Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален Събор Приморско 2016 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Национален Събор Приморско 2016 година

    Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
    Официалните дни за състезанията ще бъдат 3,4 и 5-ти септември.
    ......
    Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
    .... До 04.09. кмета е му е забранил да влизаме в гората ....
    Да разбираме ли, че мероприятия ще има, но не може да се палаткува до 4-ти, или цялата организация ще се промени заради второто?
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #32
      От: Национален Събор Приморско 2016 година

      Лоша новина, отидоха ми плановете по дяволите.
      тел. за приятели по всяко време 0888 909394

      Коментар


      • #33
        От: Национален Събор Приморско 2016 година

        Аз съм планувал почивка от 1.09 до 6.09 включително. Ако не дойда на събора през тези дни какво да правя?

        А на 10.09 съм на работа.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: Национален Събор Приморско 2016 година

          не си само ти така ;(
          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
          Калоян Кирилов
          LZ2ZGT

          Коментар


          • #35
            От: Национален Събор Приморско 2016 година

            Момчета!
            Някой длъжен ли е някому да организира събор? Още повече - в удобно нему време?
            Каквото е възможно, колкото възможно. Пък ако някой е разчитал прекомерно на "чужд гръб" - проблемът не е на въпросният "гръб"...
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #36
              От: Национален Събор Приморско 2016 година

              Ще има ли въобще събор и от коя дата до коя? Някой ще даде ли по точна информация???

              Коментар


              • #37
                От: Национален Събор Приморско 2016 година

                davc - напълно си прав просто си бях насрочил малкото останала отпуска за 1-6 септември исках да се видя с приятели нищо повече.
                Знам колко е трудно да се организира такова мерприятие като един такъв голям събор.
                Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                Калоян Кирилов
                LZ2ZGT

                Коментар


                • #38
                  От: Национален Събор Приморско 2016 година

                  Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
                  Ще има ли въобще събор и от коя дата до коя? Някой ще даде ли по точна информация???
                  Дечо, много добре знаеш, че събора си го правим сами а не някой да ни го прави. Това което прави Валентин е да се свърже с местната власт за да ни разрешат къмпингуването в гората на Перла. Това, че има друга проява до 04.09 не зависи от нас, че да поставяш така въпроса. Кмета е казал, че можем да бъдем от 05.09 до 15. 09. От всички нас зависи ще има ли събор или не.
                  ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                  ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                  0896 846 246

                  Коментар


                  • #39
                    От: Национален Събор Приморско 2016 година

                    Ще гледам да присъствам и ще следя темата.Там съм по него време.
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Национален Събор Приморско 2016 година

                      Я ме светнете кой къмпинг е наблизо, за да мога до 4-ти да съм там, а после да се преместя на сбора? Никаква идея нямам все още за къмпингите по морето.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Национален Събор Приморско 2016 година

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Я ме светнете кой къмпинг е наблизо, за да мога до 4-ти да съм там, а после да се преместя на сбора? Никаква идея нямам все още за къмпингите по морето.
                        Китен

                        Коментар


                        • #42
                          От: Национален Събор Приморско 2016 година

                          Ще да е голямо мероприятие ,че да заемат цялата гора Помним "екстремистите " с две палатки хора за цялата гора !
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #43
                            От: Национален Събор Приморско 2016 година

                            Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                            Ще да е голямо мероприятие ,че да заемат цялата гора Помним "екстремистите " с две палатки хора за цялата гора !
                            Някакъв триатлон има по същото време и плуването вероятно ще на плаж Перла , та за това ... Със сигурност няма да заемат цялата гора , но щом няма разрешение от кмета да бивакуваме по същото време , не може да се направи нищо ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • #44
                              От: Национален Събор Приморско 2016 година

                              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                              Я ме светнете кой къмпинг е наблизо, за да мога до 4-ти да съм там, а после да се преместя на сбора? Никаква идея нямам все още за къмпингите по морето.
                              "Якото място" на Явор - Вромос - има нарочна тема.
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • #45
                                От: Национален Събор Приморско 2016 година

                                М, дам, триатлонисти ще превземат Приморско на 3 и 4 септември, намерих сайта с програмата...

                                http://lionheart.bg/

                                Състезанието ще се проведе в три дисциплини както следва: 3 км плуване в залива на плаж "Перла", 115 км XC колоездене в сърцето на Странджа планина и 17 км бягане през най-живописните кътчета на резерват "Ропотамо"....
                                Ми, значи от 5-ти ще нападаме гората? Таман ще са нахранили стършелите.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X