АСК "Зверино 4х4 Екстрийм" ви кани на 6-то издание на състезанието на 27 и 28 август.
Основният бивак отново ще бъде на поляната над селото. Комплекс Оазис ще работи и ще можете да пробвате и 7-те басейна, които се намират там.
Все още има доста време, но който има желание може да си планира участието и да се запише.
По стара традиция (за ужас на бюджета ни ), първият записан участва без такса.
Който иска да ни подпомогне предварително може да изпраща таксата по Еконт, офис Мездра, Стоян Францов - 0889204272
50 лв до 20 август
60 лв след 20 авугст
70 лв. на място
Отново ще има дамско трасе. На желаещите дами, без джипове, ще предоставим състезателни машини, заедно с навигатор (т.е. мен). Ще могат да си избират м/у червен Самурай и Змота прототип.
Награди ще има всеки участник. Това е благодарение на нашите споносри.
Официален медиен партньор на състезанието: http://www.medianews.bg
Да си припомним 2015:
Програма
Петък - 26.08.2015
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед (в шатрата пред моя кемпер)
Събота - 27.08.2015
08:30 - 9:30 - записване на закъснелите
09:30 - 10:00 - теглене на жребий и откриване на състезанието, брифинг състезатели
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони
15:30 - 18:30 записване и старт на женското трасе
19:00 - 20:30 - забавна програма - танцови състави, музика и т.т.
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и на трасето
Неделя - 28.08.2015
09:30 - 10:00 теглене на жребий, брифинг състезатели
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участнници
клас Стандартен
101. Стефан Стояновски / Крум Алексиев; Сузуки Самурай; София - такса от АСК Зверино 4х4 Екстрийм
102. Георги Донев / Георги Георгиев; Патрол, Сортови Тикви - Разград
103. Милен Златев / Георги Тихов; Самурай; АСК Ямбол 4х4 Екстрийм
104. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; Бакшиш Тийм Ст.Загора
105. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
106. Eвгени Андреев / Георги Георгиев; Исузо Трупър; ОФК СЛИВЕН 4Х4
107. Цветелин Ангелов / Стивън Илиев; Сузуки Витара; Ботевград
108. Мирослав Иванов / Ивайло Маринов; Сузуки Витара; Офроуд 4x4 СЕВЛИЕВО
109. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
110. Мирослав Григоров / Илия Йорданов; Сузуки Джимни; Зверино
111. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
112. Тома Келевски / Стефан Мутафов; Сузуки Самурай; Смолян
113. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; гр.Смолян
114. Захари Манолев / Румен Манолев; Нисан Патрол; Манолеви тийм село Смилян
115. Бени Бенев / Пепи Марковски; Нисан Патрол; Нови Искър
116. Григор Павлов / Стефан Иванов; Сузуки Витара; Автомото Клуб Смолян
клас Модифициран
201. Николай Колев / Мехата със стенда; Сузуки Франко; Шумен
202. Росен Томов /Костадин Хубенов; Сузуки Самурай; Proto Extreme Team Асеновград
203. Красимир Данаилов / Иван Валериев; Сузуки "Зелено"; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
204. Радостин Димитров / Георги Христов; Сузуки Самурай; Трудовец
205. Кристин Заимов / Костадин Гергьовски; Газ Racing Team; с.Смилян
206. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков 4х4
207. Пламен Исаев / Никола Кузманов; Сузуки Самурай (Малкия скрап); АСК Боляри 4х4;
208. Майстор Митко / Тихомир Асенов; Сузуки Витара; Чипровци
209. Светослав Христов / Георги Митрев; Бертоне; София
210. Валентин Николов / Евгени Владимиров; Сузуки Самурай; Своге
211. Георги Канджаков / Божидар Канджаков; Сузуки Витара; Етрополе
клас Прототип
301. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; Газ69 - Звяра; София
302. Емилиян Петров / Росен Дончев; Vamp Proto; Вълчи Дол
303. Илиян Илиев / Светлозар Петров; Паяк; Разград
304. Светлин Димитров / Владислав Миков; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
305. Калин Митов / Красимир Илиевски; Vamp Proto; Враца
306. Павел Павлов / Георги Вълчев; Шумер; Рашково
307. Асен Иванов- Асенчо / Христо Георгиев; Suzuki "ASSENovgrad";Extreme Proto Team Асеновград
308. Andy Visoiu / Costin Fantana; Сузуки Самурай; Букурещ
309. Николай Котов / Младен Младенов; Рейндж Прото; Своге
Дами
1. Нели Димитрова - червен Самурай
2. Надежда Пешева - Сузуки Змота
3. Дениза Арнаудова - Сузуки Змота
4. Росица Цонкова - Лилавия Самурай
Основният бивак отново ще бъде на поляната над селото. Комплекс Оазис ще работи и ще можете да пробвате и 7-те басейна, които се намират там.
Все още има доста време, но който има желание може да си планира участието и да се запише.
По стара традиция (за ужас на бюджета ни ), първият записан участва без такса.
Който иска да ни подпомогне предварително може да изпраща таксата по Еконт, офис Мездра, Стоян Францов - 0889204272
50 лв до 20 август
60 лв след 20 авугст
70 лв. на място
Отново ще има дамско трасе. На желаещите дами, без джипове, ще предоставим състезателни машини, заедно с навигатор (т.е. мен). Ще могат да си избират м/у червен Самурай и Змота прототип.
Награди ще има всеки участник. Това е благодарение на нашите споносри.
Официален медиен партньор на състезанието: http://www.medianews.bg
Да си припомним 2015:
Програма
Петък - 26.08.2015
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед (в шатрата пред моя кемпер)
Събота - 27.08.2015
08:30 - 9:30 - записване на закъснелите
09:30 - 10:00 - теглене на жребий и откриване на състезанието, брифинг състезатели
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони
15:30 - 18:30 записване и старт на женското трасе
19:00 - 20:30 - забавна програма - танцови състави, музика и т.т.
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и на трасето
Неделя - 28.08.2015
09:30 - 10:00 теглене на жребий, брифинг състезатели
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
клас Стандартен
101. Стефан Стояновски / Крум Алексиев; Сузуки Самурай; София - такса от АСК Зверино 4х4 Екстрийм
102. Георги Донев / Георги Георгиев; Патрол, Сортови Тикви - Разград
103. Милен Златев / Георги Тихов; Самурай; АСК Ямбол 4х4 Екстрийм
104. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; Бакшиш Тийм Ст.Загора
105. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
106. Eвгени Андреев / Георги Георгиев; Исузо Трупър; ОФК СЛИВЕН 4Х4
107. Цветелин Ангелов / Стивън Илиев; Сузуки Витара; Ботевград
108. Мирослав Иванов / Ивайло Маринов; Сузуки Витара; Офроуд 4x4 СЕВЛИЕВО
109. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
110. Мирослав Григоров / Илия Йорданов; Сузуки Джимни; Зверино
111. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
112. Тома Келевски / Стефан Мутафов; Сузуки Самурай; Смолян
113. Йордан Фотев / Дечо Чакъров; Лада Нива; гр.Смолян
114. Захари Манолев / Румен Манолев; Нисан Патрол; Манолеви тийм село Смилян
115. Бени Бенев / Пепи Марковски; Нисан Патрол; Нови Искър
116. Григор Павлов / Стефан Иванов; Сузуки Витара; Автомото Клуб Смолян
клас Модифициран
201. Николай Колев / Мехата със стенда; Сузуки Франко; Шумен
202. Росен Томов /Костадин Хубенов; Сузуки Самурай; Proto Extreme Team Асеновград
203. Красимир Данаилов / Иван Валериев; Сузуки "Зелено"; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
204. Радостин Димитров / Георги Христов; Сузуки Самурай; Трудовец
205. Кристин Заимов / Костадин Гергьовски; Газ Racing Team; с.Смилян
206. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков 4х4
207. Пламен Исаев / Никола Кузманов; Сузуки Самурай (Малкия скрап); АСК Боляри 4х4;
208. Майстор Митко / Тихомир Асенов; Сузуки Витара; Чипровци
209. Светослав Христов / Георги Митрев; Бертоне; София
210. Валентин Николов / Евгени Владимиров; Сузуки Самурай; Своге
211. Георги Канджаков / Божидар Канджаков; Сузуки Витара; Етрополе
клас Прототип
301. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; Газ69 - Звяра; София
302. Емилиян Петров / Росен Дончев; Vamp Proto; Вълчи Дол
303. Илиян Илиев / Светлозар Петров; Паяк; Разград
304. Светлин Димитров / Владислав Миков; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
305. Калин Митов / Красимир Илиевски; Vamp Proto; Враца
306. Павел Павлов / Георги Вълчев; Шумер; Рашково
307. Асен Иванов- Асенчо / Христо Георгиев; Suzuki "ASSENovgrad";Extreme Proto Team Асеновград
308. Andy Visoiu / Costin Fantana; Сузуки Самурай; Букурещ
309. Николай Котов / Младен Младенов; Рейндж Прото; Своге
Дами
1. Нели Димитрова - червен Самурай
2. Надежда Пешева - Сузуки Змота
3. Дениза Арнаудова - Сузуки Змота
4. Росица Цонкова - Лилавия Самурай
Коментар