Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволно кръводаряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доброволно кръводаряване

    Привет!
    Утре доброволно ще даря кръв в НЦТХ София 1202 между 09:00 и 09:30. Кръвната ми група е 0+. Телефонът ми е о888 18о 987.
    Темата я пускам за да може, ако на някой съфорумец или негов близък/приятел му е нужна кръв да се свърже с мен и да впиша името на нуждаещия се. Правя това абсолютно доброволно и не искам нищо насреща!

  • #2
    От: Доброволно кръводаряване

    Ако няма нещо което да налага точно на тази дата да се дари кръвта-изчакай, на месец-два излиза тема с молба за кръводаряване.
    А групата ти е добра, та медиците ще те носят на ръце, и въпреки "районирането" ще приемат кръвта ти за всеки пациент, в цяла България.

    Сполай ти, дай Боже повече такива българи!
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Доброволно кръводаряване

      То заради изчакването излизат такива теми.

      Коментар


      • #4
        От: Доброволно кръводаряване

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        То заради изчакването излизат такива теми.
        Абсолютно вярно!
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #5
          От: Доброволно кръводаряване

          Живот и здраве след два месеца ще съм пак на линия...

          Коментар


          • #6
            От: Доброволно кръводаряване

            Аз в понеделник-вторник. Трябва си.

            Коментар


            • #7
              От: Доброволно кръводаряване

              Така е, има недостиг на кръв. Покрай операциите самата аз се чудех откъде да намеря кръводарители, но благодарение на форума не се наложи да се терзая дълго, а се набави. Виждах обаче как спешно докаран човек след катастрофа или паднала баба, които имат нужда от спешни операции, но трябва кръв и роднините почват едни звънения по близки и приятели - един бил с анемия, друг го било страх, а операцията трябва да се направи спешно...
              Та нека има повече такива хора, за да има при нужда!

              Коментар


              • #8
                От: Доброволно кръводаряване

                Преди във Форума си правехме организирани акции. За съжаление вече го няма главният организатор.

                Коментар


                • #9
                  От: Доброволно кръводаряване

                  Ако някой доброволен кръводарител е решил да се включи в кампанията, но не е имал намерение за конкретното време, ето че сега може да го направи, за да помогне в борбата за спасяване на Цвети Стянова.

                  Призив да се дари кръв за Цвети Стоянова обиколи интернет

                  Сега погледнах - кога дадох за Веси Кирова, било е само преди месец, затова и няма да ме приемат поне до средата на юли.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #10
                    От: Доброволно кръводаряване

                    Утре ще даря кръв,ако има някои нуждаещ се да впиша името му да ми звънне на о8889пет9236 Станислав
                    Поздрави;
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #11
                      От: Доброволно кръводаряване

                      Здравей, аз утре също ще ходя до Окръжна болница да дарявам, че минаха 4 -5 месеца от последното ми даряване и вече ми е време. Една позната имаше нужда от две бележки. Аз ще дам за едната, но не знам дали си е намерила втора. Сега е късно да й звъня, но сутринта ще я питам и ако има все още нужда, ще ти позвъня с данните й за да я впишеш. Благодаря предварително.
                      www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                      0898777327

                      Коментар


                      • #12
                        От: Доброволно кръводаряване

                        А+
                        Ако има нужда . 0888 327871

                        Винаги когато са ме попитали .

                        Яска - направи я тая тема както трябва . А как трябва ти си знаеш!
                        Тук има много хора ,които познават още повече хора и т.н. в геометрична прогресия .
                        Всеки от нас е готов да помогне .

                        Не знам дали сте ходили в центровете за даряване на кръв ... И там мангалите са окупирали всичко.

                        Отивам да даря кръв за баща ми (няма го вече) , мангалите не ме пускат в центъра за даряване на кръв (МБАЛ Русе) щото не съм от техните ....
                        Там си е търговска дейност и не само там . Интересното е , че всички останали (лекари , мед.сестри ,персонал , че даже и охраната) го вземат за нормално .
                        Не ме пускат да даря кръв ?!!?!?!?
                        Бях с бая приятели и бая джангър дигнахме. И Тамошния цигански тартор "нареди" да ни пуснат да си свършим работата (Без да му даваме комисионната).
                        Потресен бях. Ама не и персонала - за тях е ежедневие .
                        Мангала решава и определя цената .

                        Искам да даря кръв , безвъзмездно.


                        Коментар


                        • #13
                          От: Доброволно кръводаряване

                          Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                          ... ще я питам и ако има все още нужда, ще ти позвъня с данните й за да я впишеш. ...

                          Няма нужда от втора бележка.
                          Аз сутринта дарих в Окръжна болница. Спокойно е, нямаше почти никой и става много бързо, и няма наплив от тъмнокраки, които да ти досаждат.
                          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                          0898777327

                          Коментар


                          • #14
                            От: Доброволно кръводаряване

                            Има ли възрастова граница за кръводаряване ?Защото много скоро мисля да дам безвъзмездно О+,но минах 51 .Кръвно и пулс бетон,за сега.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Доброволно кръводаряване

                              Няма ограничения за кръводаряване. Винаги правят преглед, измерват кръвното налягане и хемоглобина, питат за лекарства, които биха попречили изполването на кръвта.

                              Но е добре да се абонирате за подофорумите за помощ и помогнете на човек оттук в нужда.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X