Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

    С четири врати, здрав брезент, в оригинален вид ... Наистина мечта. Честито!
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #62
      От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

      Във Враца е, те при нас пътищата са си като за него, само да го притегна за Технотест (спирачки, светлини, ел. инсталация), та да му оправя регистрацията и започвам да се возя, пък на пролет ща започвам реставрация. Ето и още снимки, че отначало пробвах с каква резолюция ги приема:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161124_092848web.jpg
Прегледи:1
Размер:176.9 КБ
ID:5738328Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161124_092834web.jpg
Прегледи:1
Размер:185.7 КБ
ID:5738329Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161124_092903web.jpg
Прегледи:1
Размер:204.5 КБ
ID:5738330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161124_092921web.jpg
Прегледи:1
Размер:194.2 КБ
ID:5738331

      Коментар


      • #63
        От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

        Знам че линковете към търговски сайтове не се толерират, но се надявам на изключение(поне временно).
        http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...0&pageNumber=2

        Не съм се засилил да купувам, просто споделям, а и да си кажат мнението спецовете, доколко е оригиналдЪ, и доколко неграмотна реставрация. Някои неоригинални неща дори аз забелязвам.
        Иначе обявата е от Вилнюс (Литва). Цената...сравнително добра за мераклии, и ако екземпляра е наистина толкова запазен.

        ПП: Имам блед спомен от возене в точно такъв 69А, като дете.
        Последно редактирано от cecoa1; 30-12-16, 16:30.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #64
          От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

          Цецо, това е ГАЗ 69А. Нямам такава в колекцията за сега. Дали екземпляра от Литва е добър и оригинален нека да кажат специалистите - разбирачи. На мен ми изглежда добър, но няма снимка на двигателя, който най-често е сменян с такъв от Волга/Ниса/Жук/Мерцедес и т.н.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #65
            От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

            Оригинален мотор имам.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #66
              От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

              На мен този в Литва ми се струва в добро състояние, със сигурност е боядисан, защото и шасито (което оригинално е черно), освен това са махнати оригиналните амортисьори (жабки) и са сложени от УАЗ 469 (ако не се лъжа), а може и мостовете (поне задния) да са от 469, защото захващането на амортисьорите ми си струва оригинално. Освен това брезента ми е различен, но имайки в предвид, че е от по старите ГАЗ 69А, а моя е ГАЗ 69АМ от последните и разликата която съм забелязал е точно в по малкото стъкло отзад на брезента, е възможно да си е така оригинално. Притеснява ме единствено, че изглежда съвсем скоро боядисана, а на някой ръбове вече е покафеняло, което значи че не е подготвена добре, от друга страна пък не забелязвам кърпено дори по праговете, които са едно от първите гниещи места. Остава неизвестен въпроса с двигателя както колегата Русев вече отбеляза.
              ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!

              Коментар


              • #67
                От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                Ами струва ли си начинанието, без да е видян на живо? А парите му не са малко.
                Със сигурност теглича не е неговия. Мястото на резервната гума също не съм сигурен че е там. Понеже пише че е 1972г предния мост е от него. Последните са били с такива. Нещо по двигателя мисля че не съответства-пак тези, последните трябва да са 65кс. за сметка на 88мм бутала. Изглежда е пребоядисан само отвън и при прага е избила корозията вече, поради лоша подготовка.
                Под калниците се виждат различни цветове - отпред, отляво. Задната дясна джанта е от лека кола/не е от джипка.
                За тези пари може да се стегне добре един нашенец.
                Последно редактирано от Иван/Ivan; 31-12-16, 15:07.
                0886 854 174

                Коментар


                • #68
                  От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                  Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
                  За тези пари може да се стегне добре един нашенец.
                  С документи?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #69
                    От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                    Не бях огледал, че е 72г., в този случай трябва да е ГАЗ69АМ и да е с по-голямото задно стъкло (като моя) или брезента не е оригинален или има различно степени на оборудване, което нямам впечатление да е присъщо за руските коли. На моя ми направи впечатление, че са облицовани и тръбите които държат брезента така, че прилепва перфектно и изобщо няма такива дупки да се виждат, освен това отвътре е със още една облицовка, червена доста добре стои, освен това са тапицирани вратите отвътре (изключвам жигуловите и москвичови дръжки които някой е сложил в последствие) на които си личат следи от оригиналните дръжки ( едни като каишки), а там където се затварят вратите има едни кожи които скриват пантите и ограничителя. Предполагам, че това е на последните екземпляри, (което мисля че значи "М"-модернизиран, те обикновено така ги кръщават от съкращения). Честно казано останах очарован от този модел, за капак на всичко се оказа, че брезента не се разглобява като на по-новите УАЗ 469, а си е чист кабриолет с механизъм - сгъва се назад и после си се разгъва, (ръчно разбира се). Та и аз мисля че тук могат да се намерят по-добри екземпляри, ако не на по-добри, то поне на тези пари, като се има в предвид, че върху тази цена е около 1000лв. транспорт и 265 екотаксата.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                      Новите части вече са монтирани.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170102_173308.jpg
Прегледи:1
Размер:109.1 КБ
ID:5739345Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20161226_175031.jpg
Прегледи:1
Размер:110.5 КБ
ID:5739346Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170102_173354.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5739347
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #71
                        От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                        Задни тасове ли си сложил отпред или така си е фабрично?
                        Ако са задни - как са спирачките?
                        Don't hunt IF you can't kill
                        първо 0883 после 333 накрая 448

                        LZ1BGD

                        Коментар


                        • #72
                          От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                          На ГАЗ 69 така си е оригинално отпред с един спирачен цилиндър. Спира си отлично.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #73
                            От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                            На ГАЗ 69 така си е оригинално отпред с един спирачен цилиндър. Спира си отлично.
                            Това означава ли че като моя ГАЗ 69 е с два единични цилиндъра отпред не е оригинално така?
                            MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

                            Коментар


                            • #74
                              От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                              Колега, ако си запазил рег. Табелки където пише ВДВ на тях искам да ги взема

                              Коментар


                              • #75
                                От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                                Не няма ги номерата.
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X