Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грузия 2016 год.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Грузия 2016 год.

    Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
    Никакви промени няма да претърпи маршрута. На 25-ти тръгвам през Турция за Грузия. Армения ми е под въпрос, но не заради някакви вълнения там, а не знам дали ще ми стигнат парите. Там на място в Грузия ще реша.
    В такъв случай, безаварийно и вълнуващо пътешествие и да публикуваш хубави снимки като се върнеш!

    Коментар


    • #32
      От: Грузия 2016 год.

      Спота ли е забил....., Владича от няколко часа не се движи, на някаква бензиностанция е зациклил.

      Коментар


      • #33
        От: Грузия 2016 год.

        Може просто да е спрял за почивка и снимки
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #34
          От: Грузия 2016 год.

          Какво ли става с Владич.
          По добре късно от колкото никога .
          Нула89781нула019

          Коментар


          • #35
            От: Грузия 2016 год.

            Скоро требе да го чуем може би,щото май се прибира.
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #36
              От: Грузия 2016 год.

              Утре най-вероятно ще е на наша територия като гледам спота. Ще очакваме пътеписа....

              Коментар


              • #37
                От: Грузия 2016 год.

                Прибрах се днес към 20,30 часа, след като тръгнах сутринта някъде от Инегьол на 100 км преди Бурса към 7,30 часа. Та за днес до село Величково ми се събраха 797 км. Но това не е рекордният ми ден за дълго каране. Първият ден минах 1030 км преди да разпъна палатката, като пътьом минах и през Истанбул. Не съм гонил такива рекорди, а така се е получило, а аз само съм ги регистрирал. Най-голямата мъка не беше карането и многото километри, а жегата. Направо ми разказваше играта в по-ниските части на Грузия и особено пък в Турция. Ужасна жега беше... СПОТ-а чат пат спираше, защото не можах да намеря литиево-йонни батерии АА. Сложих алкални, но се оказаха слаби, та минах на никел метал хидратни с по-често рестартиране на уреда. Сега гледам, че е понаписал трака... Ще опиша всичко и ще кача снимки, само да подредя нещата.
                Сега погледнах в тетрадката и сумирах километрите. За 15 дена съм минал 6733 км, като цялото пътешествие е било 16 дни. Един ден в Тбилиси не съм карал.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #38
                  От: Грузия 2016 год.

                  Браво на теб.Чакаме подробности.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Грузия 2016 год.

                    Добре завърнал се! Ще чакам с нетърпение пътеписа

                    Коментар


                    • #40
                      От: Грузия 2016 год.

                      Браво Владич!!
                      Почини, съвземи се и .. тогава ...
                      Знам какво са 1000 км. при 42-43 градуса .. на сянка, ама нямаше такава ...
                      Иначе при по-ниска температура съм правил почти 1500 за почти 24 часа.
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #41
                        От: Грузия 2016 год.

                        Добре дошъл! Почини няколко дни ама имай милост към нас и не се бави много с пътеписа☺

                        Коментар


                        • #42
                          От: Грузия 2016 год.

                          Ха добре дошъл.
                          По добре късно от колкото никога .
                          Нула89781нула019

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X