Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

    Не мога да разбера защо се плашите от камъни и бетони.
    Нали Траялът е есенцията на офроуда,т.е. най-тежката дисциплина.
    А какво се наблюдава напоследък-изкачване,спускане и странични наклони-мини рали.

    Коментар


    • #32
      От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

      Съгласен съм с мнението на Чичо Пацо! Ти знаеш за кои камъни говоря....за тези които лежат небрежно и слабо видими под вратите, при които има риск от кълбета!
      Успех!

      Коментар


      • #33
        От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
        Не мога да разбера защо се плашите от камъни и бетони.
        Нали Траялът е есенцията на офроуда,т.е. най-тежката дисциплина.
        А какво се наблюдава напоследък-изкачване,спускане и странични наклони-мини рали.
        Изпусна 2 много хубави мини ралита. Сега до края на сезона не се измъквай пак.

        Коментар


        • #34
          От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
          Не мога да разбера защо се плашите от камъни и бетони.
          Нали Траялът е есенцията на офроуда,т.е. най-тежката дисциплина.
          А какво се наблюдава напоследък-изкачване,спускане и странични наклони-мини рали.
          Нямам нищо напротив,бетоните и камъните.
          Но ,имам много против когато нещо в трасето ми скъса гумата !!!
          Примерно, стърчаща арматура от някой бетон,препятствие. Или скрит, остър камък в не почистен храст и такива други.
          Всичко това го споделям с добри чувства към оргатима на Лясковец 4х4Екстрийм.
          Последно редактирано от rock crawler; 30-05-16, 16:16. Причина: Корекция

          Коментар


          • #35
            От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

            То гума всякак се реже и на камък става, но ако не искаме да срещаме мечки не трябва да ходим в гората.
            Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

            Коментар


            • #36
              От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

              Илиян казва и за друг вид камъни-които са ПОД местата с възможност за обръщане, и има опасност джипа(или каквото е там) да се приземи върху някой голям камък точно с "прозореца".
              Познайте после какво следва...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #37
                От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                Не се безпокойте, търновлии вече имат опит и ще ни предложат добри трасета.

                Вероятно ще има по една група за Прототип и Модифициран и 2 групи за Стандартен. Съдиите ще са добре подготвени, ще им се наблегне за всички спорни моменти.

                Коментар


                • #38
                  От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                  Модифицираните нещо се спотайват.Или се уплашиха от Антон.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                    Аз понеже знам, че Мехата ще е там...

                    Ако не ни насметат да работим в новата ми работа(че фирмата се слави с това, че не ебава събота и неделя за почивни дни)-ще дойда да викам "браво" или "туристи", според случая.
                    Пък ако хептен нямате кой да съдийства-може да ударя едно рамо.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Аз понеже знам, че Мехата ще е там...

                      Ако не ни насметат да работим в новата ми работа(че фирмата се слави с това, че не ебава събота и неделя за почивни дни)-ще дойда да викам "браво" или "туристи", според случая.
                      Пък ако хептен нямате кой да съдийства-може да ударя едно рамо.
                      Мехата ще е съдия на Прототип
                      Ти не се скатавай,ами докарай Франко да го пробваш.
                      Последно редактирано от Пламен Исаев; 31-05-16, 21:49.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                        Куц е(няма полуоска), а чорбаджията му е силно безпаричен в момента.
                        А и резултатите от първите две състезания за тази година са повод за срам(силен), та ще пропусна тазгодишния шампионат, за догодина се надявам да имам по-конкурентна машина. Надали де, ама и с тази не става...

                        А изобщо наличието на лицето Мехмед Мехмедов на терена ме кара да се замисля дали да идвам.
                        Ако дойда-ще трябва да ми плащате "вредни"...

                        За Мехата се бъзикам де, ако има още неразбрали. Иначе ме сърбят ръцете и краката за каране, даже днес дойдоха разговорните устройства за каските, ама...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                          Ми да ,направо не смеят да се запишат ,направо се уплашиха .

                          Коле ,не е до пари проблемът ти .Приятел си ми ,затова ще ти го напиша .Виж на Кристин Газката.
                          По какво се различава от твоята ,с изкл.на предното окачване ?Вземи си ревизирай възлите и агрегатите както трябва ,а не всеки път да те предава някоя глупост.В машината ти има потенциал,просто вложи малко повече старание .

                          Ако не ти е проблем ,напиши малко подробности за разговорните ,мисля ,че и на други ще е интересно !
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • #43
                            От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                            Ако не ти е проблем ,напиши малко подробности за разговорните ,мисля ,че и на други ще е интересно !
                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=209851

                            Малко скъпичко излязоха(според мен де), ама пък по-скъпите неща са по-качествени, та сигурно ще си заслужава.

                            За разликата между ГАЗката на Kристин и Франко-там много голямо значение има кой е зад волана
                            Аз просто толкова си мога явно...

                            А и не е като да не опира и до пари винаги за всеки ремонт. Например, ако бях си купил нова бензинова помпа, от магазина, а не от най-евтиния сайт за части втора употреба-двигателя щеше да си работи безгрижно на бензин.

                            Освен това Франко май стана като патрол(на тегло), а и аз като седна в него-съвсем се отича работата... Като гледам как другите джипове минават, а аз се бия в брега и не мога да изляза-иде ми да се разплача
                            Последно редактирано от Кольо; 01-06-16, 10:36.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                              Аре бе Коле ела да покараш Франко ....Обещавам да на те упреквам че не можеш да караш ха ха ха обещавам и бира да те почерпя къто си минеш зоните деИма ли желание -има и начин
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Лясковец 4х4 Екстрийм - 25-26 юни 2016

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=209851

                                Малко скъпичко излязоха(според мен де), ама пък по-скъпите неща са по-качествени, та сигурно ще си заслужава.

                                За разликата между ГАЗката на Kристин и Франко-там много голямо значение има кой е зад волана
                                Аз просто толкова си мога явно...

                                А и не е като да не опира и до пари винаги за всеки ремонт. Например, ако бях си купил нова бензинова помпа, от магазина, а не от най-евтиния сайт за части втора употреба-двигателя щеше да си работи безгрижно на бензин.

                                Освен това Франко май стана като патрол(на тегло), а и аз като седна в него-съвсем се отича работата... Като гледам как другите джипове минават, а аз се бия в брега и не мога да изляза-иде ми да се разплача
                                Кале място за отчеяние няма за карането караш само да ти препомня RFC втория ден 2 или 3 зона несе сещам през реката как я мина всички ти се възхитиха и не забравяй че Франко има призово място от състезание организирано от теб

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X