Обява

Свий
Няма добавени обяви.

повдигане на пасат 3ка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • повдигане на пасат 3ка

    здравейте колеги не знам дали мястото на темата е тука ако админа реши да я премести.тази година ще ставам млад ловец и не мисля да си купувам джип по простата причина че нямам пари.затова съм решил да си повдигна пасата, отзад ми е ясно как става с втулка но отпред не ми е ясно искам да го повдигна малко колкото да събера гуми с размер 195/65/15 то и сега ги събирам но на дупки когато съм завил и удря в калника.

  • #2
    От: повдигане на пасат 3ка

    Една Нива или Витара определено ще излезе по-евтина от читаво повдигнат Пасат 3.

    Коментар


    • #3
      От: повдигане на пасат 3ка

      Амовете ги местиш при шенкела с дупка нагоре! За целта ще ти трябва шина(по два броя на амортисьор) с три дупки(12мм).
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: повдигане на пасат 3ка

        нашият раион е повече равнинен почти няма места със сериозен пресечен терен.нивите са около 1000лв. витарите и доста нагоре,тъй като тази година като платя курса за лов и една читава пушка ,а пък съм и студент и удрям сериозен фалит така че за покупка на джип не мога и да си мечтая.

        Коментар


        • #5
          От: повдигане на пасат 3ка

          Аааааа, ясно. Рибата в морето и тигана на огъня.

          Споко, като хвърлиш една кола пострадала от "мунинг" ще ти стане ясно.

          Коментар


          • #6
            От: повдигане на пасат 3ка

            Аз имам една Б4-ка за повдигане. С пасата са доста сходни, а отдавна и се точа... Трябва ми основно за разходки, веднъж над хижа Ком, опитвайки се да намеря връх Ком и запалих съединителя, та и там ще трябва тунинг, някакъв спортен ли трябва да е? Че дизела идва много як ...

            Следя с интерес.
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #7
              От: повдигане на пасат 3ка

              Извини ме,Механизатор,но защо искаш да ставаш ловец.На твоите години, има къде по приятни неща от лов на животни.
              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

              Коментар


              • #8
                От: повдигане на пасат 3ка

                Първоначално публикуван от margarit5 Преглед на мнение
                Извини ме,Механизатор,но защо искаш да ставаш ловец.На твоите години, има къде по приятни неща от лов на животни.
                Понеже казарма вече няма, все още има "райони" в които, ако не си ловец, не си мъж !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: повдигане на пасат 3ка

                  Ако ще я повдигаш с промяна на точката на закрепване на амортисьора ще се наложи да увеличиш по някакъв начин и стоперите на окачването щото иначе по дупките ще си издъниш амортисьорите веднага. Също така според зависи колко ще я повдигаш може да се наложи да удъжаваш спирачни маркучи. Отделно след повдигнаето трябва реглаж и има шанс да не може да се направи тоя реглаж.

                  Коментар


                  • #10
                    От: повдигане на пасат 3ка

                    Не се занимавай с глупости 195 65 15 влизат без никъкъв проблем.Щом опират -са ти омекнали пружините .Нови пружини са около 200 лв,ако имаш правилните познати -40% .Аз в момента карам с този размер гуми.
                    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                    Mark Twain
                    СтоЕнчA

                    Коментар


                    • #11
                      От: повдигане на пасат 3ка

                      А пък гуми с височина 65 какви са хитри за офроуд, нямаме идея просто.

                      Коментар


                      • #12
                        От: повдигане на пасат 3ка

                        Не подценявай ненормално корава кола с близки до подарък резервни части,която стува нещо като по две за лев,за човек чиято цел не е да се шибне в първата локва ,а просто да стигне от т.А до т.Б.
                        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                        Mark Twain
                        СтоЕнчA

                        Коментар


                        • #13
                          От: повдигане на пасат 3ка

                          Освен че е 3ка, каква комплектовка е пасата. Питам защото преди няколко месеца повдигахме пасата на баща ми (b5 - 1998г). В нашия случай беше зедан 1.6 бензин с доста омекнали и уморени пружини. Намерихме пружини от модел в5.5 (фейслифт на в5) комби дизел с хеви дути пружини за по 20лв на старо. Директна замяна. Ефекта е 3-4см повдигане истягане на возията, вече не е като лодка. Търсихме специално от дизелово комби, защото дизеловите мотори са по-тежки като начало, и отделно комбитата обикновено са с усилено окачване. Гледат се цветовите маркировки на пружините. Лесно,бързо,сравнително евтино и безпроблемно. Добър лов!


                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Коментар


                          • #14
                            От: повдигане на пасат 3ка

                            И като изплескаш картера си оставаш на место. Ае стига глупости.

                            Коментар


                            • #15
                              От: повдигане на пасат 3ка

                              Изработват подкартерни защити от неръждавейка и от алуминий.

                              Я какво има в тубата:



                              Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 26-05-16, 09:46.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X