Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

    ..колеги, нито му бе лесно ама никак даже , нито пък можеше да вдигне нещо камо ли мотора в онзи ден АДА ...
    За вас не знам , но не може с лека ръка да се зареже мотора с които до преди малко си бил едно цяло,нещо по което си тръпнел от малък, единението с машината та това е част от реалността която при ендуристите ги кара да се чувстват малко или повече истински мъже.Може да си велик в офиса си , може да си най бърз с колата си,къща като палат може да притежаваш,... но когато останеш с мотора насаме е нещо друго...не е било отдавна толкоз времето когато нашите предци са се раждали на конете,завладявали, покорявали,побеждавали и умирали пак на тези коне...
    ...не смятате ли , че генетично всичко това се предава и то е изразено наи вече в съвременните OFFROAD привърженици, как си обяснявате иначе привличането на всички вас по мотори, АТВ и жени...тези машини вървят неразделно в живота на ендуриста особенно последните...
    От тук на сетне не мога да скрия задоволството и професионалното си уважение към много от Вас, издигнали отношението към ЕНДУРОТО и спорта чрез него до висините на свободната воля и мъжката сила на духа...
    ... МОГА ДА БЪДА САМО БЛАГОДАРЕН ,ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ ТОВА ОБЩЕСТВО...

    Специални благодарности на Иван (ЧИНЕЛА) и провидението което ни срешна на една магистрала в момента на покупка на моя мотор, чиста случаиност, но все пак "СОВИТЕ НЕ СА ТОВА КОЕТО СА ..."

    Коментар


    • #17
      До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

      АДА... пич много се радвам, че си оцелял и, че си запазил духът и желанието да продължиш напред след такова падане и травмите ти...

      Цялата работа с вдигането на мотора и онзи 1 км. след това е благодарение на адреналина... този естествен наркотик си върши работата в такива екстремни ситуации. Дори и с риск за още травми човек е способен на много неща с единствената цел, оцеляване. Аз след едно падане в 10 метрово дере с тенерето преди години си го вачих за задната гума до горе. Е сега да ме убиете няма как да дърпам 150 кг. по кален баир 10 метра... Ама като знеш, че няма кой да ти помогне го правиш. Три дена след това лежах в къщи и си наглеждах синините... но важното е, че се прибрах на ход.
      LZ1RED

      Коментар


      • #18
        До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

        Човешките възможности нямат ограничение. Браво.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

          И понеже вече всички научиха кой е Мересиев сега нека научат кой е АДА. Ами ето го

          Коментар


          • #20
            До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

            ...благодарение на милосърдието на дъщерята на MIKI64 (то цялото семеиство е за похвала, много готини хора...) и показаните на снимката "НАЗРЪННИЦИ" така се казват защото предпазват зърната от протриване, АДА успя да се отърве само с две ръце но и излезе с едни мъжки гърди напред, за което много благодари и на учасниците във форума...
            ...Благодаря и на chinela, който в случая се явява пиар и импресарио на медиините ми изяви, току виж сме задминали кака Камелия...
            В следващия материал очакаваите АДА с памперси,...там ще бориме Азис по аксесоари...

            Коментар


            • #21
              До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

              Ада пожелавам ти бързо да яхнеш хондата.Аз също карам сам и ме накара да се замисля.Но какво да правиме като планината привлича така силно.

              Коментар


              • #22
                До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                АДА... аз малко по-късно прочетох написаното от теб и искренно се надявам да си много по добре, но ти НАПРАВО МЕ НАКАРА ДА СЛЯЗА НА ЗЕМЯТА говоря относно разумното каране , защото аз много често излизам да карам сама .Това го правя да се отракам повече с мотора и когато излизаме в група да не съм в тежест на мъжете с които карам понеже те винаги ме чакат или някой остава с мен назад да ме "бави" и това малко ме притеснява.И понякога кагато карам сама се случва да заклещя мотора така че да го вадя поне час и тогава има ред сълзи ред надъхване че не бива да се предавам и така докато се прибера,но като мине малко време тръгвам пак.Но това твоето направо си е геройство ........ и когато си викаш такси не разчитай да е жена може да е като мен...............

