Обява

Свий
Няма добавени обяви.

24-я отбор на Off Road Show & Expo трая

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 24-я отбор на Off Road Show & Expo трая

    ВЕСКО И БАГЕРЪТ – 24-ТИЯТ ОТБОР В OFFROAD SHOW &EXPO
    · Суперпрофесионалистите от „Геотрейдинг“ направиха 8 екстремни офроуд трасета и издърпаха десетки закъсали по препятствията джипове

    Как от огромна гола поляна за три дни да създадеш най-големия и атрактивен терен за професионално офроуд състезание? - Това могат да ви кажат професионалистите от „Геотрейдинг“ АД и нашият фотограф, който бе на терена на OffRoad Show & Expo и направи репортаж за работата на багериста Васко и мощната машина Lannen 8800i. Екипът на „Геотрейдинг“ не само изгради осемте екстремни траялни трасета за офроуд край Sofia Ring Mall, но беше и 24-итя професионален „отбор“ в двудневното адреналиново състезание. Вижте защо:
    Мощният багер Lannen8800i прави първата копка за голямотоофроуд състезание.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:174.0 КБ
ID:6116795

    Едно по едно изникват осемте екстремни траялнитрасета, от които се възхитиха /и затрудниха максимално/ 23-те отбора офроудпрофесионалисти.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:207.7 КБ
ID:6116796

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:6116797

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off Road_183 (Small).JPG
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:6116784

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Off Road_427 (Small).JPG
Прегледи:1
Размер:210.9 КБ
ID:6116785

    Веско и багера на „Геотрейдинг“ АД бяха 24-тият тим на OffRoad Show&Expo – под бурните аплодисменти на публиката, те час по час вадеха закъсали по трудните препятствия състезатели . „Поздравления за Злати, съдийския екип, положения труд на организатори и състезатели.Максимално ме изкефи и Веско багериста. Изключително схватлив, къдърен, с перфектна машина. Мисля, че и с евакуацията се справи перфектно. А най-много ме зарадваха усмивките на състезателите накрая след състезанието“, написа след края на OffRoad Show& Expo един от участниците в специализирания форум offroad-bulgaria.com.
    И Шишо Бакшишо от „Шоуто на Слави“ тества 8-те уникални офроуд трасета, дело на безкомпромисните професионалисти от „Геотрейдинг“ АД.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:199.9 КБ
ID:6116798

    Любимката на България Поли Генова пя за участниците и публиката на събитието на лятото в София.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:179.7 КБ
ID:6116799

    Щастливите победители в OffRoad Show &Expo под дъжд от шампанско и конфети

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:156.7 КБ
ID:6116800

    Последно редактирано от zzlatev; 22-06-16, 13:33.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: 24-я отбор на Off Road Show & Expo трая

    Само аз ли не виждам снимките?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: 24-я отбор на Off Road Show & Expo трая

      Ами бързаш, още пиша......
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: 24-я отбор на Off Road Show & Expo трая

        Веско ли, уникална находка попадение точно в десетката. Беше перфектен и двата дни направи над 30 евакуации без никакъв риск за публика или състезатели. Имаше станция и следеше състезанието изкъсо винаги знаеше къде е нужен и беше там на минутата. Това имах предвид като казах че Веско ни е напълно достатъчен. БЛАГОДАРЯ ТИ ВЕСКО ЧЕ СЕ СПРАВИ НА100% със поставените задачи. Таиничко си мечтая да си наша асистираща машина на целия Траялен шампионат но още неможем да си го позволим. Успех от мен и ще ми приятно да раборим някога заедно.

        Коментар


        • #5
          От: 24-я отбор на Off Road Show & Expo трая

          Поздрави на младежа от мен с този кадър.
          Доста дебнах момента преди втория пилот да си отлепи краката (понеже е снимано на единичен режим, не на сериен).
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Photo_080.jpg
Прегледи:1
Размер:165.4 КБ
ID:5719475

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X