мерси предварително за съветите.

    Поздрави!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X