Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за бутон на ML W164

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за бутон на ML W164

    Става дума за бутона на таблото - с изобразено амортесьорче, касаещ функциите спорт и комфорт. При натискане съответно светват лампичките за една от двете функции, но има и положение, в което като натиснеш последователно там няколко пъти изрежда функциите и накрая изгасват. Та точно при това положение какво се случва-колата вози с някакъв среден/стандартен режим на твърдост или си остава на последния зададен.
    SUV

  • #2
    От: Въпрос за бутон на ML W164

    Айде де и аз се чудих същото.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за бутон на ML W164

      Би трябвало да остава на "Стандарт".
      Последно редактирано от Chicho1; 24-11-16, 20:31.
      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за бутон на ML W164

        Първоначално публикуван от Dydo Преглед на мнение
        Става дума за бутона на таблото - с изобразено амортесьорче, касаещ функциите спорт и комфорт. При натискане съответно светват лампичките за една от двете функции, но има и положение, в което като натиснеш последователно там няколко пъти изрежда функциите и накрая изгасват. Та точно при това положение какво се случва-колата вози с някакъв среден/стандартен режим на твърдост или си остава на последния зададен.
        На последния режим е автоматичен, когато караш бързо става спорт, а когато е бавно е комфорт.
        Аз друго искам да питам вие имате ли бутон М/S той за какво служи,m и s се появят и на таблото до показанията на скоростите.
        Mercedes-Benz GL 500

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за бутон на ML W164

          Аз го нямам това но съм го визждал в клипове в ютуб, според мен S е някъв спортен режим.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за бутон на ML W164

            бутон М/S за ръчно превключване от волана на М с перцата.На S си е автоматичното.
            TERANO II 2.7 TD 95г, MURANO 3.5 06г, ML W164 320 cdi 2010г.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X