Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето Discovery 1 / 300tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моето Discovery 1 / 300tdi

    Да, ако може и инфо дали после тази химия не ти остава по баджаците като се изпотиш лятос
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • #17
      От: Моето Discovery 1 / 300tdi

      Каква е тази чудодейна химия??

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Да, ако може и инфо дали после тази химия не ти остава по баджаците като се изпотиш лятос
      Много удачен въпрос в днешния снежен ден. Предполагам производителят е помислил.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #18
        От: Моето Discovery 1 / 300tdi

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Да, ако може и инфо дали после тази химия не ти остава по баджаците като се изпотиш лятос
        Масо, какво пък, ще си лъмбър младеж с гладки крака ;-) Но задължително да си пуснеш брада и бретон, иначе не

        Коментар


        • #19
          От: Моето Discovery 1 / 300tdi

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          Масо, какво пък, ще си лъмбър младеж с гладки крака ;-) Но задължително да си пуснеш брада и бретон, иначе не
          Брадата не ми отива на шкембето, а бретона свърши преди десетилетие... Който и да е тоя ламбър - няма място в моето жип
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #20
            От: Моето Discovery 1 / 300tdi

            Отидох при хората от LeatherClinic .... Представители на FurnitureClinic.co.uk

            Показаха ми как стават нещата, обясниха ми как да го направя и започна голямото търкане и почистване. За 3 дни се справих с всичко.

            Купих комплекта за целият салон (185лв ) + филер за пукнатини - 18лв (май беше) + едно специално флаконче което пени препаратите много добре (8лв) + комплекта за почистване и омекотяване на кожа (който беше по Великден 39лв сега е 46лв).

            Отначало мислех само една седалка да правя, но ми показаха че и лака на задната седалка ми е паднал и от там кожата е просмукала боклуци и гадости. След почистване се вижда ефекта как изсветлява, но пада и част от боята. Минава се със специален обезмаслител и още няколко процедури за заздравяване -> грунд -> боя -> лак... 24ч съхне ... и сега чакам да минат 7 дни да обработя с последен препарат.

            На тази снимка се вижда каква седалка ми показаха и отстрани е боядисвана с различни цветове и се вижда кожата каква е станала.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1193.jpg
Прегледи:1
Размер:498.3 КБ
ID:5750719

            Хората са много отзивчиви. В петък-събота 14-15.04.2016 ми отговаряха и помагаха на въпроси по телефона. Намират се в Драгалевци и ако Ви се занимава дават достатъчно съвети Иначе оставя се садалката при тях и я правят (казаха 120лв на седло) и 30-40 на детайл (под лакатник-кора).

            и както те ми казаха след като купих препаратите - Приятно забавление




            П.П. За баджаците мога да споделя лятото, но твърдението е че няма Аз рискувах, защото ме дразнеше.
            LR Discovery 300Tdi 1996
            Subaru Outback 2.5 1998
            Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

            Коментар


            • #21
              От: Моето Discovery 1 / 300tdi

              Златане, страхотно е станало Диското! Можеш ли да дадеш информация за това, къде си правил кемъл къта? Доволен ли си и колко като време отне? Искам и аз да подстрижа отзад, но не знам къде.
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #22
                От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                Браво, супер е станал автомобила.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-17, 20:39.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • #23
                  PETER PETRAKIEV, благодаря за информацията и линковете!
                  Върху точно тези таблици медитирах, когато избирах настоящия размер на гумите ми.
                  Новите ще са 235/85r16 или 265/75r16. На теория мога да умувам кой и защо е по - добър.. за мен.
                  Доста съм разглеждал форума /поне тази част, до която имам достъп/, но чудно как съм изпуснал темата за праговете. Отлична работа!
                  За рязането се спрях първо заради неяснотите със задната врата /плюс обработката след това, мазане и т.н./ и второ - заради фиксирането на арките.
                  Да се крепят само на болтовете, с които пристигат е несериозно. Та си оставих време да намеря в нета или измисля по - приемливо решение.
                  Тогава видях твоята тема за рязането с подробните снимки /браво!/.
                  Но пак имам въпроси..
                  За снимки от процесите ще се постарая /занапред/. Имам някои от монтажа на бронята. Комбинацията от нея и точно тази лебедка налага допълнително удължаване, за да се закрепи.
                  Причината не е, че не искам да срежа решетката. Проблема е, че лебедката опира в капака и не може да се затвори. Ще постна снимки като имам повече време.

                  Анастас Анастасов, благодаря!

                  Жоро Танев, под снимката на Диското съм написал телефон на човека, който се ползва с доверието ми да "пипа" по джипа.
                  Лошото е, че точно той е против да реже и "съсипва" машината. Но му се наложи да го прави, защото бях изкривил вече точно там.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                    Благодаря!
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • #25
                      От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                      От вчера с нови гуми - BFGoodrich All Terrain T/A KO2 265/75R16.
                      Още не съм рязал, че време нямам. Опират при пълен завой, както се знаеше..

                      Така изглежда с тях:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Disco_19.jpg
Прегледи:1
Размер:708.5 КБ
ID:5753260

                      Коментар


                      • #26
                        От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                          Трагичното не е смъртта, а животът, който
                          хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                          Чарлз Буковски

                          Коментар


                          • #28
                            От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                            Сложи фланци!
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • #29
                              От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                              Разбира се

                              Вчера пощальона донесе вестника.. и още някои неща:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170519_065410.jpg
Прегледи:1
Размер:668.1 КБ
ID:5753433

                              Коментар


                              • #30
                                От: Моето Discovery 1 / 300tdi

                                супер и безаварийни
                                Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X