Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

    Ние ходихме от 2008-ма! Но вече - не Но на никой не му пука защо
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Национален Събор Приморско 2016 година

      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
      Абе хора, като не сте били по добре не коментирайте. Този ди джей с този фокус не става. Не вдига 250 и не е виждал плажна топка. Уж беше спечелил някаква бутилка с плодов сок на плажа, но уви не я пробвахме. Най добрата му забивка беще на плажа с голямото хоро. Браво.
      Еее, за плажната топка напрао те закопах със 100 на 4..
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Национален Събор Приморско 2016 година

        Останаха ли билети за .....? Антракт?
        Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

        Коментар


        • От: Национален Събор Приморско 2016 година

          Хора, не ни е крив DJ-я, а организацията. Не виждам защо се ръчкате за глупости. Просто трябва да си има места за всичко.

          Ако седна да си кажа с някой 5 приказки, дори и любимите ми парчета да пускат, пак няма да съм особено щастлив ако децибелите са такива че едва чувам тоя, с който си говоря. От друга страна последните вечери (всъщност не само, просто тогава се чуваше) в далечния край се лееше чалгия - ми преместих си го в другия крачол. Бях с хора, с които чакам цяла година да се видим, и можехме да се чуем - това беше важното.

          На минали събори искащите по-ниски децибели просто се ситуираха по-далеч от кетъринга. Като им се докуфее, отиваха в дажнгъра. Не мисля че е толкова трудно. Всеки харесва каквото харесва - просто не бива да задължаваме останалите да харесват същото.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Национален Събор Приморско 2016 година

            Стига сте мрънкали. Имаше възможност за настаняване и на по-отдалечено и тихо място. Всичко е въпрос на личен избор.

            Я да разсеем и развеселим малко темата със забавни моменти от плажната гонка





            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • От: Национален Събор Приморско 2016 година

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              Общественна тайна е ...
              Но и не познавам различни.

              Вили, аз съм бил на ВСИЧКИТЕ събори!
              На последния ... имаше нападения на озвучителна техника с мачете!!! ..

              Защо .. може да си отговориш и сама.
              И .. ДА .. Жоро го нямаше ... в случая ... но това нямаше никакво значение.
              ...
              Кога се е случило това и чия е била озвучителната техника?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                Не че съм залипсвал на някой, ма аз от 3-4 години не посещавам туй мероприятие. Откакто една вечер колоната се оказа до входа на палатката и водих малкият да заспива на 2 км. от лагера.
                Таргата го псуех на килограм, после поне 2 години ми се сърди Ма му мина - сигур щот е дрЪт и не помни
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  Кога се е случило това и чия е била озвучителната техника?
                  В петък вечерта , колоната е била на Густав доколкото разбрах ...
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    Абе ко сте се размрънкали .Мен ми беше готино .Догодина пак ще отида ако имам пари и време.Музиката кът музика ...все пак сме в гората и всеки може да си опъне палатката по надалеч от музиката.....А относно диджея направи отново голям купон на плажа.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X