Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо имам ограничения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо имам ограничения?

    Предварително моля за извинение, т.к. тук не му е мястото, но моля някой Модератор и или Администратор да ми обърне внимание!!!!
    Преди 5 дни пратих на Админа съобщение на което, нито имам отговор, нито проблема е решен? Същността на поставения проблем е следния: най-накрая разбрах, защо все още имам ограничения за ползване на форума, а именно регистриран съм с дата на раждане 1997г., което принципно не е лошо, само дето съм роден през 1971г.
    Та бих помолил, ако не затруднявам особено някой, да бъде така любезен да ми вдигне ограниченията и поправи регистрацията. Ако ли пък не................здраве

    Благодаря предварително

  • #2
    До: Защо имам ограничения?

    Ограниченията са по-скоро от факта, че все още сте със статус на Младши участник. Те ще отпаднат автоматично след натрупване на още малко мнения или, при увеличаване на репутацията.
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • #3
      До: Защо имам ограничения?

      Ама честно прочете ли правилата?
      B+

      Коментар


      • #4
        До: Защо имам ограничения?

        всъщност, да прочетох всички правила няколко пъти, но също така е факт, че все още се водя роден през '97г. Също така, сериозно почвам да се чудя дали желанието за стойностен форум не се е превърнало в нещо ...................................различно, т.к. всяко прекаляване обичайно води до други резултати

        Коментар


        • #5
          До: Защо имам ограничения?

          Приятелю, не мислиш ли, че не е редно с 3-4 мнения във форума да даваш оценки за организацията?
          Понапиши това-онова, да те поопознаем, поне виртуално, пък от теб зависи какви права ще получиш...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Защо имам ограничения?

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Приятелю, не мислиш ли, че не е редно с 3-4 мнения във форума да даваш оценки за организацията?
            Понапиши това-онова, да те поопознаем, поне виртуално, пък от теб зависи какви права ще получиш...

            Как да ми се пише каквото и да било, когато всяко мнение и или пост подлежи на одобрение?? Освен това доста отдавна съм регистриран, а и всъщност аз не искам никакви права. Бих искал евентуално да чета, част от линковете, които се публикуват и водят до затворени за мен теми и евентуално, да не си виждам мненията един ден, след като съм ги пуснал. Сигурен съм, че ако напиша нещо недостатъчно подходящо ще намерите начин, както да ме цензурирате, така и да не ме допуснете повече до "златното съкровище". Направо имам чуството, че ако кандидатсвам за масонската ложа, до сега да са ме приели. А всъщност, какво точно искам и какво е това, дето толкова го браните, та чак сте въвели цензура, като по соц. време?
            Извинявайте, ама мисля че ми мина.........................................желанието за каквото и да било.
            Не ми давайте повече права.

            п.с. едно време в комсомола ме приеха по-лесно

            Коментар


            • #7
              До: Защо имам ограничения?

              Първоначално публикуван от clikk Преглед на мнение
              Как да ми се пише каквото и да било, когато всяко мнение и или пост подлежи на одобрение?? Освен това доста отдавна съм регистриран, а и всъщност аз не искам никакви права. Бих искал евентуално да чета, част от линковете, които се публикуват и водят до затворени за мен теми и евентуално, да не си виждам мненията един ден, след като съм ги пуснал. Сигурен съм, че ако напиша нещо недостатъчно подходящо ще намерите начин, както да ме цензурирате, така и да не ме допуснете повече до "златното съкровище". Направо имам чуството, че ако кандидатсвам за масонската ложа, до сега да са ме приели. А всъщност, какво точно искам и какво е това, дето толкова го браните, та чак сте въвели цензура, като по соц. време?
              Извинявайте, ама мисля че ми мина.........................................желанието за каквото и да било.
              Не ми давайте повече права.

              п.с. едно време в комсомола ме приеха по-лесно
              Много е просто, ако се познаваш с някой от форума. Нека ти даде референт, и си готов. А ако не познаваш никой, защо мислиш, че трябва да си изключение на фона на всички останали?
              След като са въведени тези мерки, сигурно има защо да е така!?!
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • #8
                До: Защо имам ограничения?

                Първоначално публикуван от clikk Преглед на мнение
                Как да ми се пише каквото и да било, когато всяко мнение и или пост подлежи на одобрение?? Освен това доста отдавна съм регистриран, а и всъщност аз не искам никакви права. Бих искал евентуално да чета, част от линковете, които се публикуват и водят до затворени за мен теми и евентуално, да не си виждам мненията един ден, след като съм ги пуснал. Сигурен съм, че ако напиша нещо недостатъчно подходящо ще намерите начин, както да ме цензурирате, така и да не ме допуснете повече до "златното съкровище". Направо имам чуството, че ако кандидатсвам за масонската ложа, до сега да са ме приели. А всъщност, какво точно искам и какво е това, дето толкова го браните, та чак сте въвели цензура, като по соц. време?
                Извинявайте, ама мисля че ми мина.........................................желанието за каквото и да било.
                Не ми давайте повече права.

