Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 2 3 4 5 6
Резултати 101 до 111 от 111

Тема: Инструменти /режещи/, измервателни, машини, приспособления за ММ*

Красимир Начев е офлайн Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    с.Житница обл.Пловдив
    Публикации
    1,131
    Точки (при гласуване)
    14

По подразбиране От: Инструменти /режещи/, измервателни, машини, приспособления за ММ*

Румба, за мен един комплект...
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

Място
    Plovdiv
    Публикации
    2,932
    Точки (при гласуване)
    16

По подразбиране От: Инструменти /режещи/, измервателни, машини, приспособления за ММ*

Един брой: 39. Свредла комплект от Ф1.0мм. до Ф10.0мм. през 0.1мм. Данни на вайбър.

Място
    София
    Публикации
    3,753
    Точки (при гласуване)
    22

И аз проявявам интерес към комплекта. И съвсем информативно - българските свредла в тоя комплект как са като заточване? Че от старото производство съм купувал екземпляри заточени почти като пирони...
    Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

rumbata е офлайн
    ОГВС
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    Място
    София-под гората
    Публикации
    1,963
    Точки (при гласуване)
    25

Цитат Мнение на Красимир Начев Преглед на публикациите
    Румба, за мен един комплект...
    Краси, без да те питам съм ти направил предварително.
    Даже от размера, който най-много ползваш Ф1.1 съм ти сложил 4бр. да не се мъчиш да точиш

-----

Цитат Мнение на chrichri Преглед на публикациите
    ... Данни на вайбър.
    Утре пакета е при данните

---------------------

Цитат Мнение на ittso Преглед на публикациите
    И аз проявявам интерес към комплекта. И съвсем информативно - българските свредла в тоя комплект как са като заточване? Че от старото производство съм купувал екземпляри заточени почти като пирони...
    Прилагам снимка само на малките, доколкото мога да макровизирам.

Име:  P3111836.jpg
Прегледи: 175
Размер:  410.1 Кб

То и не само при българските от едно време има дялани с теслата.
    Отсявам ги доколкото мога.

Иначе съм чувал пак от клиенти "...едно време кви свердла имашеее...., а сегааа, сега се налага да ги купуваме..."
    O888978I88
    BulTools.com

Място
    София
    Публикации
    3,753
    Точки (при гласуване)
    22

Цитат Мнение на rumbata Преглед на публикациите
    ...Иначе съм чувал пак от клиенти "...едно време кви свердла имашеее...., а сегааа, сега се налага да ги купуваме..."
    А, правили са и хубави свредла навремето. Наскоро нещо угрешихме с фрезата , и "закова" едно свредло 3мм. от сегашния ми комплект от 1 до 10 през десета, в плътна стомана, на бърз ход. Докато се усетя да реагирам с аварийния стоп, работата беше готова. За всеобщо учудване, свредлото беше здраво, само с една идея криво. Беше се справило със задачата - за под секунда беше влезнало десетина милиметра.
    Компютрите са създадени, за решаване на проблеми, които не са съществували преди появата на компютрите...

travelling е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    Пловдив
    Публикации
    2,481
    Точки (при гласуване)
    15

Комплект по желание има ли в менюто, че съм затрупан със свредла, а все няма точно каквото ми трябва , само не знам кога ще успея да измеря какво притежавам
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0
    Аз не пазарувам в „Била”, „Кауфланд”, „Лидъл”, „Карфур”

rumbata е офлайн
    ОГВС
    Старши участник | ОС || СзО || +ПЛ || ТП || ДВиП |* МСС *
    Място
    София-под гората
    Публикации
    1,963
    Точки (при гласуване)
    25

Цитат Мнение на travelling Преглед на публикациите
    Комплект по желание ...
    Разбира се, който/когато успее.

Примерна пльок-схема:
    получавам списък с желания на ЛС или вай-вай-бър -> връщам цени -> получавам потръждение от желаещия -> изпращам с някакъв "киндер сюрприз" -> после инвестирам парите в уанкойн
    O888978I88
    BulTools.com

Място
    sf,sf
    Публикации
    5,605
    Точки (при гласуване)
    17

Благодаря, както винаги всичко е ОК!
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника

Място
    София
    Публикации
    15,689
    Точки (при гласуване)
    35

Цитат Мнение на ittso Преглед на публикациите
    Рядко има свредло от старите което да работи добре със заводското си заточване . За тая работа има шмиргел а на времето даскалите в механо техникумите мъчеха учениците докато посинеят да заточват правилно свредло . Принципно всеки си има свой тертип на работа и заточване на инструмента . Шмиргела с правилните павета е не по малко важен от останалия инструмент . Заточна машина не всеки може да си позволи .
    Последно редактиран от sek.1 ; 15-03-19 в 06:11
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

Място
    София
    Публикации
    3,753
    Точки (при гласуване)
    22

Цитат Мнение на sek.1 Преглед на публикациите
    Рядко има свредло от старите което да работи добре със заводското си заточване . За тая работа има шмиргел а на времето даскалите в механо техникумите мъчеха учениците докато посинеят да заточват правилно свредло . Принципно всеки си има свой тертип на работа и заточване на инструмента . Шмиргела с правилните павета е не по малко важен от останалия инструмент . Заточна машина не всеки може да си позволи .
    Съгласен съм с горното, но с по-малките диаметри е мъка за точене. Вече трябва фин абразив, лупи и т.н. Че на ширпотреба камък за шмиргел, а пипна някоя единичка или двойка, а изчезна половината свредло. Да не говорим че намирам тая работа за изключително досадна...

targa е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    Варна
    Публикации
    7,021
    Точки (при гласуване)
    30

Цитат Мнение на rumbata Преглед на публикациите
    Разбира се, който/когато успее.

Примерна пльок-схема:
    получавам списък с желания на ЛС или вай-вай-бър -> връщам цени -> получавам потръждение от желаещия -> изпращам с някакъв "киндер сюрприз" -> после инвестирам парите в уанкойн
    Прекалено сложно си го измислил.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

Страница 6 от 6 ПървиПърви ... 2 3 4 5 6

Сходни теми

1. Нестандартни ,хитроумни и евтини приспособления (Инструменти)
    От pgv64 във форум Инструменти и обработка на детайли
    Отговори: 114
    Последно мнение: 07-03-19, 05:48
  2. Търся измервателни уреди ?
    От Христо във форум Архив
    Отговори: 6
    Последно мнение: 08-01-06, 14:05

Тагове в Темата

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове