Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Feroza - VIN?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Feroza - VIN?

    А от коя година Ферозите са с новата маска.

    Коментар


    • #92
      До: Feroza - VIN?

      Май 1994-та.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        До: Feroza - VIN?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Май 1994-та.
        Да, от 1994 се правят и с двете маски, а от 1996 само с новата.

        Коментар


        • #94
          До: Feroza - VIN?

          http://www.mobilen.bg/21256836522540949 тази пък е обявена 93г.а е с новата маска.На мен Шумен ми е наблизо и ще взема да ида да я видя,че вече ме хвана тоя офф-грип.Само дето чакам едни пари...
          Днес например пак одрах кюнеца на астрата,писна ми.Трябва нещо по високо

          Коментар


          • #95
            До: Feroza - VIN?

            И още един въпрос,може ли ако имам въпросния microcat с всичките му екстри на лаптопа да проверявам ВИН кода на място без он-лайн връзка .Да не ме хвърлят на върбата де.

            Коментар


            • #96
              До: Feroza - VIN?

              Първоначално публикуван от ivan.doc Преглед на мнение
              И още един въпрос,може ли ако имам въпросния microcat с всичките му екстри на лаптопа да проверявам ВИН кода на място без он-лайн връзка .Да не ме хвърлят на върбата де.
              Може

              Коментар


              • #97
                До: Feroza - VIN?

                Първоначално публикуван от bobyper Преглед на мнение
                Може

                ...самоче microcat-а не декодира всички VIN-ове. Така че не разчитай на него на 100%
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #98
                  До: Feroza - VIN?

                  МОЛЯ МНОГО - който има възможност да ми провери джипката , че се вкарвам в е...ти приключенията
                  JDA00F30000006685
                  благодаря - НАЙ ВЕЧЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА НОМЕРА НА МОТОРА АКО Я ИМА ТАЯ ЕКСТРА!
                  извинявам се за големите букви
                  Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                  Коментар


                  • #99
                    До: Feroza - VIN?

                    Преди година бях звънял на Дайхатсу България. За спирачни дискове май. И те останаха много изненадани, от броя нули в средата на VIN-a. Отправеното питане към завода показа следното:

                    VIN с 6 нули в средата е на най-старите Ферози. Вероятно за това и Микрокат-а не го декодира правилно.
                    VIN с 5 нули е на по-новите. Той вече се декодира.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • До: Feroza - VIN?

                      Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                      МОЛЯ МНОГО - който има възможност да ми провери джипката , че се вкарвам в е...ти приключенията
                      JDA00F30000006685
                      благодаря - НАЙ ВЕЧЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА НОМЕРА НА МОТОРА АКО Я ИМА ТАЯ ЕКСТРА!
                      извинявам се за големите букви
                      То и microcat-а не връща номер на двигател, до колкото виждам, така че няма как да го видим.

                      Опитай да звъннеш в DAIHATSU - България, уж да питаш за някаква част, и ей-така между другото ги попитай дали нямат информация за номер на двигателя.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Feroza - VIN?

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        То и microcat-а не връща номер на двигател, до колкото виждам, така че няма как да го видим.

                        Опитай да звъннеш в DAIHATSU - България, уж да питаш за някаква част, и ей-така между другото ги попитай дали нямат информация за номер на двигателя.
                        звъннах в дайхатсу, питах за делко по номера на мотора, нищо не можаха да ми кажат за мотора освен , че може би е HDC
                        А ЦЕНАТА НА ДЕЛКОТО Е 1200 ЛВ без ДДС
                        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                        Коментар


                        • До: Feroza - VIN?

                          Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                          МОЛЯ МНОГО - който има възможност да ми провери джипката , че се вкарвам в е...ти приключенията
                          JDA00F30000006685
                          благодаря - НАЙ ВЕЧЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА НОМЕРА НА МОТОРА АКО Я ИМА ТАЯ ЕКСТРА!
                          извинявам се за големите букви
                          Microcat нищо незнае за този номер.

                          Коментар


                          • До: Feroza - VIN?

                            Първоначално публикуван от bobyper Преглед на мнение
                            Microcat нищо незнае за този номер.
                            Благодаря, и в дайхатсу така ми казаха, била от най старите ферози и декодерите не ги ловели
                            Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                            Коментар


                            • До: Feroza - VIN?

                              Първоначално публикуван от yzynov Преглед на мнение
                              Много се извинявам ако може парола и за мен. Благодаря предварително.
                              Много се извинявам ако може парола и за мен. Благодаря предварително.
                              jeinov@abv.bg

                              Коментар


                              • От: До: Feroza - VIN?

                                Здравейте колеги,
                                имам една молба. Може ли някой от вас да ми разкодира следния ВИН, че нещо Микроката ми се скапа: JDA00F30000034585. Благодаря ви предварително.
                                Оператор на италиански реактивен жребец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X