Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

    Честито и от мен !
    Машината е супер!
    Идеята да се запази в оригинален вид е прекрасна !
    Поздравления !

    Коментар


    • #17
      От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160606_160427.jpg
Прегледи:1
Размер:90.9 КБ
ID:5718227Здравейте колеги, тия дни ще ходя в КАТ да сменя черните стари табелки с нови, но тука възниква един проблем никъде няма номер на рамата! Номер на двигателя има намерих го на блока и съвпада с документите, номер на рамата има само на една алуминиева пластина отдясно на двигателя и тя не е нитована а е завита с винтове!!! (на снимката) Тука тия наще в КАТ се правят на супер стриктни и направо ме ловят бесове още от сега като знам кви разправии ще са там... те ще търсят по рамата ама къде е кой знае... Някъде четох, че първите ГАЗ-ки бил отпечатан като щампа и с времето се изтривал, на по новите години бил набит на рамата ма къде не ми е ясно!?!?! По документите в КАТ моят джип излиза, че е 1977 година. а то тогава не са били произвеждани, как мога да разбера кога е произведен и къде е номера на рамата къде да търся? Благодаря предварително.

      Коментар


      • #18
        От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

        А забравих да спомена, че един познат казва да и накове номера, ма да разбера къде са били поставяни оригинално (не мисля да правя такива експерименти) и друго ми казват да махната винтовете от табелката и да я нитоват (на това по съм навит, ма от де такива нитове!!!) Съвети приемам всякакви, поизчетох и руски и български теми ма казвайте кой какво е патил!???

        Коментар


        • #19
          От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

          Според мен не пипай нищо,отивай както си е така.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #20
            От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

            Бате, кефиш яко с тая машина! А пък тоя рег. номер го запази като реликва - знаеш ли какво е ВДВ, брат? В Русия ще ти дават за тия табелки нов Камаз и две рускини да те пукват , няма майтап!
            Честито и много кеф ти желая!
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #21
              От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

              Номера на рамата отдавна не съществува. Ако е останало нещо от него, то е под слоевете боя, отзад, отдясно, над и зад диференциала. Нанасял се е с боя...
              Нитове на табелката няма как да сложиш, защото са разширени вече дупките им. Те не са и истински нитове, защото не се занитват. На стеблата си имат винтова накатка и само се "заковават", без да се разплескват отзад. Случва се да паднат и се заменят с винтове. По-добре си я остави така.
              Полицаите се инатят за да ти късат нервите, но знаят че тези автомобили така са били номерирани по онова време. А може и да не знае някой младок, защото джипката е по-стара от него. Ако проявиш настойчивост и стигнеш до някой началник, ще направят комисия и ще я регистрират.
              Успех!
              0886 854 174

              Коментар


              • #22
                От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                Любопитно ми е,какво е станало в КАТ?
                Дано всичко е минало нормално,с регистрацията.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #23
                  От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                  Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                  Любопитно ми е,какво е станало в КАТ?
                  Дано всичко е минало нормално,с регистрацията.
                  Още не съм ходил, но другата седмица отивам и ще опиша къде какво и как!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                    Джипа е вече регистриран на нови табелки.
                    Стъпки от началото докато се стигне до регистрационните номера на спряно от движение ППС!
                    Отива или отиват ако са повече от един собствениците на ППС-то в КАТ или ако са наследници (с удостоверение за наследници) и пускат молба да им бъде извадено удостоверение за регистрация (представлява данни за ППС и кой е собственика с рег. номер и номера на рама и двигател) става за една седмица, та с тоя документ отивате в данъчното и проверявате данъците на ППС дори и спян от движение, данъци се дължат от 2007 насам мисля казаха, но има една врътка ако са наследници и те продават ППС искарвате данъчен документ само на този от тях който няма задължения към държавата и минавате метър с данъците инак 200-300 лв не ви мърдат. От там с данъчна бележка, удостоверение за регистрация от КАТ и удостоверение за наследници (ако е необходимо) както и всички собственици или наследници при нотариуса прави ви се договор за покупко-продажба на ППС и сте готови, снимате всички описани по горе документи плащате си застраховка ГО и право в КАТ там в моя случай погледнаха табелата отпред до мотора и го свериха че отговаря на рама както и номера на двигателя искараха ми новите документи само, че ми дадоха големия талон малкия ще го получа като оправя джипа и на ход мине през халето за спирачки и светлини, след това трябва да мина някъде в някой пункт на преглед! Оказа се, че всички от КАТ знаеха, че тия ретро автомобили нямат номера на рамата и не се заяждаха хич всичко мина много спокойно и нормално! Това е от мен, поздрави

                    Коментар


                    • #25
                      От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                      Всичко е минало добре,и се стягай!
                      Че, сега вече те чака много работа.
                      Пожелавам ти успех!
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #26
                        От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                        Браво. Хубавото е , че в КАТ си се лъзнал бързо .
                        Ама и аз като дядо Влади :
                        "..Да бе, "лесно". Аз не намерих, направо си ме гриза люта българска завист....".

                        Него само го гризе , мен ме дъвчи , смуче и плюе...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                          Здравейте колеги, търся оригинално делко за газката за оригиналния мотор тоя с странната глава М20 мисля се води тел ми е О897 86 11 седем седем или тук в темата или на лични
                          А ако някой знае от каква друга руска машина става или сериен номер, модел какво да търся!?
                          Последно редактирано от momcho2000; 06-09-16, 14:17.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                            И друго забравих стартера от каква друга кола може да се ползва за този двигател, четох за стартер от москвич от волга от Уаз ставали ма от кои модели москвич и волги!?!?!
                            По между другото и за делкото същото ме вълнува от каква друга бричка може да стане и да върши работа, че в момента моето е от незнайно каква кола и джипа работи, но е на закъснение а не може да се даде предварение на центровката защото делкото опира в блока..... та съвети какво да търся или оригинал си е най добре?

                            Коментар


                            • #29
                              От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                              Делкото става от Варшава, Жук и Ниса. С какъв стартер си, с крачно палене или от ключа?
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • #30
                                От: Сбъднах си една мечта ГАЗ-69

                                Ако става от 2138/1360 имаш подарък от мен.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X