Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

    Важното е че е френска майка. Иначе Германия е мощен развъдник на аристокрация за световния пазар. Строго погледнато и ние последния цар оттам си го напазарувахме ама и той и двамата след него са си наши.

    Коментар


    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

      Ясене честито ти ново постижение, поздравления!

      Има ли шанс на този туч да му се сложат дискови спирачки от нещо си?

      А "нов" двигател, примерно от нещо американско на газ? Има редови шестаци много, има осмаци в комплект с АСК и РК... и като Дядо Владо да ти пусна мухата в тази посока, щото мисля е правилната.

      Аз ако бях на теб, щях да мисля изцяло в посока олекотяване, всячески и радикално, щото тръгнеш ли да товариш багажи, жена ти ще ти смени мирогледа за какво е "нужно" за двудневна разходка до Гърция примерно!

      И ти завиждам, и мен ме ухапа мухата, искам кемпер като твоя или по-нов мъничко, ама ... за сега само бленувам
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

        Вероятно могат да му се сложат и нови спирачки, и нов двигател. Не това е най-важното сега.

        Коментар


        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

          Дано го запазиш в оригиналния вид,мотор и трансмисия.
          Друг мотор,дискови спирачи!Глупости!
          Успех!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

            Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
            Ясене честито ти ново постижение, поздравления!

            Има ли шанс на този туч да му се сложат дискови спирачки от нещо си?

            А "нов" двигател, примерно от нещо американско на газ? Има редови шестаци много, има осмаци в комплект с АСК и РК... и като Дядо Владо да ти пусна мухата в тази посока, щото мисля е правилната.

            Аз ако бях на теб, щях да мисля изцяло в посока олекотяване, всячески и радикално, щото тръгнеш ли да товариш багажи, жена ти ще ти смени мирогледа за какво е "нужно" за двудневна разходка до Гърция примерно!

            И ти завиждам, и мен ме ухапа мухата, искам кемпер като твоя или по-нов мъничко, ама ... за сега само бленувам
            Шансове има секви, ама къф е смисъла!
            Той като ще прави такива галимации - ще си купи друг.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

              Това камионче ми е познато. Направи ми впечатление още като го видях за пръв път на улицата в Драгалевци. Под него можеш да приютиш няколко човека със спални чували

              Със здраве да си го ползваш и да те слуша в гората!
              Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 H25A 2000г. | 3" сиромашки лифт

              Коментар


              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                Ясен пита в една друга тема за бусови гуми, но аз пиша тук за да не цапам онази тема. В размер 285/85/16 в Европа се намира само това. Нищо всесезонно даже и в Щатите не намирам в подобен, та дали не е погрешно избран размера? В 315/75/16 има малко повече избор и крайния размер на гумата се запазва същия горе долу цък, цък и цък. И пак в Европа избора е доста малък, та си остава варианта да поръчваш от Щатите, но и там в първия размер е малко вероятно да има друго освен кални.
                Subaru Legacy 2.5
                Suzuki GS500 E

                Коментар


                • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                  Пристигна тук с гуми 9х16 в много лошо състояние. Сега е с тия 285/85R16 които съм взел за 200лв четирите, точно силвърстоун за кал. Първите официално са 36", реално повече. Вторите са официално 37" реално малко по-малък диаметър от първите.

                  Ако се търси и по американските размери (37х11.5х16, 37х12.5х16, 35х11.5х16) излизат и още неща в Европа. И всичките са за кал, но най-вероятно са по-цивилни от силвърстоуна.

                  От внос от извън ЕС имам дълбоко органично отвращение.

                  И те така. Търся си.

                  Коментар


                  • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                    Впрочем електрическата интрига засега е решена в посока 24в - тия дни пристига инверторът модел SmartUPS 1500 VA Rack на APC.

                    Коментар


                    • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                      Според този калкулатор за гуми 285/85/16 е нещо като 35/11.5/16 затова и ти предложих 315/75/16 като доста близко до него. В линковете по-горе имаше и някакво АТ на Грабер, което си е доста по-цивилно от кални гуми.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                        Пътна гума в такъв размер изключително трудно ще се намери, ако не невъзможно. XZL-а е всичко друго но не и пътна гума, освен ако не живееш в Африка целогодишно. Защо не слезеш малко в размера, ще си вземеш гуми на човешки пари? Under gearing-а толкова ли е притеснителен?

                        Коментар


                        • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                          Съвсем пътна гума ще ми е безсмислена на цялата останала чудесия. Но при положение че имам около 30% по-дълъг диференциал от оригиналния, малко по-малките размери са напълно достъпни.

                          Коментар


                          • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                            Приятел наскоро купи тойо мт 255.85.16 за малко над 200лв нови. За мен това е отлична гума но е мт.

                            Коментар


                            • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                              Аз само бегла сводка:

                              Пак строших предна полуос. От Мургаш към Чурек. Пак е на ремонт.

                              Пристигна инверторът, констатирахме че не носи микровълнова печка (поне не тази която е у дома). Ноооо гледах тия дни една която е с по-малка входна мощност и има шанс.

                              Коментар


                              • От: Рено-Савием офроуд кемпер, второ действие

                                На слизане? Какво сте оплескали?
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X