Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

    Има ли вече записани ?
    тел. за приятели по всяко време 0888 909394

    Коментар


    • #17
      От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

      Има предварително заявили участие и в прототип са ми потвърдили:П. Исаев,Калин Митов, Таласъмите,в модифициран :Кокито от Ямбол,Росен Томов,Краси Данайлов,Крис също заяви участие. А в стандарта :Габровската група ми обещаха масирано участие освен тях Стефан Стояновски потвърди снощи участие,от Горна и Търново в ми стандарта ще има поне 4-5 джипа. От Смоленския клуб ще има 2-3 джипа в стандарт поне.

      Коментар


      • #18
        От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

        И в тоя ред на мисли може да потвърдите участието си тук и във фейсбук кои където му е удобно . Това ще ни помогне доста по организацията на състезанието.

        Коментар


        • #19
          От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

          Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
          И в тоя ред на мисли може да потвърдите участието си тук и във фейсбук кои където му е удобно . Това ще ни помогне доста по организацията на състезанието.
          На мен навсякъде ми е удобно,а и съм с две кафета напред.

          Коментар


          • #20
            От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

            НИКИ какво имаш в предвид че СТАНДАРТЕН може да ползват асистираща машина ,ще ги разположиш на екстрема и те ще изтеглят закъсалите екипажи и то без наказания.Мисля че така няма да можеш да отсееш наи добрите и подготвени екипажи а силата на траялните състезатели е точно в това че се борят докраи и с невъзможните препятствия.МОЕ МНЕНИЕ ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМА НЯКАКВА РАЗЛИКА МЕЖДУ ЕКИПАЖ МИНАЛ НА ХОД И ТОЗИ КОИТО ИДВА И ВЕДНАГА СЕ ЗАКАЧА ЗА АСИСТИРАШАТА МАШИНА.

            Коментар


            • #21
              От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

              Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
              НИКИ какво имаш в предвид че СТАНДАРТЕН може да ползват асистираща машина ,ще ги разположиш на екстрема и те ще изтеглят закъсалите екипажи и то без наказания.Мисля че така няма да можеш да отсееш наи добрите и подготвени екипажи а силата на траялните състезатели е точно в това че се борят докраи и с невъзможните препятствия.МОЕ МНЕНИЕ ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМА НЯКАКВА РАЗЛИКА МЕЖДУ ЕКИПАЖ МИНАЛ НА ХОД И ТОЗИ КОИТО ИДВА И ВЕДНАГА СЕ ЗАКАЧА ЗА АСИСТИРАШАТА МАШИНА.
              И аз така мисля!
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • #22
                От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                НИКИ какво имаш в предвид че СТАНДАРТЕН може да ползват асистираща машина ,ще ги разположиш на екстрема и те ще изтеглят закъсалите екипажи и то без наказания.Мисля че така няма да можеш да отсееш наи добрите и подготвени екипажи а силата на траялните състезатели е точно в това че се борят докраи и с невъзможните препятствия.МОЕ МНЕНИЕ ЧЕ ТРЯБВА ДА ИМА НЯКАКВА РАЗЛИКА МЕЖДУ ЕКИПАЖ МИНАЛ НА ХОД И ТОЗИ КОИТО ИДВА И ВЕДНАГА СЕ ЗАКАЧА ЗА АСИСТИРАШАТА МАШИНА.
                Написах го така защо знам че ще има доста мнения по въпроса..за и против . Да не забравяме че ще има джипки които не карат в шампионата и не са с лебедка то и там не всички имат де. Въпроса е спорен
                Наистина. Има време ще го умуване и решим да е най-добре за всички.

                Коментар


                • #23
                  От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                  Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                  На мен навсякъде ми е удобно,а и съм с две кафета напред.
                  Напред си щото не съм се отбивал при теб. Във вторник ще намина слагай джазвето и вади ЛК да те запиша

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                    В такъв случай аз се записвам за Стандартен.
                    Това плаващо отношение към правилника повече ми допада - идвам да карам и да се забавлявам.
                    До тогава ще стегна "трактора" (без лебедка и клетка), остава да осигуря и навигатор.
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      В такъв случай аз се записвам за Стандартен.
                      Това плаващо отношение към правилника повече ми допада - идвам да карам и да се забавлявам.
                      До тогава ще стегна "трактора" (без лебедка и клетка), остава да осигуря и навигатор.
                      Добре дошъл! На 0885001381-три имена и ЕГН за застраховката

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                        Клас стандарт:
                        1.Стефан Стояновски
                        Клас модифициран:
                        1.Росен Томов и Костадин Хубенов - Proto Extreme Team Асеновград
                        Клас прототип:
                        1.Пламен Исаев -АСК БОЛЯРИ
                        2.Калин Митов и Краси Илиевски Vamp-Tuning Враца
                        3.Павле -сузуки тракторче Рашково
                        Последно редактирано от the twin; 12-08-16, 20:05.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                          Мен защо ме няма в списъка ? Не че машината ми е готова , но в най скоро време ще е на 100% .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                            Мирослав Иванов/Ивайло Маринов -сузуки витара Офроуд 4x4 СЕВЛИЕВО клас стандарт.То на 30 км път грях ако не дойдем.
                            ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                            0879 86 85 87
                            ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                            Коментар


                            • #29
                              От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                              Клас стандарт:
                              1.Стефан Стояновски
                              2.Мирослав Иванов и Ивайло Маринов сузуки витара Севлиево офроуд 4х4
                              Клас модифициран:
                              1.Росен Томов и Костадин Хубенов - Proto Extreme Team Асеновград
                              Клас прототип:
                              1.Пламен Исаев -АСК БОЛЯРИ
                              2.Калин Митов и Краси Илиевски Vamp-Tuning Враца
                              3. Павле сузуки тракторче Рашково
                              Последно редактирано от the twin; 12-08-16, 20:14.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Офроуд траял 4х4 Павликени 24-25.09.2016

                                Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                                Мирослав Иванов/Ивайло Маринов -сузуки витара Офроуд 4x4 СЕВЛИЕВО клас стандарт.То на 30 км път грях ако не дойдем.
                                То оставаше и да не дойдете записани сте.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X