Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

    ...не знам как да продължа след толкова време от започването на тази тема...много истини ,много случки ,съпричасност, тъга и вяра има във думите на всички писали тук...темата не е за моите ръце, крака и стави, не е дори за малкото кутренце...колко хубаво е обаче,когато се върнеш хронологично назад по темата да забележиш съпричасност и себевглеждане, самокритичност и искренни лични обещания на всеки един от вас към себе си ...и наи-доброто е ,че го правите преди на мнозина от вас да се е случила неволя, няма нищо по хубаво от това да се огледаш от страни и да успееш да съхраниш и продължиш със здрав дух в здраво тяло...Честитя новата година с пожелание за здрав адреналин, здрави тела,здрав дух и меко окачване ...(скоро разбрах ,че мекото окачване е за предпочитане пред твърдото в ендурото, ама аз нали съм си корав та си мислех ,че в това е истината...така беше докато не ми омекнаха китките и лакетя...ала нова година нов късмет).Живи и здрави!!!

    Коментар


    • #32
      До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

      Темата е много важна,затова умишлено я съживявам!
      Лек път и здрави гуми!
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • #33
        До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

        Браво на теб!!! Поздрави за изпълнението.Сега след като вече си здрав,как я караш до момента? Има ли още счупени някакви телесни части?
        http://www.stairwaytoglory.com/en/

        Коментар


        • #34
          До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

          ADA, направо ме разби с тази история, чак се га я прочетох. Надявам се че вече си караш мотора по живо по здраво. Като се качвам на мотора се сещам за теб и си плюя в пазвата.

          Коментар


          • #35
            До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

            Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
            Темата е много важна,затова умишлено я съживявам!
            Лек път и здрави гуми!
            Добре е всеки от нас да си препрочете урока!
            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
            Джон Кенеди

            Коментар


            • #36
              До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

              Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
              Темата е много важна,затова умишлено я съживявам!
              Лек път и здрави гуми!
              да ама трябва по често да се съживява за да не плачим като ADA-ние невежите.начинаещи ендуристи

              Коментар


              • #37
                До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                Тази история ми напомня за един участник в "Rally dakar' , който завърши със счупени ръце(за което даже не е и знаел), поздравления за здравия дух.

                Коментар


                • #38
                  До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                  Първоначално публикуван от A4KATA Преглед на мнение
                  да ама трябва по често да се съживява за да не плачим като ADA-ние невежите.начинаещи ендуристи
                  Само че това не се отнася само до ендуристите. И АТВистите и джипарите. Байкъри и планеристи. И други такива в гората. Просто не трябва да ходят сами в гората.
                  Където Бирата, Там и Аз...

                  Коментар


                  • #39
                    До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                    Умишлено съживявам темата.Предлагам модераторите да я лепнат.Разказа е много поучителен.Подомна случка може да се случи на всеки.

                    Коментар


                    • #40
                      До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                      ADA какво стана колега,оправи ли се ?
                      пП. Поздрави.
                      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                      Коментар


                      • #41
                        До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                        Темата е на има нЕма 2г. МНОГО се надявам да се е оправил

                        Коментар


                        • #42
                          От: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                          Имам една тъпа колежка, която казва за мотористите - да не стигнете там, за където сте тръгнали, като ги гледа как карат в Пловдив...Но понеже аз съм също така тъп фен на моторите искам само да кажа - стигнете там, за където сте тръгнали, внимавайте с адреналина и скоростта и бъдете живи и здрави! Достатъчно некролози видях в Идилево на мотористи....

                          Коментар


                          • #43
                            От: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                            Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                            Имам една тъпа колежка, която казва за мотористите - да не стигнете там, за където сте тръгнали, като ги гледа как карат в Пловдив...
                            Що не я пратиш тая колежка да ходи на мама си отзад ?

                            Коментар


                            • #44
                              От: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                              Или примерно да я напляскаш лекинко? Приемам се за умерено суеверен тип (клонящ повече към НЕсуеверен) , но такива кълнящи хора понякога ме изкарват от равновесие.
                              Иван Маринов
                              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                              ЕНДУРО ВАРНА

                              Коментар


                              • #45
                                От: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                                Що не я пратиш тая колежка да ходи на мама си отзад ?
                                Иска ми се някой да я вкара в джаза и да я качи на мотор!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X