Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем след смяна на задно каре преден кардан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Проблемът е, че НЯМА ОРИГИНАЛНИ карета. Писано е по-горе - вървят в комплект с нов преден кардан
    А някой интересувал ли се е какво е измерението във финикийски знаци на пълния комплект?



    Sent from my Lenovo Z90a40 using Tapatalk
    РенеГАД
    VW Golf V Variant 1.9 TDI
    Honda HR-V 1.6i 4WD
    "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

    Коментар


    • #32
      От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46900203403255.jpg
Прегледи:1
Размер:21.1 КБ
ID:5720019

      Колко зъба трябваше да е карето че май изчезна инфото и колко диаметър? Това на снимката е 20 зъба и 86мм диаметър. Дори цената е 190лв, но тука вече говорим за отстъпки в порядък 40% без проблеми. Това е каре за Волво 2000-2009 2.3/4/5 турбо бензин с мощност 190-300 коня и точно като при джипа носи половината и повече на моменти върт.момент. Също ми е интересно дали само маншона ще стане?

      Коментар


      • #33
        От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

        1300 лв.


        Първоначално публикуван от mokanina Преглед на мнение
        А някой интересувал ли се е какво е измерението във финикийски знаци на пълния комплект?



        Sent from my Lenovo Z90a40 using Tapatalk
        "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

        Grand Cherokee Limited 2.7CRD

        Коментар


        • #34
          От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:037304671.jpg
Прегледи:1
Размер:54.5 КБ
ID:5722932

          Ако някой го иска а не може да си го намери след инфото, мога в удобно за мен време да му го подсигуря! Разбира се на тази цена!

          Коментар


          • #35
            От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

            Оп вече и каре паскал за мнооого парииии Който си няма отстъпка цената е 80 и малко лева....ЛС и мога да помогна(в удобно за мен време )

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:037407226.jpg
Прегледи:1
Размер:52.9 КБ
ID:5728385

            Коментар


            • #36
              От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

              Здрасти , не нарушавай правилата за търговия и реклама във форума за да не те накажат модераторите !
              Еди Рангелов : 0885 088 444
              Няма незаменими има незабравими хора !!!

              Коментар


              • #37
                От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                Ако се приеме като реклама нека се изтрие. Просто в конкретно този форум съм писал малко, и сега исках да покажа факти! Другото е че си имам Jeep и ми е ясно какво е като се счупи нещо дето го има само в щатите как се чувства човек

                Коментар


                • #38
                  От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                  Паскал-а така се чупи че оставаш на пътя! Не купувайте тоя боклук! Проверено!
                  Mercedes-Benz GL 500

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                    Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
                    ....правилата за търговия и реклама във форума.....
                    Уфф, да го'ба и правилата у форума - не е страшно.......търсенето на "ефтинджас" преди врема ми докара семеринг за ръкав на мост за джип с размер 28.9 нов (протече) износения стар беше 28.3, следващия нов (от същата фирма) беше 26.9мм.
                    Днес (т.е. вчера) правя ремонт на спирачен апарат и едното ново бутало 47.95 другото 48.05 .....да познаем дали заклини или се правих на "шлайф машина", та гоненето на минимална цена "че ставало" много да се внимава
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                      Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                      Оп вече и каре паскал за мнооого парииии Който си няма отстъпка цената е 80 и малко лева....ЛС и мога да помогна(в удобно за мен време )

                      [ATTACH=CONFIG]882979[/ATTACH]
                      Това нещо е пълен боклук, с него рискуваш собственото си здраве, а и здравето на тези които возиш.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                        В днешно време авточастите се продават под една и съща марка, но произведени в различни заводи. Всеки заводи казва различна цена и срокове за изпълнение на частите, но не съобщава че и качеството ще е различно. Дори и в две поредни партиди. Тукашните едри - Интеркарс, Косер, Евро07, Автоплюс и т.н. също така нямат много голяма идея какво ще пристигне в кентейнера, въпреки че знаят от кой завод ще е. Просто гонят цена, която им се дава ако оберат остатъците от някоя голяма отказана или намалена поръчка за някой голям.
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                          Ясно е че качеството е съмнително, аз преди да плювам бих пробвал особено на тая цена! Давам го за вариант ако на някой тук колата му не върви заради това нещо. Няма да повярвам за един случай тук във форума че е боклук защото монтажа на карето е критичен. Вече ако се оплачат 5 човека може да се замисля.

                          Имам монтирани поне 10бр карета на тази фирма(по желание на клиента ВИНАГИ) за 1 година един не се върна.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                            В момента партидата е кофти
                            аз също съм ползвал и то над 20 бр. без проблем , но последните две едно след друго се счупиха по време на пътната проба около 2 км. .....

                            Sent from my S50 using Tapatalk
                            Еди Рангелов : 0885 088 444
                            Няма незаменими има незабравими хора !!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                              Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                              Оп вече и каре паскал за мнооого парииии Който си няма отстъпка цената е 80 и малко лева....ЛС и мога да помогна(в удобно за мен време )

                              [ATTACH=CONFIG]882979[/ATTACH]
                              Хубава реклама си барна колега, ама и отстъпките ти са нисички )
                              P.S. аз също не препоръчвам PASCAL
                              Масла и други консумативи за джип-ове с ниски надценки на www.charkove.com

                              Коментар


                              • #45
                                От: Проблем след смяна на задно каре преден кардан

                                Първоначално публикуван от IvanVG Преглед на мнение
                                Точно за това говоря! Може да изкарват година ама такова каре се намира на 40-70лв.
                                Не ми е целта да се рекламирам, просто когато казах горното ми се обясни че не знам какво говоря! Ето ви сега каре на цена под 60 лева, но пак сте недоволни!
                                На джипа ми е сменен кардан комплект, така го купих. Ако ми потрябва такова каре ще взема едно за проба пък да видим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X