Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HYDROPOMPI.COM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: HYDROPOMPI.COM

    Само това за сервиза не ми харесва. Имам и друго добро предложение от приятел, който се занимава само с монтиране на помпи на сондажи, басейни и др., но пък там сервиза е Сф.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: HYDROPOMPI.COM

      До сервиз много рядко се стига! Ако все пак се наложи, я носите в магазина и ние служебно се оправяме с тях. Поздрави!

      Коментар


      • #18
        От: HYDROPOMPI.COM

        Много хубав сайт, поздравления семейство Регулатори и успех в начинанието
        П.П. Започвам да цъкам за рейтинг

        Коментар


        • #19
          От: HYDROPOMPI.COM

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Има и реален адрес и телефони!
          Заяждаш ли се?


          Първоначално публикуван от Kalina Ilieva Преглед на мнение
          До сервиз много рядко се стига! Ако все пак се наложи, я носите в магазина и ние служебно се оправяме с тях. Поздрави!
          Аз пък за първи път виждам някой младши участник така добре да се предствави с една дума..... Regulatorka
          Aйде да почват поръчките!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #20
            От: HYDROPOMPI.COM

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Магазин за водни помпи и хидрофори!

            Дойде време и аз да представя семейния бизнес! Както знаете,аз се занимавам с реглаж на ходова част,но от известно време жена ми се опитва да разработи малък магазин за помпи! Основната работа е от нея(консултации и продажби),аз само монтирам(когато имам време)!
            Пускам темата,за да си бъдем взаимно полезни! Очаквам мнения и критики! Жена ми също ще се включи.

            Това е адреса - http://www.hydropompi.com/

            Има и реален адрес и телефони!
            Ееее, Круме, направо не е за вярване, че най-накрая се престраши да покажеш, че имаш и други занимания освен регулаторстването
            Да те продължавам ли с критиките или да зачакам малко?



            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Заяждаш ли се?
            Гена, нещо, много лично го приемаш
            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
            0898777327

            Коментар


            • #21
              От: HYDROPOMPI.COM

              Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
              Много хубав сайт, поздравления семейство Регулатори и успех в начинанието
              Не бе, казва се семейство "Регулаторови".

              Круме, гледам има фитри за вода, това промишлени филтри ли са, или за питейни нужди?
              Че отдавна се каня да си взема един такъв филтър и да си филтрирам вода от чешмата, та да я сложа за изстудяване, вместо да купувам бутилирана.

              И още едно странично въпросче-питай в сервиза (за помпите де), дали може да се намери турбинка за Вида 4. Тук е невъзможна мисия да намеря такова.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: HYDROPOMPI.COM

                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение

                Има и реален адрес и телефони!
                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Заяждаш ли се?
                Яаа сегичка и двамката да си признаете, че офисите и на двамина са на двеста метра един от друг, та уж да се събирате по обяд "по бизнес дела", а истинската цел е ....Джоланче с гарнитурка
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #23
                  От: HYDROPOMPI.COM

                  Семейство Регулаторови трябва да си сменят "фамилиите" на Хидромелиоратори! Или поне Хидрорегулатори.
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #24
                    От: HYDROPOMPI.COM

                    Браво бе Крумчо. Аз от тия работи не разбирам, ама ... ше цъкам усърдно.
                    п.п. А сайта според моите лаишки разбирания е перфекте.
                    п.п.п. А другата седмица май ше те ползУвам в другата ти област. Техниката току виж станала готова.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: HYDROPOMPI.COM

                      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                      Яаа сегичка и двамката да си признаете, че офисите и на двамина са на двеста метра един от друг, та уж да се събирате по обяд "по бизнес дела", а истинската цел е ....Джоланче с гарнитурка
                      Е.... фана ни.. А ако ти кажа, че съвсем наблизо са ни Румбата и НикиП, правим идеална бизнес четворка белот. Със Стоян францов и за писар ще съберем...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #26
                        От: HYDROPOMPI.COM

                        Ей селски,ако знаеш от колко години и колко помпи съм монтирал,а да не знам че имаш магазин за това е грехота бе човек.
                        При следващото ти идване на село да ме намериш задължително,че ще ти дърпам ушите нищо че на кила и години си по-голям.
                        И там съм монтирал помпа в кладенеца дето ми е в двора.
                        Другата седмица събирам и ще монтирам един хидрофор,за съжаление съм поръчал помпата и другите части от друго място вече.
                        Но времето е пред нас за в бъдеще все пак.
                        " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                        Коментар


                        • #27
                          От: HYDROPOMPI.COM

                          Коко,хвърли бирата в кладенеца,че иначе няма да тръгне помпата!! Аз ще дойда за дегустатор!
                          088пет722пет99
                          http://www.hydropompi.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: HYDROPOMPI.COM

                            Благодаря за милите пожелания!
                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Не бе, казва се семейство "Регулаторови".

                            Круме, гледам има фитри за вода, това промишлени филтри ли са, или за питейни нужди?
                            Че отдавна се каня да си взема един такъв филтър и да си филтрирам вода от чешмата, та да я сложа за изстудяване, вместо да купувам бутилирана.

                            И още едно странично въпросче-питай в сервиза (за помпите де), дали може да се намери турбинка за Вида 4. Тук е невъзможна мисия да намеря такова.
                            Кольо, не зная колко лед ти прави ледарката! Имаме битови, има и за промишлени нужди!Не става минерална,но до изворна я докарват!
                            Що се отнася до турбинката за Вида- има една фирма VIPOM. Ако те нямат, ...на битака!
                            Последно редактирано от Kalina Ilieva; 10-06-16, 20:36.

                            Коментар


                            • #29
                              От: HYDROPOMPI.COM

                              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                              Коко,хвърли бирата в кладенеца,че иначе няма да тръгне помпата!! Аз ще дойда за дегустатор!
                              Бирата става много добра в кладенеца лятото,и съм ти обещал че е от мен.Лятото съм там всеки ден че има доста работа и вечер като я извадя от кладенеца изпотена е супер.А пък като е изпита и със приятел от едното време е още по-пивка.

                              Ще ми е приятно и да се запознаем със съпругата ти и да обсъдим някоя тема покрай този бизнес който развива ,на по бира.
                              Искрено и пожелавам успех
                              " И най-тъмната нощ е обречена на изгрева...."

                              Коментар


                              • #30
                                От: HYDROPOMPI.COM

                                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                                Както знаете,аз се занимавам с реглаж на ходова част
                                Я кажи къде си и там че така или иначе трябва да правя предница а след ремонта реглажа е задължителен. Не че не съм се оправял с канап и ролетка
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X