                Коментар


                • #23
                  До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                  Бързо оздравявяне ,колега!
                  Похвално е, че в такъв труден момент не си изгубил чувството си за хумор и не си паднал духом!
                  Lesidren.com

                  Коментар


                  • #24
                    До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                    ADA, желая ти бързо възстановяване!
                    Случайно прочетох темата и наистина, както казва Alex имаш дарба и за писане.
                    Респект и за усилията ти за справяне с гадната ситуация и да не се случва на никой.
                    Последно редактирано от Ivich; 07-12-07, 14:43.
                    ... to be continued

                    Коментар


                    • #25
                      До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                      Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
                      ...ОПИТВАИКИ СЕ ДА ДВИЖА ПРЪСТИ И МОЖЕЙКИ ВЕЧЕ ДА ПИШЕ... ПУБЛИКУВАМ ТЕЗИ НЯКОЛКО РЕДА НАСОЧЕНИ КЪМ ВСИЧКИ "СПЕЦИАЛИСТИ" НА ЕНДУРО СПОРТА...
                      КОЛЕГИ, ПРАВЕТЕ КАКТОТО ИСКАТА Е И ЛУДУВАИТЕ КОЛКОТО ИСКАТЕ...ЕДИНСТВЕНОТО ПРАВИЛО Е : ПРАВЕТО ГО В КОМПАНИЯ НА ДРУГИ ЕНДУРИСТИ , БИЛО ТО ПО- ДОБРИ ИЛИ ПО - ЛОШИ...
                      НАДЦЕНЯВАНЕТО ВОДИ ДО ...АМА НЕКА ДА РАЗКАЖА С ДВЕ ТРИ ДУМИ...

                      20.09.2007Г. ДЕН КАТО ЗА ПОСЛЕДНО ,ОЧЕРТАВАЩ СЕ СЛЪНЧЕВ ( ПО ПРОГНОЗА НА 21 .09 ТРЯБВАШЕ ДА ВАЛИ СНЯГ) , ТА ТАКТО ВСЕКИ ОТ ВАС И АДА РЕШАВА ДА НЕ ПРОПУСНЕ И ЕДВАМ ДОЧАКВА ЖЕНА МУ ДА ИЗЛЕЗЕ ПО РАБОТА И ВЕЧЕ Е ЕКИПИРАН ( ДАЖЕ ГЕЛ ЗА УСНИ Е СЛОЖИЛ)...СЛЕД ТОВА ГАЗ,ГАЗ, ГАЗ...(СМЯТА ,ЧЕ ЩЕ ПОЧИВА В НЕДЕЛЯ И ЗАТОВА ОТНОВО ) ГАЗ, ГАЗ, ГАЗ, ДОРИ ПО ИРОНИЯ НА СЪДБАТА БЕНЗИНА СВЪРШВА В МОМЕНТ КОГАТО ДЖИП ГАЗ С ЛОВЦИ ГО ПРИСРЕЩЕ И ПЪЛНИ РЕЗЕРВОАРА МУ...АДА НЕПОКОЛЕБИМ ПРОДЪЛЖАВА...ВСЕ ПОВЕЧЕ ВЯРВА В СЕБЕ СИ...НА НЯКОИ ОТ ЗАВОИТЕ ДОРИ ВИЖДА ГРАИФЕРИТЕ НА ЗАДНАТА СИ ГУМА...УСЕЩА АДРЕНАЛИНА ДОРИ В ЛАСТИКА НА СЛИПОВЕТЕ СИ...ПОЧТИ Е ДОСТИГНАЛ СЪСТОЯНИЕ НА НИРВАНА ...ТОИ Е БОГ В СОБСТВЕНИТЕ СИ ОЧИ, А ПЪТЯ Е ПРАВ, МИСЛИТЕ МУ ДОРИ СТИГАТ ДО ТАМ , ЧЕ СЕ СРАВНЯВА С ФАНАТИЧНИТЕ МЮСЮЛМАНИ ГОТОВИ НА САМОЖЕРТВА САМО ЗА ДА СЕ ДОКОСНАТ ДО ПРОСВЕТЛЕНИЯ.....................................................................
                      ...МРАК...ИЗТРЪПНАЛИ, ЛИЦЕ, РЪЦЕ,КРАКА...СЪРЦЕТО СЕ ОПИТВА ДА СИ НАМЕРИ МЯСТО НАВСЯКЪДЕ, НО НЕ И В ТОВА ТЯЛО..
                      АДА ЛЕЖИ ПРОСНАТ НАСРЕД ПРИРОДАТА , МОТОРА Е НЯКЪДЕ НАБЛИЗО...
                      ...колко ли часът,колко време лежа така, колко ли въпроса ще да си задам още преди да успея да се изправя...АДА е паднал лошо, не тои просто жестоко с е пребил, ...лежи и гледа небето, от там вече вали сняг...отново мрак...АДА губи съзнание...


