Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

    Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
    Пламка, беше си траял, поне за нас! Вие които карате този формат, може да ви се вижда леко. А и машините са ви за тези зони подготвени, както и самите вие.
    Имах в предвид Модифициран-кал,лебедки.

    Коментар


    • #17
      От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

      Казах ви вече че времето беше два дни, багер и равна поляна, направихме супер трасе но на другия ден вече беше пълно с вода от подпочвени води. Рискувахме и стартирахме състезанието. Стана страшно брутално но превзимаемо, имаше счупени машини СЪЖАЛЯВАМ. но е част от играта. За неделя останаха наи здравите машини и фантастични екипажи, направиха шоу от много каране и много можене. НАВИГАТОРИ ИЗВЪНЗЕМНИ даже мислех да ви пусна за преглед за ДОПИНГ БРАВО. СЪДИИТЕ ПЕРФЕКТНИ НИТО ЕДИН ИНЦИДЕНТ НИТО ЕДНА ЗАБЕЛЕЖКА. Публиката не е стъпила в трасето и секунда, забележете че няма снимка или клип с хора вътре или състезател за коетто им БЛАГОДАРЯ. Получи се лудо състезания както искаите му казваите иска ми се да го има отново . БЛАГОДАРЯ ТИ ЗЛАТИ ЧЕ МИ ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ И ГЛАСУВА ДОВЕРИЕ ДА ПРОВЕДА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО МОЯ СИ НАЧИН. ДАНО СМЕ СЕ СПРАВИЛИ. И не ми пука специалистите как му викате на ТОВА в София ще му викат ТРАЯЛ и хората ще си вземат почивка да могат да доидат и гледат.
      Последно редактирано от valerisuper; 21-06-16, 07:31.

      Коментар


      • #18
        От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

        Благодарение на съдийския екип стана състезание, специфично, с кал и ями, но състезание от класа. С който и да говоря от участниците, всички са доволни. Поклон пред тия хора, дето отделиха по няколко дни в жегата да направят трасе и уикенда да съдийстват на него.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

          За да няма хора в Зоните заслугите са на Злати и неговото решение и изказване, че състезанието ще се прекратява , ако човек от публиката или друг състезател навлезе в зоната. Перфектно и безкомпромисно решение на този подценяван от много организатори Проблем.
          Знаете защо, просто да не дава господ да стане инцидент......

          Коментар


          • #20
            От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
            Казах ви вече че времето беше два дни, багер и равна поляна, направихме супер трасе но на другия ден вече беше пълно с вода от подпочвени води. Рискувахме и стартирахме състезанието. Стана страшно брутално но превзимаемо, имаше счупени машини СЪЖАЛЯВАМ. но е част от играта. За неделя останаха наи здравите машини и фантастични екипажи, направиха шоу от много каране и много можене. НАВИГАТОРИ ИЗВЪНЗЕМНИ даже мислех да ви пусна за преглед за ДОПИНГ БРАВО. СЪДИИТЕ ПЕРФЕКТНИ НИТО ЕДИН ИНЦИДЕНТ НИТО ЕДНА ЗАБЕЛЕЖКА. Публиката не е стъпила в трасето и секунда, забележете че няма снимка или клип с хора вътре или състезател за коетто им БЛАГОДАРЯ. Получи се лудо състезания както искаите му казваите иска ми се да го има отново . БЛАГОДАРЯ ТИ ЗЛАТИ ЧЕ МИ ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ И ГЛАСУВА ДОВЕРИЕ ДА ПРОВЕДА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО МОЯ СИ НАЧИН. ДАНО СМЕ СЕ СПРАВИЛИ. И не ми пука специалистите как му викате на ТОВА в София ще му викат ТРАЯЛ и хората ще си вземат почивка да могат да доидат и гледат.
            Равната поляна и траялно състезение в първият момент беше направо стресиращо невъзможно, но пък вкараш ли Марто в организацията на препятствията...абе луд с картечница. Другото за да се получи трасето е че си направиха труда и някои от състезаващите се да минат докато правехме трасето и да дадат мнение. В интерес на истината всички пожелаха да е по-трудно. Да изби вода навсякъде но пък в деня на състезанието напече зверски и повърхноста стана бетон/ тук и нашата грешка че не копнахме дупки за закачане на котвите което беше направено вторият ден/. Относно публика в трасето, не да нямаше опити и аз на два пъти бях на ръба да спирам състезанието първият ден на първа зона. Не помислихме също и за възможност публиката да вижда какво се случва в дълбоката дупка където си беше и най-голямият екшън но и нито имахме време нито възможност да направим нещо по въпроса. А че стана истински траял стана, питайте участниците.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #21
              От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

              А къде гледате,снимки и клипове ?

              Коментар


              • #22
                От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

                Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                А къде гледате,снимки и клипове ?
                Във фейсбук има,поне аз от там зяпах.
                Христо Георгиев-0889022988
                Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                Коментар


                • #23
                  От: Класиране на Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 2016

                  Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                  Равната поляна и траялно състезение в първият момент беше направо стресиращо невъзможно, но пък вкараш ли Марто в организацията на препятствията...абе луд с картечница. Другото за да се получи трасето е че си направиха труда и някои от състезаващите се да минат докато правехме трасето и да дадат мнение. В интерес на истината всички пожелаха да е по-трудно. Да изби вода навсякъде но пък в деня на състезанието напече зверски и повърхноста стана бетон/ тук и нашата грешка че не копнахме дупки за закачане на котвите което беше направено вторият ден/. Относно публика в трасето, не да нямаше опити и аз на два пъти бях на ръба да спирам състезанието първият ден на първа зона. Не помислихме също и за възможност публиката да вижда какво се случва в дълбоката дупка където си беше и най-голямият екшън но и нито имахме време нито възможност да направим нещо по въпроса. А че стана истински траял стана, питайте участниците.
                  Ванка аз знаех че ще стане пача и поза трасето от самото начало.Спомняш ли си ? тясното оКоломръсно и преди да се строй Икеята какво блато беше тази поляна ама имаше и дебели върби та имаше и къде да си връзваме лебедките .
                  Та си припомних няколко години назад за тази поляна .
                  Още веднъж евала за положения труд.
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X