Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с mitsubishi l200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с mitsubishi l200

    Здравеите колеги,имам следния проблем.Имам mitsubishi l200 2003 г с двигател 2,8 и автоматична скоростна кутия,но след претърпяно произшествие и обръщане по таван купих друго l 200 с 2.5 и ръчни скорости (и счупен мотор)с цел да прехвърля 2.8 мотора със скоростите в това купе.обаче се оказа че новия пикап няма abs и не знам дали ще заработи скоростната кутия.Та въпроса ми е виe какво бихте направили на мое място и дали скоростната кутия от 2.5 със съединителя дали ще стане на 2.8 мотора но това е като резервен вариант,повече искам да е автомат.поздрави
    Последно редактирано от boro85; 15-04-16, 19:49.

  • #2
    От: Проблем с mitsubishi l200

    Кутия от 2,5 на 2,8 не става, а абс-а няма касателство с автоматичната ти кутия.
    мисля, да зема а се замисля...

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с mitsubishi l200

      И като няма абс защо не прехвърлиш и него ?

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с mitsubishi l200

        За abs а трябва да сменя шенкелите отпред и двата деферинцяла защото на 2.5 и 2.8 да с различни предавателни числа а тези от 2.5 задния е с блокаж и искам да го използвам.
        А по въпроса с abs ако е сигорно че не ми трябва за скоростната кутия го започвам веднага.
        Сигорен ли си колега че abs a не оправлява скоростната кутия,защото гледам че кутията има блок за оправление,и не знам дали да се захващам.
        иначе монтажа е лесен ама ме претиснява дали ще тръгне кутията

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с mitsubishi l200

          Искаш да стане лесно, но няма да стане. Имаш два еднакви на външен вид автомобила, но коренно различни под опаковката.
          Всичкото това различно нещо под опаковаката се управлява от контролни модули, тоест трябва да вземеш инсталацията и контролните модули от твоето купе и да ги монтираш на новото купе.....
          АБС системата ти е най малкия проблем.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X