Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

    Браво на Ивайло и Петър, ще видим една сериозна машина. Успех!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #77
      От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

      В момента съм в трасето и гледам че за клас Модифициран всички зони които направихме вчера има вода, което ще рече че неможе да предвидим как ще се промени зоната. Подгответе се за кални и водни препятствия и наблегнете на котва и лебедка. ВСИЧКО МОЖЕ ДА СЕ ОБЪРКА.

      Коментар


      • #78
        От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

        Имам потвърждение от предпоследния участник. Владимир Христов София- Клас Стандартен Опел Фронтер. Успех от мен.

        Коментар


        • #79
          От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

          Да запълним бройката, че е срамота да не се съберем 24 джипа в София. Йонко Иванов и Илонка Иванова - Сузуки Витара - стандарт.
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • #80
            От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

            Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
            В момента съм в трасето и гледам че за клас Модифициран всички зони които направихме вчера има вода, което ще рече че неможе да предвидим как ще се промени зоната. Подгответе се за кални и водни препятствия и наблегнете на котва и лебедка. ВСИЧКО МОЖЕ ДА СЕ ОБЪРКА.
            Имах желание да кача няколко снимки от трасето, но тук в този форум /..цензура../ това става все по-невъзможно /цензура/, много пъти. С високите температури на повърхноста ще изсъхне но подпочвените води са много високи и калянето ще е гарантирано. Другото е че има само една асистираща машина и ако не убедя организатора,/ който и идея си няма що е офф траял/, да има и няколко джипа в трасето които да служат за връзване, вярно ще стане сложно. Котви и пътеки -задължително, поне според мен.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #81
              От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

              Никакви асистиращи машини, освен машината за евакуиране на счупени или закъсали. Ще разчитате изцяло на собствените си умения,пилот,навигатор,машина,НЕКА НАЙ ПОДГОТВЕНИЯ ЕКИПАЖ СПЕЧЕЛИ.

              Коментар


              • #82
                От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                Ей сега след малко идвам да поспорим
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #83
                  От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                  Чакам те, винаги мога да се уча от теб.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                    Ако се изискват и за нас, котви, лебедки пътеки и лопати и е много кал, ще се откажем.Аз не съм от тези, които обичат калта. Искам да карам без да слизам, от старт до финал, все пак е стандарт! Успех!
                    0887 526 564/ 0897 933 755 /

                    Коментар


                    • #85
                      От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                      Може Валери да ги качи в клюкарника / фейса/ - ще се погрижим да ги видят всички.

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Имах желание да кача няколко снимки от трасето, но тук в този форум /..цензура../ това става все по-невъзможно /цензура/, много пъти. С високите температури на повърхноста ще изсъхне но подпочвените води са много високи и калянето ще е гарантирано. Другото е че има само една асистираща машина и ако не убедя организатора,/ който и идея си няма що е офф траял/, да има и няколко джипа в трасето които да служат за връзване, вярно ще стане сложно. Котви и пътеки -задължително, поне според мен.
                      тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                      Коментар


                      • #86
                        От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                        Любо изрично написах клас МОДИФИЦИРАН. Вашите зони са готови и ви трябва само УМЕНИЯ. Минаха състезатели и от двата класа разгледаха хареса им.Ти няма да слизаш но навигатора изобщо няма да се качва.
                        Последно редактирано от valerisuper; 16-06-16, 11:53.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                          Ванка(хънтъра), качването на снимки е лесно, само трябва предварително да им намалиш размера. Щом аз, дето съм индианец с компютрите се справям-значи всеки може.
                          Е, една по една се качват, ама няма какво...

                          А за такъв вид състезание е добре да има асистиращи машини. Обаче водачите им да бъдат добре инструктирани, кога да стоят на място, и кога да вадят закъсалия джип, че обикновено щом се закачат за тях, и започват да дърпат. А ако джипа иска сам да излезе(с лебедка) трябва да са в ролята на голям камък.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                            Малко от трасетоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160616_130550.jpg
Прегледи:1
Размер:216.0 КБ
ID:5718929

                            Коментар


                            • #89
                              От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                              Има отказал се, така че още има място
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #90
                                От: Записване участници Off Road Show & Expo 4х4 2016

                                Любо ли.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X