Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сирия, Т 72 и TOW

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сирия, Т 72 и TOW

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Човек много те гони шпиономанията . Конструкцията силните и слабите места на Т 90 отдавна са известни на всички потенциални негови противници .
    Всъщност nitro е дълбоко законспириран агент на ГРУ. Тънко намеква че "американците" все още не са "хванали цаката" на 20 и кусур годишен руски танк. Шапки долу за руското контраразузнаване !!!
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • #17
      Re: От: Сирия, Т 72 и TOW

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Човек много те гони шпиономанията . Конструкцията силните и слабите места на Т 90 отдавна са известни на всички потенциални негови противници . Т 90 е един модернизиран Т 72 . В експортния вариант руснаците никога няма да сложат нещо което ако попадне при евентуалните им противници може да навреди на Русия . Т 90 се изнася в Индия ; Алжир ; Уганда ; Туркменистан ; Азербайджан ; Сирия а вероятно и на други места та ако американците са искали отдавна са го проучили . Поне за сега кюрдите са проблем най вече на Турция .
      Не го гони щпиономанията а има грешна представа за техниката. Всичко руско е боклук а всичко западно е номер едно. Я хайде прочети малко господин експерт за джавелин и го сравни с корнет. Ама безпристрастно. Знам че ти е проблем но се постарай малко. Ако ми напишеш па и как Лео и Абрамс се справят с това цена няма да имаш. Не съм русофил но за съжаление съм бил танкист и въпреки че най доброто което съм карал е гола 72 ка съм на ясно за какво става въпрос.
      Последно редактирано от Daniel; 01-05-16, 19:16.

      Коментар


      • #18
        От: Сирия, Т 72 и TOW

        Имат някаква чисто сирийска разработка която прилича на фенер или клетка за птици.За нея пишат велики неща.Но на война се лъже здраво знам ли.

        Коментар


        • #19
          Re: От: Сирия, Т 72 и TOW

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Имат някаква чисто сирийска разработка която прилича на фенер или клетка за птици.За нея пишат велики неща.Но на война се лъже здраво знам ли.
          Видях го на снимки. Прилича на арена, но не видях останалата част.

          Коментар


          • #20
            От: Сирия, Т 72 и TOW

            В общи линии никак не се справят . Леопард за сега не е участвал в активни бойни действия но едва ли е много по добре от абрамса бронирането им е почти идентично . https://vk.com/video302398563_171237344 Ето го гърми си като всички останали танкове без системи за активна и динамична защита . И боекомплекта си му гърми .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #21
              Re: Сирия, Т 72 и TOW

              Това ясно. Но ми е тъпо да чета как били опраскали гола 72 ка и за парния влак който щел да дойде. Пълни тъпизми. За момента тъпите руснаци и още едни имат адекватна защита плюс система за автоматично пълнене. Вярно може на америка и Германия да не са им нужни танкове, имат си авиация, но в темата говорим за танкове.
              Последно редактирано от Daniel; 01-05-16, 20:29.

              Коментар


              • #22
                От: Re: Сирия, Т 72 и TOW

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Това ясно. Но ми е тъпо да чета как били опраскали гола 72 ка и за парния влак който щел да дойде. Пълни тъпизми. За момента тъпите руснаци и още едни имад адекватна защита плюс система за автоматично пълнене. Варно може на америка и германия да не са им нужни тамкове, имат си авиациа, но в темата говорим за танкове.
                Без авиация не може но все още тя сама не е спечелила нито една война . Докато на земята не стъпи мото пехотата победа няма .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Сирия, Т 72 и TOW

                  Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                  Syrian T-72 Tactics and the TOW
                  .
                  Tолкова подробно описана тактика, а елементарният сценарий да пропуснат колоната и да ги ударят в гръб нещо са го подценили!?!
                  Последно редактирано от derhunter; 03-05-16, 09:00.
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сирия, Т 72 и TOW

                    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                    Tолкова подробно описана тактика, а елементарният сценарий да пропуснат колоната и да ги ударят в гръб нещо са го подценили!?!
                    При активно взаимодействие с пехотните части района който остава зад танковете трябва вече да е прочистен и под твой контрол .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сирия, Т 72 и TOW

                      Някъде бях чел за използването на ЗУ 57 в Сирия за унищожаване на ОТ и прикриване на танковете в градски условия.

                      Не го намерих точно този

                      Последно редактирано от gabocvet; 02-05-16, 08:20.
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сирия, Т 72 и TOW

                        Широката в Сирия е любимата цел на толаджийти.

                        Коментар


                        • #27
                          Re: От: Сирия, Т 72 и TOW

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Широката в Сирия е любимата цел на толаджийти.
                          Нормално,няма никакъв шанс.

                          Коментар


                          • #28
                            Re: От: Сирия, Т 72 и TOW

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            В общи линии никак не се справят . Леопард за сега не е участвал в активни бойни действия но едва ли е много по добре от абрамса бронирането им е почти идентично . https://vk.com/video302398563_171237344 Ето го гърми си като всички останали танкове без системи за активна и динамична защита . И боекомплекта си му гърми .
                            То се появили вече кадри.
                            https://youtu.be/QLyj3trldoo
                            Може ли някой експерт да обясни защи така бре миме. И защо резултата е същия дори и в скулите на купола и в плочите с убеднен уран. Не злорадствам, това беше ясно. Просто колеги читатели вложете и малко мисъл в това което пишете. Бронята отдавна не е критерий за непробиваемост. Може би бъдещето е по лека броня за сметка на динамични и активни защити.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сирия, Т 72 и TOW

                              Това е логично при условие, че тандемния истрел на РПГ 7 пробива 600мм ЛХБ след преодоляването на реактивната броня
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Сирия, Т 72 и TOW

                                Корнет дупчи 1200 -1300 мм зад динамична защита. Няма ли някоя нискотехнологична ограда отпред резулата е ясен. Даже и за това не съм сигурен с тандемната бийна глава дали ще помогне.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X