Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ ,досаден кокоши трън!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Re: От: Re: От: Помощ ,досаден кокоши трън!

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Кокошия трън изглежда като гнездо с дребни яйца с черно връхче разделени едно от друго...
    Нали това казвам,изглежда баш като такъв.За 50 г,все съм се срещал с брадавици.А у наше село доФторите са мааалко по компетентни от попа...

    Коментар


    • #47
      От: Помощ ,досаден кокоши трън!

      С чесънa и оцетa имa определен ефект,но нa стъпaлото кожaтa е достa дебелa и мaй тaкa ще е трудно,в смисъл ,че гaдно нощ и ден с компреси .От понеделник нaлaгaм и вечер и през деня с широк лекоплaст,тaкa че нямa пaдaне до вечертa,не ми пречи и рядко го усещaм дa нaпомня зa себе си,но мaй ще ходa дa го пробвaм с лaзер.Стaнa очертaн твърд мaзол,потъмня и чернaтa точкa в средaтa при нaтиск едвa боли и върхът и изсъхвa.Ще звъня обaче зa чaс в клиникaтa,тоя проблем трябвa дa приключи .
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #48
        От: Помощ ,досаден кокоши трън!

        Днес изгориха гадния трън с ЛАЗАР,пък ще видя дано всичко е успешно .Започва да пуска упойката,но дано поне е ликвидиран.Оказа се много дълбок ,общата обработка отстранена мъртва тъкан ,доктора каза че е към 1куб.см. и ще се усеща твърдост в областа още около 1-2 месеца дори след заздравяването.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #49
          От: Помощ ,досаден кокоши трън!

          Проблемa е решен!В "Инфинити клиник"свършихa перфектнa рaботa!Блaгодaря нa всички!Темaтa е зa ключ!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #50
            От: Помощ ,досаден кокоши трън!

            Аз съм с още пресен случай! Излезе на дланта в следствие на мазол придобит от работа с ъглошлайф и от вибрации се активира! Болки възпаление и т.н. Започнах с едни лепенки за кокоши трън. ..издълба кожата до месо и уж изчезна ....но!Накрая скалпел и два шева писна ми от него !отгоре колкото връх на кибритена клечка а отдолу според хирурга колкото едро зърно грахово! Колкото и да го горя отгоре от долу пак остава! Надявам се да са го изтъргали. ...още съм с шевовете!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #51
              От: Помощ ,досаден кокоши трън!

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Проблемa е решен!В "Инфинити клиник"свършихa перфектнa рaботa!Блaгодaря нa всички!Темaтa е зa ключ!
              Евала и бързо оздравяване!

              Коментар


              • #52
                От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Проблемa е решен!В "Инфинити клиник"свършихa перфектнa рaботa!Блaгодaря нa всички!Темaтa е зa ключ!
                Би ли обяснил, колко време, колко пари, преди след манипулацията как беше, болка и т.н.???
                Бъдете живи и здрави!

                Коментар


                • #53
                  От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                  Съжалявам, не съм гледал темата отдавна ,мислех че е приключена!Процедурата е около 30 минути в моя случай ,защото беше много голям .30 лв.под 2мм. жило на тръна,аз минах с 60.Абсолютно безболезнена процедура,слагат упойка и мирише на изгоряло,след пускане на упойката боля доста около 1 час ,с аулин обаче станаха работите ,един ден лежане ,на третия бях на работа ,но около една седмица си боли все едно е там,след това минава рязко ,като чат пат напомня с някакво щипане.Никакво превръзки само хигиена ,миене и пудра за крака,жулене редовно и упорито с камъче за пети и ето след вече 2 месеца почти всичко е ОК.Доктора в Инфинити клиник на бул. Черни връх,напарви много точна диагностика и всичко като следствие при лечението ,добри са.Де и по здравна каса нещата да бяха така!Надявам се ,да не се разбере като реклама,просто ,такъв проблем е голяма мъка и досада и съжалявам ,че толкова късно разбрах за този метод!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                    Имам два на дясното ходило, и единия понякога ми пречи да вървя и е чуствителен на пипане, та май и аз ще трябва да лягам под ножа/лазера.

                    Благодаря за информацията!
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                      Разбирам те напълно,голяма досада и мъка ,мъкнах го година и нещо и започнах да го усещам като камъче в стъпалото!Сега всичко е песен,само пръстите които са поемали натоварването докато съм се пазел да стъпвам директно на тръна ,все още отпускат сухожилията ,но и това отшумява от ден на ден!В клиниката работят събота и неделя,за нея ме осведоми колега от форума по-горе,намерих ги като контакт в нета ,звънах и всичко точно,че не се търпеше вече!Действай!Успех!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X