Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за KTM SX-F 450 2008 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за KTM SX-F 450 2008 г.

    Здравейте харесал съм си KTM SX-F 450 и искам да разбера какви са слабостите на този мотор и на какво трябва до обърна внимание.
    Ако му сложа MAP от EXC модела да ли ще се удължи живота на компонентите в двигателя.
    Мотора се намира в Холандия и дали ще има някакви такси при влизането му в България.
    Мотора има само фактура и дали ще ми направят някакъв проблем при внасянето му в страната.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:^D64ABE70229A13CC031E275F1670B619A75522DF51B2DEB0E7^pimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg
Прегледи:1
Размер:8.7 КБ
ID:6113164

  • #2
    Re: Мнение за KTM SX-F 450 2008 г.

    За тези имаше някакви проблеми с маслените помпи, но щом е жив до сега значи не е от тях.
    Този е карборатор, мап-а на ехс не знам колко ще промени двигателя, но пък би трябвало да е по-добре за гората.
    Кофти е че няма ритач и ако ти падне акумулатора е проблем, така че гледай да сложиш хубав акумулатор и да го държиш пълен.
    Май и за загряване съм чувал, ама не знам дали не е по скоро от "легендите" че ктм са чайници.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за KTM SX-F 450 2008 г.

      За този мотор ти трябват две неща. 1- Гащи; 2-Ръце, ако имаш и двете ще му се изкефиш, ако ги нямаш ще ти се види като ракета и труден.
      Който оцелее ще закусва!

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за KTM SX-F 450 2008 г.

        Мотора вече е мои и го очаквам около 6-7 този месец. Ще направя по-подробни снимки за да го видите и вие.

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за KTM SX-F 450 2008 г.

          Дали ще си струва да му сложа тази перка на водната помпа. https://www.rockymountainatvmc.com/p...ler-Kit?v=6904

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X