Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

    Ами то няма нищо по-хубаво от лошото време.Предлагам да се съберем в събота 24-ти в 10.30 ч. в центъра на Бистрица.Така се започва.Обмислете маршрутче да го обсъдим а Куздов да каже къде е кръчмата и да направи резервация,след определяне на приблизителния брой участници.За мен 3 резерваций,защото за лека разходка ще взема собственичката на жипката и детето.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #32
      До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
      Ами то няма нищо по-хубаво от лошото време.Предлагам да се съберем в събота 24-ти в 10.30 ч. в центъра на Бистрица.Така се започва.Обмислете маршрутче да го обсъдим а Куздов да каже къде е кръчмата и да направи резервация,след определяне на приблизителния брой участници.За мен 3 резерваций,защото за лека разходка ще взема собственичката на жипката и детето.
      Мен ме устроива перфектно само за резервацията ще кажа допълнително
      Стига да не искочи нещо непредвидено
      Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

      Коментар


      • #33
        До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

        Нали за лек оф-роуд говорим? Да знам - да си уреждам почивен ден за събота.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #34
          До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

          И нали не е само за "Фронтери" сбирката? 'щото като гледам къде е темата...
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #35
            До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            Нали за лек оф-роуд говорим? Да знам - да си уреждам почивен ден за събота.

            Поздрави!
            За лек, но май само си говорим. Предлагам някой, който познава маршрута да определи време и място на сбирката, пък който дойде, защото иначе пак нищо няма да направим. А за кръчмата предлагам да не е непосредствено след разходката, а вечерта. Това разбира се не пречи да се изпие по едно кафе или чайче някъде преди това.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #36
              До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

              Според прогнозите май това е нашата събота( или неделя), аз за съжаление не мога да предложа идеи за маршрут така че чакам някой да каже къде и кога. 10.30 ми се струва късно аз като знам че ако се разберем и в 6.00 вече няма да ми се спи.

              Коментар


              • #37
                До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                Абе не е само за Фронтери.Щом е тук темата значи говорим за нещо по-леко(като се появят Зипмоторс и Голди и други,от по-лек,маршрута ще стане по-интересен).Маршрути като гледам ГПС-а дал господ в този край.Предлагайте все пак час,маршрут ако някой иска и бройка за да не скучае Куздов.
                Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                Коментар


                • #38
                  До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                  А-а-а, хич не скучая. Нещо ми се влачи интернета и току що се скарах с доставчиците . Ще ги сменям май.... Дайте някаква ориентировъчна бройка и време и ще говоря с кръчмарите. Ресторанта се нарича "Черни връх" и се намира на разклона за Симеоново в Драгалевци. Може да се поръча някакво меню предварително за да не се чака, ако са повече хората. Ще го организирам, само да е сигурна работата, че иначе само да разлайвам кучетата, не върви .... За прибирането после, за който ще е без транспорт, имам приятели таксиджии, дето няма да ни отрежат главите
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #39
                    До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    А-а-а, хич не скучая. Нещо ми се влачи интернета и току що се скарах с доставчиците . Ще ги сменям май.... Дайте някаква ориентировъчна бройка и време и ще говоря с кръчмарите. Ресторанта се нарича "Черни връх" и се намира на разклона за Симеоново в Драгалевци. Може да се поръча някакво меню предварително за да не се чака, ако са повече хората. Ще го организирам, само да е сигурна работата, че иначе само да разлайвам кучетата, не върви .... За прибирането после, за който ще е без транспорт, имам приятели таксиджии, дето няма да ни отрежат главите
                    Ха ха на мен това ми е почти в квартала, аз проблем с прибирането няма да имам
                    От мен 2-ма
                    Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                      Значи ще трябва да пиеш два пъти повече, щото докато се прибереш пеша и ще изтрезнееш . Ще обобщиме в четвъртък заявките, за да знам какво да говоря с хората от ресторантчето.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #41
                        До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                        Щом предложението за ресторант е в района на Драгалевци, защо да не го направим при колегата от форума derhunter в неговият хотел ресторанта е страхотен, и със сигурност храната ще е прясна !
                        Ето тук можете да го видите:
                        http://www.hotel-darling.com/
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • #42
                          До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                          Ако ще е в ресторант считам че е по-добре да е на човек от форума,но ще си кажат мненията и останалите във форума.Както написах примерен час и място на среща,така ще кача и снимка с примерен маршрут.Лек-според картата и 9 км.Правя го защото ако тръгнем на игра с детайлите,ще си откараме до пролетта.
                          Прикачени файлове
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #43
                            До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                            Започва да става интересно.Около Бистрица има интересни места за каране и леки и по така.Ако няма да пречим ще доидем.
                            Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
                            LZ1BGM Тел.0887482136

                            Коментар


                            • #44
                              До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                              Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
                              Започва да става интересно.Около Бистрица има интересни места за каране и леки и по така.Ако няма да пречим ще доидем.
                              Айде започна се,НЯМА ДА ПРЕЧИТЕ РАЗБИРА СЕ.ДО СПАС55.Ела разходката ще е лекинка и приятничка.Ето и Зип моторс ще дойде.
                              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                              Коментар


                              • #45
                                До: А НИЕ ОТ СОФИЙСКО НЯМА ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ?

                                Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                                ДО СПАС55.Ела разходката ще е лекинка и приятничка.Ето и Зип моторс ще дойде.
                                Това напълно ме успокои. Само си мисля, че на моменти ще трябва да излизам от джипчето...

                                Някой да знае къде продават рибарски ботуши? От ония, дето са до чатала.

                                Поздрави на всички и специално на Бени! Ще ми бъде приятно да се видим.
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X