Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В Австрия и Южен Тирол - Италия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

    Да спомена и най-важното за темата:

    Удоволствието си има цена, а тя за целият преход, за 2 човека е в размер на 3 200 лева(1 600 евро), без да сме се глезили. Имахме скътани и 1 000 евро за непредвидени ситуации(винаги го правете, но...., ако имате възможност, иначе не тръгвайте!).

    Толкоз от мен(нас).

    Малка разбиФка:

    Спане - 750 евро;
    Гориво - 240 евро;
    Всичко останало, плюс пътни такси - 610 еврА!

    Коментар


    • #32
      От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

      Благодаря за споделеното!
      Много добри снимки и видео.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #33
        От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

        Тази година отново сме в Италия, но мааалко по-надолу и вече с New Dacia Logan MCV 2018 година, Laureate, E2, TCe 0.9, 90 hp + LPG(фабрично монтиран газов инжекцион за автомобили с турбо-бензинов двигател, Landi Renzo). Снимките ще са отново с мобилни телефони, видеото също. Благодаря за оценката и трудът ни!

        Коментар


        • #34
          От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

          Е, аз днес тръгвам.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

            Стелиан, можеш ли да изобразиш маршрута в Гугъл мапс примерно или ако имаш трак..
            Последно редактирано от redex; 16-03-18, 14:37.

            Коментар


            • #36
              От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

              Браво Стелиане, много красиво!
              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
              0887/осемпет 66 4осем

              Коментар


              • #37
                От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

                Не зная как да изобразя маршрут в Гугъл Мапс, признавам си. Мога да кажа ежедневно къде ще сме и ако някой има познания, да онагледи. Хванахте ме неподготвен, признавам.....
                Перник; София; Сърбия и Белград; Хърватска и Загреб, като в Риека преспиваме; Словения; влизаме в Италия, Триест, Венеция, Верона, Бреша и се установяваме за седмица в Бергамо, където сме наели апартамент. Ден в Милано, ден в Бергамо, ден на езерото Симионе, ден на езерото Комо, ден на езерото Изео, ден на езерото Лаго ди Маджоре. После се упътваме към Торино за пет нощувки, където сме наели апартамент. Не знам какво ще гледаме, но май ще ходим до Монако и по Ривиерата. После се местим в Генуа за пет нощувки, където не знам какво ще гледаме. Половинката ми знае. След всичко това, завръщане в България, предполагам по същият път.

                Коментар


                • #38
                  От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

                  Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
                  Не зная как да изобразя маршрут в Гугъл Мапс, признавам си. Мога да кажа ежедневно къде ще сме и ако някой има познания, да онагледи. Хванахте ме неподготвен, признавам.....
                  Перник; София; Сърбия и Белград; Хърватска и Загреб, като в Риека преспиваме; Словения; влизаме в Италия, Триест, Венеция, Верона, Бреша и се установяваме за седмица в Бергамо, където сме наели апартамент. Ден в Милано, ден в Бергамо, ден на езерото Симионе, ден на езерото Комо, ден на езерото Изео, ден на езерото Лаго ди Маджоре. После се упътваме към Торино за пет нощувки, където сме наели апартамент. Не знам какво ще гледаме, но май ще ходим до Монако и по Ривиерата. После се местим в Генуа за пет нощувки, където не знам какво ще гледаме. Половинката ми знае. След всичко това, завръщане в България, предполагам по същият път.
                  Ще останеш доволен от новата Дачия която подготви за това пътуване старателно. Ще следя темата, че имаме същите машини, но моята е конверсия в мини кемпер за далечни преходи.
                  Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

                  Коментар


                  • #39
                    От: В Австрия и Южен Тирол - Италия

                    Първоначално публикуван от mstoev Преглед на мнение
                    Ще останеш доволен от новата Дачия която подготви за това пътуване старателно. Ще следя темата, че имаме същите машини, но моята е конверсия в мини кемпер за далечни преходи.
                    Може ли малко снимки на конверсията, моля?

                    Envoyé de mon HTC Desire 626 en utilisant Tapatalk

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X