Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде Заралиите да се преброим

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде Заралиите да се преброим

    Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
    Ами помислете за ФронТрул . Чавдар е прав нещо неутрално , зада няма пренебрегнати. Освен това трябва да бъде максимално опростена и четлива . Единствените стикери които издържат на автомивките са тези които са изрязани от фолио , а не печатаните.
    Давам просто идея :
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • До: Хайде Заралиите да се преброим

      Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
      Малко със закъснение но до сега все не оставаше време, по предложение на част от колегите от OFFROAD Club Stara Zagora ( да ги издам Любо- който ми оказа гпляма помощ за изваждането ми от една канавка след Нова година и Борко). Като полвин Заралия (зет) и аз да си впиша данните:

      Име: Пламен Митев
      Живущ: гр. Варна
      Телефон: 0897/900 920
      Skype: plamen-mitev

      Ами това е. Ако мога да бъда с нещо полезен в раьона на Варна насреща съм.



      океи като доидеш пак в стз - ще има хардддд
      boko
      Jeeep---KIA
      https://www.facebook.com/autoboko/

      Коментар


      • До: Хайде Заралиите да се преброим

        Май не трябваше да се обаждам.Извинете.
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • До: Хайде Заралиите да се преброим

          Само да кажа за технологията: Ситопечат, ламиниран отгоре. Издържа и на клони и на автомивка избелява много бавано, особено при качествени мастила. Още по-добър вариант е отгоре да се залепи прозрачен слой PVC - държи още по-здраво, и за да се издраска, трябва да се скъса. Може да е изрязан по логото, с "кант" отвсякъде например 2-3мм, или да е просто кръгъл/правоъгълен/квадратен и т.н., както се сметне за добре.

          Аз до сега от лепенките, изготвени от колегата съм много доволен. Минаваха достатъчно количество клони през тях, от всякакъв калибър, и засега няма никакви поражения.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: Хайде Заралиите да се преброим

            Здравейте! Отдавна чета из този форум но чак сега забелязах инициативи от Стара Загора . Дали ще има място за една странна джипка в неделя?
            :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

            Коментар


            • До: Хайде Заралиите да се преброим

              От genkogenev .Здравейте! Отдавна чета из този форум но чак сега забелязах инициативи от Стара Загора . Дали ще има място за една странна джипка в неделя?
              Добре дошъл ще си , ние всички сме "странни" в очите на другите.
              Последно редактирано от mitaka359; 29-01-08, 07:18.

              Коментар


              • До: Хайде Заралиите да се преброим

                Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
                Здравейте! Отдавна чета из този форум но чак сега забелязах инициативи от Стара Загора . Дали ще има място за една странна джипка в неделя?

                Че какво ие странното на тая джипка?
                Заповядаи и добре дошъл.
                boko
                Jeeep---KIA
                https://www.facebook.com/autoboko/

                Коментар


                • До: Хайде Заралиите да се преброим

                  Ами странното ие че е хибрид м-у Фероза,Роки и БМВ. С една дума : Бертоне - БМВ. Окачване на Роки/май/,купе на Фероза ,издути калници и 100 коня мощ от бензинов инжекцион на БМВ. Е това и е странното. Заводска зглобка е от Италия/Бертоне/
                  :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

                  Коментар


                  • До: Хайде Заралиите да се преброим

                    Заповядай! Такова нещо задължително трябва да се види....и тества!
                    [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

                    Коментар


                    • До: Хайде Заралиите да се преброим

                      Първоначално публикуван от draganrp Преглед на мнение
                      Заповядай! Такова нещо задължително трябва да се види....и тества!

                      Абе типа що ме излагаш-бертоне ли неси виждал.
                      boko
                      Jeeep---KIA
                      https://www.facebook.com/autoboko/

                      Коментар


                      • До: Хайде Заралиите да се преброим

                        Днеска си взех джипката от дозера,ама не сьм доволен от рзултата,пак дьрпа на ляво(по малко де )и тресе,явно ще се сменя,затва ще я карам като за последно,някои иска ли да кара с мен
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: Хайде Заралиите да се преброим

                          Тази "странна"джипка съм я виждал в града - има четири кръгли фара и до колкото си спомням е или т.синя или е черна!..Заповядай да уточним нещата.

                          Коментар


                          • До: Хайде Заралиите да се преброим

                            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                            Днеска си взех джипката от дозера,ама не сьм доволен от рзултата,пак дьрпа на ляво(по малко де )и тресе,явно ще се сменя,затва ще я карам като за последно,някои иска ли да кара с мен
                            Какво ще сменяш? Джипката ли?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Хайде Заралиите да се преброим

                              В събота 02.02. ще качваме един джип на пет етажен блок.Има нарочна тема в шампионати и спортни прояви , ако сте свободни елате да гледате и помагате ако има много хора.

                              Коментар


                              • До: Хайде Заралиите да се преброим

                                Първоначално публикуван от terziev Преглед на мнение
                                В събота 02.02. ще качваме един джип на пет етажен блок.Има нарочна тема в шампионати и спортни прояви , ако сте свободни елате да гледате и помагате ако има много хора.
                                Янчо там сме
                                НА 3.02 ПРЕДИ СЪБИРАНЕТО В КРЪЧМАТА ЩЕ ИМА РАЗХОДКА, СБОР НА "ОК"-БЕНЗИНОСТАНЦИЯ В 9.00,КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА ДОЙДЕ В 14.00Ч ПРЕД БОРИМЕЧКАТА
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X