Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ ,досаден кокоши трън!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Помощ ,досаден кокоши трън!

    Коле, разбира се, че не отричам традиционната медицина, глупост би било, най-малкото учил-недоучил съм и тази наука няколко години едно време. Темата е дълга и многослойна, настоящата реалност у нас не се подчинява на общата световна логика, примери- ежедневно и болезнени. Има страшна девалвация в науката, в частност медицината, комерсиализация и неграмотност, JP- тата са писари-администратори-разпределители..нерядко по-богати от специалист в УК, поради спецификата на идиотията. Единиците, които устискват /слава Богу ги има все още / , виреят със зор и в кофти среда, но това ще е до време. Виж само последната статистика от анката в МУ кой къде ще работи и живее след завършване на университета...по-добре не я гледай..В реда на нещата, не бива да остане нищо несъсипано в тази държава..
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #32
      От: Помощ ,досаден кокоши трън!

      Лично изпробвано с кокоши трън на ръката. Стар лук, парченца колкото да покрият тръна се накисват в оцет. Слага се парченце с малко лепенка върху тръна. Рецептата беше да се кисне лука 24 часа и всеки ден да се смена лука, но понеже е на ръката сменях по няколко пъти на ден. Тръна не се пипа, чопли, стиска и т.н. За около 4-5 дена мястото нашупва и тръна се отдели и падна. За момента остава неболезнен кратер, който се затваря без да остане белег на мястото.
      ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
      Е250 1998-продаден
      Субару Пустош

      Коментар


      • #33
        От: Помощ ,досаден кокоши трън!

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Според мен е от обувките с метални бомбета и ходила ,целогодишно нося зимни по обектите ,защото ми дават по-добра сигурност на краката долу и глезените,но явно създават пък други проблеми!
        От 15 години ходя с зимни високи боти,работни обувки и лятото,проблеми никакви ако се напасне бомбето,то ако не пасне веднага,никога няма да пасне де...

        Вероятно не помагам,бил съм 6 годишен,на дланта на дясната ръка имах огромен кокоши трън.От училище ни пратиха в поликлиниката ужким за преглед,наредил съм се в коридора,и като разбрах че бият инжекции,такъв спринт и финт на класната направих,че на 100 метра от болницата преплетох краката и паднах по очи на плочките,като станах средата на тръна се беше отлепила,аз хлапе,викам си това трябва да си е някаква част от ръката ми,и си го набутах дето си му е мястото,хубаво ама след седмица започна да набира гной,бяла и много,взех да чопля,и това пак излезе,и така постепенно раната зарастна и забравих за всичко.
        Последно редактирано от Roninn; 28-05-16, 23:32.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #34
          От: Помощ ,досаден кокоши трън!

          Имах преди години по цялото ходило много сериозни кокоши тръни.Пробвах със оцет,течен азот и какво ли още не.Една вечер ги разчоплих и намазах с лимон,на сутринта бяха изгорели и изчезнаха.

          Коментар


          • #35
            От: Помощ ,досаден кокоши трън!

            Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
            Лично изпробвано с кокоши трън на ръката. Стар лук, парченца колкото да покрият тръна се накисват в оцет. Слага се парченце с малко лепенка върху тръна. Рецептата беше да се кисне лука 24 часа и всеки ден да се смена лука, но понеже е на ръката сменях по няколко пъти на ден. Тръна не се пипа, чопли, стиска и т.н. За около 4-5 дена мястото нашупва и тръна се отдели и падна. За момента остава неболезнен кратер, който се затваря без да остане белег на мястото.
            Ще звъня след 9.00 за лазер по информацията на Коко.За всеки случай тоя компрес с лука ,какъв да бъде чесън или обикновен?
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #36
              От: Помощ ,досаден кокоши трън!

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              От 15 години ходя с зимни високи боти,работни обувки и лятото,проблеми никакви ако се напасне бомбето,то ако не пасне веднага,никога няма да пасне де...