                п.с. едно време в комсомола ме приеха по-лесно
                Когато сте се регистрирали, Вие сте се съгласили с общите условия на форума, не мога да разбера защо сега негодувате
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  До: Защо имам ограничения?

                  Първоначално публикуван от clikk Преглед на мнение
                  Как да ми се пише каквото и да било, когато всяко мнение и или пост подлежи на одобрение?? Освен това доста отдавна съм регистриран, а и всъщност аз не искам никакви права. Бих искал евентуално да чета, част от линковете, които се публикуват и водят до затворени за мен теми и евентуално, да не си виждам мненията един ден, след като съм ги пуснал. Сигурен съм, че ако напиша нещо недостатъчно подходящо ще намерите начин, както да ме цензурирате, така и да не ме допуснете повече до "златното съкровище". Направо имам чуството, че ако кандидатсвам за масонската ложа, до сега да са ме приели. А всъщност, какво точно искам и какво е това, дето толкова го браните, та чак сте въвели цензура, като по соц. време?
                  Извинявайте, ама мисля че ми мина.........................................желанието за каквото и да било.
                  Не ми давайте повече права.

                  п.с. едно време в комсомола ме приеха по-лесно



                  абе човек то само с регистрация нестава,иска от време на мреме и участие тук - там.
                  в някои саитове например, ако несе логваш дълго време ти изпращат няколко подканителни писма и след това те удрят по канчето и аиде.
                  а тук такова нещо маи няма , затова че ако искаш изтрии си профила -примерно.
                  boko
                  Jeeep---KIA
                  https://www.facebook.com/autoboko/

                  Коментар


                  • #10
                    До: Защо имам ограничения?

                    ДВЕ НЕЩА ЗНАМ СЪС СИГУРНОСТ.
                    Първото е да не бързам.
                    Второто е да се разбързам на време,защото при други хора първото правило не важи...
                    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Защо имам ограничения?

                      Хей, хайде да бъдем малко по-толерантни.

                      clikk наистина е трябвало да прочете правилата на форума преди да задава подобни въпроси, а още повече и да помисли малко преди да се сърди.

                      Не е нужно обаче всички да го нападаме така.

                      Ще си направя труда да обясня. Много наболял проблем по повечето форуми из интернет е спама. Програми се регистрират като потребители и пълнят форума с всякакви безумни реклами. Мисля, че тези, които получаваме по електронните си пощи са предостатъчни и няма смисъл да ги четем и из форума. Също така има и дебилчета, които се чустват велики като се регистрират в някой форум и го напълнят с простотии преди да получат бан. За да се избегне това просто мненията на новорегистрираните участници подлежат на одобрение от модератор. След публикуването на известно количество такива се вижда, че зад този ник седи сериозен човек и ограниченията отпадат. Да, това е известно неудобство за новорегистрираните, но е сравнително за кратко. За сметка на това всички, включително и те(дори и само да четат) са предпазени от спам и писания на дебилчета. В живота няма идеални неща и всяко нещо си има цена. Тъжно, но факт...

                      Някой да ме поправи, ако бъркам, но май във форума няма възрастови ограничения, така че годината на раждане не играе никаква роля за ограниченията.
                      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Защо имам ограничения?

                        Първоначално публикуван от clikk Преглед на мнение
                        Как да ми се пише каквото и да било, когато всяко мнение и или пост подлежи на одобрение??
                        clikk аз също съм младши учасник, имал съм хиляди въпроси какви ли не, обаче или някой е писал вече, или симпатичната търсачка не отказва на нито един въпрос.
                        Относно правилата те са железни, благодарение на което и редът и форумът като цяло е за пример, (ако всички ф. бяха такива.....)
                        Аз самия имам едва 3 побликации (просто по някой път като се заформи тема си личи някак си, че всички се познавам а имам чувството че ще се почувствам неудобно да се намеся), а относно референците, да имам познат, но мисля че няма смисъл да се възползвам.
                        Просто имам търпение,като му дойде времето.

                        Поздрави на всички
                        LZ1HRD

                        Коментар


                        • #13
                          До: Защо имам ограничения?

                          Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                          просто по някой път като се заформи тема си личи някак си, че всички се познавам а имам чувството че ще се почувствам неудобно да се намеся
                          Давай по-смело . Аз например едва миналта седмица се запознах на живо с някой от форума .
                          Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Защо имам ограничения?

                            А аз допреди да си легна не бях на одобрителен режим, сега гледам че пак съм. Интересно на какво се дължи този факт?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Защо имам ограничения?

                              Първоначално публикуван от Ivan Todorov Преглед на мнение
                              А аз допреди да си легна не бях на одобрителен режим, сега гледам че пак съм. Интересно на какво се дължи този факт?
                              Колега, ако не се заблуждаваш, че не си бил на "одобрителен режим", то вероятно някой не е одобрил някое от мненията ти. Това можеш да го видиш в "Персонални настройки" и т.н. точки са ти намелели драстично. Направих си труда да прегледам всичките ти мнения (те се оказаха само 7) и не видях нищо за неодобрение в тях, така, че вероятно грешиш по отношение на "режима". Просто пиши по-честичко.
                              Весели празници!
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X