                      ...поради това , че таксито ме чака и трябва да тръгвам... СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ...
                      Колега пожелавам ти бързо възстановяване,и без инцидентно каране от тук на сетне.
                      Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                        Ей колега само горе главата Пролетта трябва да караме във Верила планина
                        И бързо оздравявай

                        Коментар


                        • #27
                          До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                          Бил е малкия дявол. Оправяй се бързо и не карай сам. При толкоз бензин в кръвта на съфорумниците, се чудя как си излязъл сам. Но, както казва народа - който не кара, той не пада. Има го в куверта
                          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                          Коментар


                          • #28
                            До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                            Колега ADA направо ти се възхищавам,като чета писаното от теб и като имам в предвид,че аз с една счупена ръка успях само да вдигна мотора и да се подпра на него,не можех да се кача нито да държа кормилото,абе нищо.След 3-тия месец започнах да карам,но още ме боли а вече мина половин година,така че ти желая по бързо въстановяване и успех.
                            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                            Коментар


                            • #29
                              До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                              Първоначално публикуван от Jori Преглед на мнение
                              Колега ADA направо ти се възхищавам,като чета писаното от теб и като имам в предвид,че аз с една счупена ръка успях само да вдигна мотора и да се подпра на него,не можех да се кача нито да държа кормилото,абе нищо.След 3-тия месец започнах да карам,но още ме боли а вече мина половин година,така че ти желая по бързо въстановяване и успех.
                              Много го бавиш колега, аз подкарах след 1 месец Е, болеше ме, даже малко ми се подуваше в началото ръката, ама с малко повече каране минава
                              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                              Суперскан България www.decbg.com
                              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                              Коментар


                              • #30
                                До: ДВЕ ОЧИ РАЗПЛАКАНИ ...ДВЕ РЪЦЕ СТРОШЕНИ...

                                Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
                                ...благодарение на милосърдието на дъщерята на MIKI64 (то цялото семеиство е за похвала, много готини хора...) и показаните на снимката "НАЗРЪННИЦИ" така се казват защото предпазват зърната от протриване, АДА успя да се отърве само с две ръце но и излезе с едни мъжки гърди напред, за което много благодари и на учасниците във форума...
                                ...Благодаря и на chinela, който в случая се явява пиар и импресарио на медиините ми изяви, току виж сме задминали кака Камелия...
                                В следващия материал очакаваите АДА с памперси,...там ще бориме Азис по аксесоари...
                                Болезнено е да си в това положение сигурен съм в това,аз колкото и да внимавам май не е достатъчно,въпреки горчивия опит който имам пак не съм разумен,дори когато карам с 150-160 осъзнавам това и въпреки това не пускам газта мотора не е за тези скорости и то по завой,говорим за хт 500,братовччед ми първия ми братговчед ми претърпя катастрофа с мотор,казвам "катастрофа"зашото бе блъснат от ендуро разбира се човека с ендурото няма никаква вина,той лично и спътника му останаха без очи,всички включително и братовчед ми бяха без каски и екипи (за което съжеляват за това сигурен съм) братовчед ми като цяло е адски внимателен с неговата ямаха R6 никога не съм го видял да вдига повече от 100км, винаги е бил с екип и каска но съдба,оставя мотора на събора и с прятел се качва на неговия мотор до близкия магазин в сопот за провизиии,засича им пътя някаква кола,пистака набива спирачки но ендурото неможе да спре толкова бързо удря се в пистовия мотор и следва касапница,братовчед ми 4 месеца в болница,пещерско шосе в пловдив в краката бе като робокоп,дори сега зимата все още е с патерици,направо ми капе кръв от сърцето,найстина ми е мъчно за него,с тези редове искам да кажа на всички мотористи бъдещи и настоящи с пистови или ендуро мотори,пазете се прятели живота е един,не е казано че трябва да станеш инвалид след подобно нещо но последствията са тежки повярвайте,желая ви късмет и всичко най хубаво в спорта и винаги имайте едно на ум,съжелявамако съм оспамил на ада темата,пожелавам ти скорошно оздравяване прятелю,дано скоро пак запалиш мотора и вдигнеш пушилка!!!
                                Величко Попов
                                0882496036
                                [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X