Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стават ли джанти от Газ 21/Латвия на Сузуки?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стават ли джанти от Газ 21/Латвия на Сузуки?

    Здравейте, първо се извинявам ако има писано нещо по този въпрос, но аз не можах да намеря нищо. Имам Баркас и понеже имам излишни апарати със съпорти за невентилирани дискове от VW мисля да го направя с дискове отпред. Всички по немските форуми го правят точно със същите апарати Гърлинг-54 (по-късно стават Лукас) и плътни дискове от Самурай или Витара. Също всички използват джантите от Сузукитата. Баркаса се ползва доста малко, предимно за работа на село, и не е проект, затова не бих дал пари за джанти от Витара, а мисля да ползвам 15ки от РАФ-Латвия или Газ 21.
    Въпроса ми е диска от Сузукито със апарата от VW дали ще се събере в руската джанта? Джантата мисля, че има вътрешен диаметър около 310мм, а барабана на Латвията е 300. На Самурая диска е 290, като не знам дали останалото място ще е достатъчно за апарата. Проблема е, че не съм взел джантите от Волга и не мога да премеря. Един познат слагаше преди време на Самурая си същата руска джанта за резервна, но мисля че Самурая му беше с барабани.
    Има вариант за 16ка от Нива, но тогава по-добре да си взема от Витара, като цена са идентични, а и 16" ми се струва много. Жук/Ниса са с железни 16ки, но като цало не е вариант.
    Някой слагал ли е на Самурай със дискове 15ка от Латвия/Волга, мислите ли, че ще се събере, защото ако не стане мисля да не го започвам изобщо.
    Благодаря и поздрави!

  • #2
    От: Стават ли джанти от Газ 21/Латвия на Сузуки?

    Имам 4 ламаринени 15 цола от витара, карах ги на Нива. звънни на 0888 709 808.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X