Обява

Свий
Няма добавени обяви.

edoors.bg

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • edoors.bg

    Хайде да е хаирлия, както се казва на чист български език!

    След унищожителните критики на някои колеги (помня ви поименно всичките.... с добро, разбира се) в другата ми тема и след тихата ми завист, гледайки този сайт, под вещото ръководство на неговия създател, се роди това:


    edoors.bg


    Ще се допълва в движение, точно и както аз ще се уча. Може да изглежда, че ника ми е рекламен, но всъщност той се роди шест години по-рано. Сега трябва да се пречупя и да навляза в дебрите фейсбукови, което е още по-чужда и непозната територия за мен.


    Отново съм се настроил да приемам критика и да обсъждаме темата. За мен е ново и интересно.

    Вие сте!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

  • #2
    От: edoors.bg

    Ако си направиш фейсбук, ще ти поканя комшийката за приятелка.

    Коментар


    • #3
      От: edoors.bg

      Честито, брат ми.

      Готино е, дано да върши работа.
      Картата на Гугъл показва само, че си в България

      Коментар


      • #4
        От: edoors.bg

        Честито нов сайт. Ще стане хора от теб.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • #5
          От: edoors.bg

          Доооста по-добре.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: edoors.bg

            Браво, браво, растеш но не старееш.
            0885602543- Стефан

            Коментар


            • #7
              От: edoors.bg

              Я ...това като в продавалника бе кръстник ...продажби да има , успех
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #8
                От: edoors.bg

                Честито и успех, Гена!
                Хаирлия да е!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #9
                  От: edoors.bg

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Ако си направиш фейсбук, ще ти поканя комшийката за приятелка.
                  Ето, че отново съм разколебан от ползата от фейсбукето. Защо ми е там да се запознавам с човек, за който толкова години съм храбрите ти разкази, с който се запознах на живо и с който имаме история? Ввичко това в последствие ще бъде сведено да два-три лайка месечно...


                  Вени, брат, че то нали за туй е онлайн магазин! Навсякъде в България, по всички села и паланки... особено сега, когато започват майските сборове...

                  Благодаря ви за пожеланията! Разбирам, че още има какво да се желае, както и постоянно да се човърка. Благодаря на Митко Желязков за съпорта, обучението и търпението. От опит знам, че не е лесно да се занимава човек с интелектуално изостанали индивиди.... като мен..
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #10
                    От: edoors.bg

                    Нека пълноводна финансова река да потече към банковите ти сметки!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: edoors.bg

                      Ще си позволя да направя едно запитване. Начално училище има входна врата която се заключва а отвътре има паник брава която може да отвори вратата даже и да е заключена отвън. Имаме втора врата след входната която е изпълнена като първата. отвън ключалка отвътре паник брава. След поредните изисквания въпросът е. Има ли ключалка с бутон/ предполагам електромагнитна/ която да се сложи на вътрешната врата и да държи вратата блокирана за да не може да влезе външен човек, а човек отвътре да може да я отвори с бутон примерно. Съгласно изискванията на пожарната трябва да може паник бравата да се отвори въпреки заключващия механизъм с бутона, и един звънец като дойде външен човек да може да позвъни и да му бъде разрешено да влезе евентуално.

                      Коментар


                      • #12
                        От: edoors.bg

                        Не разбрах как ще влезе външния човек? Нали само отвътре отваря паник бравата?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: edoors.bg

                          Отвън като му бъде разрешено от вътре с бутон примерно.

                          Коментар


                          • #14
                            От: edoors.bg

                            Не е сложно. Има такива системи. Само трябва да си измислите логиката на даване на достъп. Да се чуем утре и ще коментираме.
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #15
                              От: edoors.bg

                              Да към 10 ще се обадя.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X