Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ ,досаден кокоши трън!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ ,досаден кокоши трън!

    Аз лично бих пробвал най напред при лекар(обаче читав, че се напълни с печалбари и при тях), и чак след това, ако не се е получило-бих пробвал народната медицина.

    Ама всеки си има своето виждане как да се лекува де.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Помощ ,досаден кокоши трън!

      Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
      Става въпрос за автора на темата.
      Ходих ,но ми каза че сигурно е стружка,но аз сам се уверих че не е ,след собствено ръчна интервенция с дезифенкция ,щото няма много свестни доктори вече ,а нямаше и направление за хирург и джипито ми препоръча да тествам народна медицина,смешно за 21 век ,но и беше търпимо все още и при нямане на време ,пробвах гореспоменатите методи.Отварях го до мека тъкан и имаше облекчение за около месец,отскоро се активизира и стана по-голям.На възглавничката на ходилото е при средния и безимения пръст ,слагам лепенки от вчера с някаква паста ,преди час изрязах това дето беше надигнала лепенката и веднага сложих нова.Благодарности за рецептите и напътсвтията,то от някъде трябва да се почне!Това с лазера ефективно ли е ?Как и къде?
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #18
        От: Помощ ,досаден кокоши трън!

        На Славейков има аптека, в която забъркват разни мазила по рецепта.......имат и против кокоши трън, помага!
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          От: Помощ ,досаден кокоши трън!

          беше леграно преди, след като арестуваха шефа явно е с друго име, но мен там ме оправиха, а не можех да стъпвам вече, една процедура само срещу 30 лева беше.............опитай

          Коментар


          • #20
            От: Помощ ,досаден кокоши трън!

            Възможно е и да НЕ е това, което си мислиш...
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #21
              От: Помощ ,досаден кокоши трън!

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Аз лично бих пробвал най напред при лекар(обаче читав, че се напълни с печалбари и при тях), и чак след това, ако не се е получило-бих пробвал народната медицина.

              Ама всеки си има своето виждане как да се лекува де.
              Коле,като дете имах кокоши трън и ако ти кажа как изчезна за нула време,че паднеш.С баене,ама бех некъде на 7-8 та не си спомням точно ритуала.Общо взето трябваше да занеса трънлив лист и жълта тиква и за една седмица изчезна.Като малък съм се напикавал.Излекували са ме с леене на куршум...

              Коментар


              • #22
                От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                Режеш от вътре(без пудрата) парченце рахат локум,налагсш на проблемното место и лепиш със лепенка.Държиш минимум 24ч ,след което проверяваш какво се е случило.Тръна трябва да се е разлепил от останалата тъкан и ще можеш да го издърпаш много лесно със все корен.Ако не излиза със леко подръпване,повтаряш за поне още 12ч,тръна е упорит и със много разклонения,като корен на дърво,един да остане и продължава да работи.Навремето имах на показалеца на лявата ръка,кво ли не правих,течен азот,горих го с цигара-нищо и половина.Чисти се за момента и след време пониква по голям.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                  Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                  Възможно е и да НЕ е това, което си мислиш...
                  Докторе,

                  Моля те доискажи се, за какво му намекваш, отслабен имунитет може би?

                  Тия израстъци не бяха ли вируси, условно патогенни активиращи/надделяващи само при определени условия и предимно при отслабен имунитет, или за нещо друго предполагаш?

                  И аз имам вече няколко на стъпалото на единия крак, та за това те питам с жив интерес.
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                    Дерматолог, ако може в УБ.
                    Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                    „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                    LZ1EMS

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                      Трън е с типичната точка в средата леко вдлъбната и около нея твърда тъкан ,като твърд мазол .След тегленето с компресите изтъргвах мъртвата тъкан ,но след някой ден се втвърдяваше отново при натискане в средата боли точно като трън.Ходилата са ми бая дебелокожи ,за това може би е толкова трудно премахването.Проблеми с имунната система нямам ,не помня от кога не съм боледувал,в най-лошия случай всичко минава на крак,раните ми заздравяват като на мутант.Според мен е от обувките с метални бомбета и ходила ,целогодишно нося зимни по обектите ,защото ми дават по-добра сигурност на краката долу и глезените,но явно създават пък други проблеми!Преди много години имах на лявото ходило ,но изчезна от само себе си!Ходя по басейни , не знам дали може да се гепи ,като гъбичките!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                        Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                        С баене..................с леене на куршум...
                        Аферим бабо, машалла...
                        Сичката медицинска литература на една клада, и професорите и доцентите на курс при ходжата как се вързва муска.
                        Докторите(де се врат пък те) да обикалят из поляните и балканите и да търсят връхче от рога на еднорог.

                        Ама ха, ще ви дам аз една наука...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                          Отиди на мястото, където са помогнали на Коко, звънни му да се уточните ! Във великия дерматологичен Университетски филиал ще си изгубиш времето...и други неща , като парични знаци, без ефект..! Дълго е за писане, но без малко да изпуснем тъста преди година точно на това място, обикновен червен вятър...Велика университетска докторка питаше сестрата какво да пише в рецептата щото забравила .....нали...обичайната терапия...В Токуда го съживиха и оживя... ! Народната медицина съвсем не е тема за подигравки, както и билколечението...
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                            „Токуда" е УБ, също.
                            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                            LZ1EMS

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                              Дани, никой не отрича билколечението и опита натрупан от векове в народната медицина.
                              Но пък в сериозната медицина нещата се случват наистина, и без разни баенета и вуду магии. Имах колега който уж не е толкова прост, ама си казваше, че "онова" газене от мечка вече свършило действието си, и трябвало пак да се разтърси за мечка, че започнал да го боли кръста...

                              Когато има спешен случай с ранени, с инсулт или инфаркт, и други подобни сериозни неща никой не вика ходжата да му върже муска, а всички викаме спешна помощ. Айде да не е толкова крайно-да не е с ходжата, но никой не слага лапа от бъз, живовлек и бял равнец, а викаме лекар, нали?

                              Мисълта ми е, че народната медицина може и да работи в някои случаи, но сериозната е тази на която се осланяме, и която най сигурно ще ни помогне.

                              Някакъв кокоши трън е играчка за сериозен лекар, стига да му се занимава.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ ,досаден кокоши трън!

                                Взех координатите дето е качил Коко ,свалих телефон ,утре ще звъня ,да видя какво ще стане.Благодаря на всички за информацията,всеки един съвет е ценен ,само това с баенето нема да свърши работа,знам че действа при деца с уплах ,за кокоши тръни требе да е некой сиукски шаман най- малкото,най -добре ямайски вуду спец с руса коса на плитки!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X