Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Liberty 2.8 CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Jeep Liberty 2.8 CRD

    Ако има 2.4 с ръчни скорости и 242 раздатка хубаво, иначе си купуваш газка с емблемата на Джип. И, за да не почне един известен индивид да подскача и да обяснява как и с раздатка 231 вдига 200 на магистралата, ще допълня, че отдавна загубих интерес да проверявам кога точно решението ми за превключване на раздатката ще се окаже погрешно.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #47
      Добър ден Имам въпрос
      като сменям от 2wD на 4part time или на 4 full time на таблото ми показва само 4LO
      та въпросът е защо така се получава а видимо не е на бавните всичко си работи но не ми индикира

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от Blatnoy Преглед на мнение
        Добър ден Имам въпрос
        като сменям от 2wD на 4part time или на 4 full time на таблото ми показва само 4LO
        та въпросът е защо така се получава а видимо не е на бавните всичко си работи но не ми индикира
        Щото "датчикът" на раздатката е един електрически бутон, потъващ с различна дълбочина, според това коя част от "петльовия гребен", свързан с ръчката за смяна на режимите на раздатката го натиска. Често дефектира и на таблото свети какво да е. На мен периодично ми свети "4х4 part" time при позиция "2wd", после се оправи, после пак светне. Даже записва някакъв код за грешка - "transfer case sensor". Струва стотина долара с транспорта, митата и т.н., но за смяната му трябва да се свали раздатката, поради което си карам така. Имам бензиново Liberty.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X