Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на собствениците на Мицубиши

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Среща на собствениците на Мицубиши

    Здравейте, колеги! Разтърсих се из форума за такава тема и попаднах на 2-3, които са публикувани преди повече от 5 години и като чета, явно без голям успех. Предлагам да си направим среща на всички, които или притежават джип от въпросната марка, или са притежавали, или искат да притежават. Идеята на тази първа среща е да се видим, да се запознаем и да разменим опит и информация. Първата среща предлагам да не е обвързана с разходки из гората, без значение леки или тежки, за да можем да се опознаем. Естествено, ако има желаещи и за разходки (а такива определено ще има), може да се направи разходка. Предлагам всеки, който има желание да присъства на въпросната среща, да напише своите име, град (регион) и телефон за връзка по желание. Също така може да напише дата и час или интервал, в който му е удобно да присъства на срещата. Ще видим, какъв ще е интересът за въпросната среща и ще определим мястото (региона и града) така, че да бъде честно спрямо всички желаещи да присъстват на срещата. След това, можем да определим дата и час, в който би могла да се проведе срещата. Оставям часа и мястото на срещата отворени, за да може да се направи срещата възможна за колкото се може повече желаещи. Ясно е, че няма как да се съобразим с желанието и възможностите на всички, но поне за повечето. Ако някой има други предложения, нека да ги сподели. Всичко оставям с възможност за промяна. Надявам се темата да има интерес и да успеем да направим една хубава първа среща! Благодаря!

    1. Тодор Янев, гр. Варна, 0878/88-25-58
    Последно редактирано от c0dy^; 27-05-16, 07:17.

  • #2
    От: Среща на собствениците на Мицубиши

    Ако се приеме,че моят Аутлендър е повече "паркетник",аз едва ли ще съм най големия фен на "разходка" в истинския смисъл на думата.За това имам Фероза.Но такава среща наистина би била много полезна във всякакъв смисъл....а и като гледам какво правят руснаците с Аутлендър ,ми се качва самочувствието.
    Името ми е Дилян Гуленов и съм в гр.Оряхово обл.Враца
    GSM-+359888735218
    Успех на всички!
    VENI-VIDI-VICI!

    Коментар


    • #3
      От: Среща на собствениците на Мицубиши

      Разходката няма да я правим с цел да покажем на кого джипа му е по-проходим, а просто да си повдигнем адреналина малко и да се разходим сред природата. Ако има ентусиасти за по-хард разходки, няма проблеми. Просто всеки ще прецени своите и на джипа му способности и ще реши как да постъпи.

      П.П. Тъй като си мислех да променям първия си пост, за да допълвам списъка на желаещите за участие в срещата, обаче забелязах, че нямам бутон за редактиране. Забелязах, че в темата за списъка с потребителите от подфорума Mitsubishi са правени редакции от колегата Паджеровод, има ли възможност да правя аз промени в първия си пост или трябва някой модератор да ги прави? Благодаря!
      Последно редактирано от c0dy^; 28-05-16, 11:44.

      Коментар


      • #4
        От: Среща на собствениците на Мицубиши

        Аз съм за такава среща с разходка!

        Андрей Христов София тел:0876801248

        Коментар


        • #5
          От: Среща на собствениците на Мицубиши

          Първоначално публикуван от А Христов Преглед на мнение
          Аз съм за такава среща с разходка!

          Андрей Христов София тел:0876801248
          Аз също, но нека да видим колко желаещи има. За момента няма голям интерес срещата. Иначе ако се съберем повечко хора, може да се уговорим за някоя събота и неделя (и двата дни) и да си направим срещата на удобно за всички място, където ще можем и да покараме.

          Коментар


          • #6
            От: Среща на собствениците на Мицубиши

            Вярно е че хората по това време си организират летните почивки, но тук става дума за готовност за такава среща! Кога,как това ще се решава в поседствие!

            Коментар


            • #7
              От: Среща на собствениците на Мицубиши

              И аз съм за такава среща,но карам камион и не знам дали ще съм в БГ за срещата.
              Но един СМС не е излишен.
              00359896744590-Даниел Ганев

              Коментар


              • #8
                От: Среща на собствениците на Мицубиши

                За СМС-а няма проблем. Въпроса е да има желаещи и срещата да се случи.

                Коментар


                • #9
                  От: Среща на собствениците на Мицубиши

                  Надявам се да има желаещи, защото аз почти всяка неделя ходя с моя пикап някъде, само че в момента за разходки в гората е малко пресилено, тъй като има много кал и ще в и трябват поне кални гуми и лебетка.....иначе маршрути има колко искаш....има и такива, които и обикновенна кола ще мине през тях , единия е от с.Локорско до Кремиковци , или от ?Кремиковци до Ябланица...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Среща на собствениците на Мицубиши

                    На оффроуд събора в Приморско септември?
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Среща на собствениците на Мицубиши

                      Мястото и маршрутите ще се определят в последствие, стига да се съберем достатъчно желаещи. Иначе миналата година бях на събора в Приморско и беше супер, но идеята на тази среща е да обменим опит, информация и да се позабавляваме един уикенд. А в Приморско и тази година смятам да отида.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Среща на собствениците на Мицубиши

                        Подкрепям инициятивата. Кога е тоя събор в Приморско ?
                        Бисер Савов Г.Оряховица 0888856851/0894610837

                        Коментар


                        • #13
                          От: Среща на собствениците на Мицубиши

                          Това е темата за събора в Приморско -> http://www.offroad-bulgaria.com/show...EE%F0%F1%EA%EE

                          Коментар


                          • #14
                            От: Среща на собствениците на Мицубиши

                            Здравейте,

                            Казвам се Добри и съм от Велико Търново.
                            Много съм запален по off road, от скоро имам и едно Пажеро, което ми е само за "разходки" в планината. Търся си други колеги за да караме заедно, да си помагаме и да се учим.

                            Състоя ли се тази среща? Ще има ли други?
                            Кога и къде?

                            За сега карам само сам, но това не е много ОК.
                            Търся приятели с които да общуваме, да караме и пр.

                            Пиша тук, защото не знам къде другаде.

                            Може да се свържете с мен на 0888 383 474

                            Поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              От: Среща на собствениците на Мицубиши

                              Първоначално публикуван от Sir_Doby Преглед на мнение
                              Здравейте,

                              Казвам се Добри и съм от Велико Търново.
                              ........

                              Поздрави
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=52975
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X