Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правни положения при защити и брони

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Правни положения при защити и брони

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Там са и дневните светлини, там са и детските столчета, там са и АБС и въздушнитъе възглавници.
    Никой няма да те плюе, но отричаш ли да са спасили доста народ? Но защо доста, достатъчно е да са спасили и един човек, за да са оправдани.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • #47
      От: Правни положения при защити и брони

      Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
      Ми да станем амиши и да забраним автомобилите ... ооо не става , ще вземе някой кон да ме ритне със не сертифицирана подкова и да ми разбие физиономията . И моля те стига преиграва с тия деца !
      Пожелавам успех в начинанието ти с амишите.

      Коментар


      • #48
        От: Правни положения при защити и брони

        Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
        Пожелавам успех в начинанието ти с амишите.
        То е ваше не наше !
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #49
          От: Правни положения при защити и брони

          Тико, нали го помните, мъничко, сигурно пластмасови брони и т.н.

          Преди много години в София пред очите ми един бакшиш блъсна две момичета, тва на булевард Цар Борис 3ти, в един миг гледах от трамвая как пресичат и си говорят и след още един миг двете лятяха със салта във въздуха като детски кукли, сигурно на 2-3 метра височина и поне 5-6-7 метра ги хвърли това малкото пластмасово тико, не знам дали оживяха и какво стана, защото бяхме вече в движение но тикото беше сгънато яко.

          Извода, физиката не прощава, ако ще и камион с пухени възглавници да те блъсне, скороста и масата ако са в повече гориш геройски независимо от пластмасовите брони и т.н. щото точно тия пластмасови брони като те хвърлят на асвалта кел файда от тях. И в този ред на мисли, с 30-40 км/ч има ли значени бронята при удар, според мен не, ама ако шофьора кара с 80 при знак 40-50 тогава и броня от пухени възглавници пак няма да спаси положението, за това си мисля, че задволанното устройство е ключа към безопасността.

          И като говорим за Ге Класи, в Лондон видях една супер мега наджипена, чисто нова сигурно с 20 литра двигател или с колкото там си ги купуват феновете, ами задните дискове и спирачни апарати бяха точно толкова големи колкото на опел астра, ово е стандарт да набиеш няколко бона в гуми и джанти, да набиеш две торби пари и на края да чакаш тоя 3 тонен кич да спре с тия велосопедни спирачни компоненти, егати руската рулетка.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #50
            От: Правни положения при защити и брони

            За безопасност при удар с човек не знам.
            Преди да сложа на Диското метални брони то не бяха малоумни дами с пежо 206 да ми чупят предната броня, малоумни дами с камиончета да ми стържат по задната и други подобни и това на паркирал автомобил.
            Сега вече го оставям спокен и с усмивка.
            Докато може ще карам с метална броня
            Land Rover Discovery II, V8 4.0
            VW Golf VI variant
            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X