              Вероятно не помагам,бил съм 6 годишен,на дланта на дясната ръка имах огромен кокоши трън.От училище ни пратиха в поликлиниката ужким за преглед,наредил съм се в коридора,и като разбрах че бият инжекции,такъв спринт и финт на класната направих,че на 100 метра от болницата преплетох краката и паднах по очи на плочките,като станах средата на тръна се беше отлепила,аз хлапе,викам си това трябва да си е някаква част от ръката ми,и си го набутах дето си му е мястото,хубаво ама след седмица започна да набира гной,бяла и много,взех да чопля,и това пак излезе,и така постепенно раната зарастна и забравих за всичко.
              Купувам си що годе качествени чепици ,в момента съм с такива ,много мека подметка поемаща натоварване при скачане от разни местаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM02546.jpg
Прегледи:1
Размер:89.1 КБ
ID:5716381Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM02547.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5716382 ,но може и да не е от тях.Предположение само ,почти се е отпечатил на стелката.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #37
                От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                Здравей колега!
                На мен ми помогна тази рецепта.
                Домашен сапун и орехово листо. Накисваш крака в топла вода с настърган домашен сапун за около 20 минути. Вземаш парченце от сапуна и го слагаш върху тръна, върху него слагаш листо от орех с мъхестата част към сапуна и слагаш от водоустойчивите лепенки. Повтаряш процедурата 3-4 вечери.
                Аз слагах само вечер, защото беше на кутрето и през деня не става да носиш обувка. Дано и при теб помогне.

                Поздрави.

                Коментар


                • #38
                  От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Ще звъня след 9.00 за лазер по информацията на Коко.За всеки случай тоя компрес с лука ,какъв да бъде чесън или обикновен?
                  кромид лук
                  ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
                  Е250 1998-продаден
                  Субару Пустош

                  Коментар


                  • #39
                    От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                    Свързах се с "Инфинити клиник"по информацията на Коко,специалиста по лазерни изгаряния работи четвъртък и събота .Забърках сутринта някакъв утроф със стрит чесън +кромид ,разредих с оцет по вашите препоръки ,чакам да отлежи до утре и почвам компреси .Ако има ефект ще изчакам с лазера за 3-4 дни,ако не в четвъртък се оговарям за събота и отивам.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      Свързах се с "Инфинити клиник"по информацията на Коко,специалиста по лазерни изгаряния работи четвъртък и събота .Забърках сутринта някакъв утроф със стрит чесън +кромид ,разредих с оцет по вашите препоръки ,чакам да отлежи до утре и почвам компреси .Ако има ефект ще изчакам с лазера за 3-4 дни,ако не в четвъртък се оговарям за събота и отивам.
                      Сложи компрес отсега, пак по-добре от чакане.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                        След 36 часов компрес с оцет и чесън,ефектът е като от третиране с чешмяна вода.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                          Здравей колега, на мен ми помогна тази рецепта.
                          Домашен сапун и листо от орех. Накисваш крака в гореща вода с настърган вътре домашен сапун за около 20 минути. След това вземаш едно парченце от сапуна и го слагаш върху тръна и отгоре поставяш листото от орех с мъха към сапуна . Залепяш една лепенка водоустойчива. Повтаряш процедурата 4-5 пъти. Тръна ,ще се отлепи сам с корена.

                          Дано помогне .

                          Коментар


                          • #43
                            Re: От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                            Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                            След 36 часов компрес с оцет и чесън,ефектът е като от третиране с чешмяна вода.
                            Не е кокоши трън.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Не е кокоши трън.
                              Не знам,ама си изглежда баш като такъв...

                              Коментар


                              • #45
                                Re: От: Re: От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                                Не знам,ама си изглежда баш като такъв...
                                Кокошия трън изглежда като гнездо с дребни яйца с черно връхче разделени едно от друго, който можеш да извадиш с пинста. Иди на доктор да го видят. Ако е брадавица няма да стане с чесън и оцет. Аз я нахнах с мляко от листото на смокиня. Пиши в гугъл кокоши трън иди на изображения и виж как изглежда.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X