Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Offroad за любители

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Offroad за любители

    За Администраторите
    Предлагам за всички Offroad любители който участват във форума и разбира се който имат възможност и желание да участват да бъде организирано състезание "събор" за показване на възможности и идеи като се ползват теми от форума.OFFROAD.COM нали това ни събира всички OFFROAD

  • #2
    М ... Техническо сборище ли? Аз съм много за, обаче трябва или топло хале или да чакаме пролетта(((

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Стефан
      М ... Техническо сборище ли? Аз съм много за, обаче трябва или топло хале или да чакаме пролетта(((
      Стефане, погледни през прозореца На някои места е по-студено през лятото отколкото у нас сега
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Да де, ама аз имам само една количка с малки колелца, пък всички ще искат да се завират под всички камиончета

        Коментар


        • #5
          Под моето по-добре да не се завира никой, че току виж го утрепало някое падащо парче спечена КАЛ (или каквото там падне от него)
          Но не виждам нищо OffRoad в този (така обсъждан) "Панаир"? Аз свързвам кефа с карането, не с гледането, но "за всеки влак си има пътници"

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от alex_markov
            Под моето по-добре да не се завира никой, че току виж го утрепало някое падащо парче спечена КАЛ (или каквото там падне от него)
            Но не виждам нищо OffRoad в този (така обсъждан) "Панаир"? Аз свързван кефа с карането, не с гледането, но "за всеки влак си има пътници"
            Сиреч искаш да кажеш : I'd rather play than talk about it..

            Коментар


            • #7
              Yeah Baby You said it right

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от alex_markov
                Под моето по-добре да не се завира никой, че току виж го утрепало някое падащо парче спечена КАЛ (или каквото там падне от него)
                Но не виждам нищо OffRoad в този (така обсъждан) "Панаир"? Аз свързвам кефа с карането, не с гледането, но "за всеки влак си има пътници"
                Всички свързваме кефа с карането и когато се прибере в къщи сядаме пред компютора и започваме да споделяме преживяното от карането, кой какъв проблем има какво е счупил и т.н. Идеята е следната както тук във форума всеки свободно дава своето мнение така и при една такава среща (разбира се сред природа)да обмениме опит И РАЗБИРА СЕ ДА КАРАМЕ OFFROAD
                Някой да е видял ЕНДУРО само в планината Не Винаги са в екип . Да се поучим от тях

                Коментар


                • #9
                  А-а ... Аз си помислих за ъъъ ... техническа конференция. Не виждам как това може да се противопостави на карането.
                  Сигурно пет месеца измислях кви ли не глупави варианти за нещо си, оня ден в Бухово просто се разминах с една тойота и на челото и от древността стоеше баш това което ми трябваше. Това ли не е полза ...

                  Коментар


                  • #10
                    Стефане за това става въпрос за техническа конференция на живо, око да види ръка да пипне.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Offroad за любители

                      offroad do plamen tenev ot ivo nisan patrol

                      Коментар


                      • #12
                        От: Offroad за любители

                        И аз съм Пламен Тенев. What?
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #13
                          От: Offroad за любители

                          Добра инициатива

                          Коментар


                          • #14
                            От: Offroad за любители

                            Ежегоден, национален събор, че вече и традиционен - има.
                            Това, обаче не означава, че второ подобно мероприятие би попречило.
                            По-скоро, проблема е кой би се заел с организирането, което никак не е лесна задача.
                            В случай, че изобщо е от значение - аз съм "ЗА".
                            Life is too short to drive dull cars!

                            Fight global warming !
                            ... turn on your A/С !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Offroad за любители

                              Темата е от 2005 година! Това е дядото на темите за съборите.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X