Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МАРОКО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: МАРОКО

    Качил съм в Youtube едно кратко клипче от Мароко. Захванал съм се с голямото видео, но ще отнеме време. Мисля, че ще стане повече от час и ще включва целият път и всички държави до там и обратно. Ще има и доста комични и не толкова весели моменти (като счупването на крака на Митака). Преди да ме захванете отново с избора ми на музика да кажа: Моето мнение е, че само местната музика пасва на обстановката и придава възможно най-автентичен вид. В момента се чудя от къде по дяволите да намеря толкова много и различни мелодии, които на всичкото от горе да отговарят и на горепосочените изискавания. Ако някой има идея, с радост ще я използвам.

    Приятно гледане!

    https://www.youtube.com/watch?v=JDSSBI8aLZE
    Последно редактирано от ramar; 01-06-16, 20:07.

    Коментар


    • #47
      От: МАРОКО

      Първоначално публикуван от ramar Преглед на мнение
      Качил съм в Youtube едно кратко клипче от Мароко. Захванал съм се с голямото видео, но ще отнеме време. Мисля, че ще стане повече от час и ще включва целият път и всички държави до там и обратно. Ще има и доста комични и не толкова весели моменти (като счупването на крака на Митака). Преди да ме захванете отново с избора ми на музика да кажа: Моето мнение е, че само местната музика пасва на обстановката и придава възможно най-автентичен вид. В момента се чудя от къде по дяволите да намеря толкова много и различни мелодии, които на всичкото от горе да отговарят и на горепосочените изискавания. Ако някой има идея, с радост ще я използвам.

      Приятно гледане!

      https://www.youtube.com/watch?v=JDSSBI8aLZE
      Изгледах го с голямо удоволствие. Останах с впечатления, че в тази държава всички пътища са безпътица.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #48
        От: МАРОКО

        Истината е, че всички пътища са отлични. За да намеря тази пътека, се наложи да питам доста и в крайна сметка така и не ми казаха, как да стигна до върха. Иначе ако му се кара оф роуд на човек, има колкото искаш, но трябва местен да те води и подходящ мотор. Нашето пътуване беше ориентирано предимно по асфалт, с няколко връзки по черни пътища.

        Коментар


        • #49
          От: МАРОКО

          Приключи и нашето пътуване, двама отцепници са още в Гърция, другите са по домовете, всичко бе страхотно, по мое мнение. Дано скоро някой се престраши и пусне някое матриялче...

          Коментар


          • #50
            От: МАРОКО

            Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
            Приключи и нашето пътуване, двама отцепници са още в Гърция, другите са по домовете, всичко бе страхотно, по мое мнение. Дано скоро някой се престраши и пусне някое матриялче...
            Дано
            0887 246718

            Коментар


            • #51
              От: МАРОКО

              Вече сме си във Варна!
              Забавихме се малко за да разгледаме Пиринеите и не съжаляваме !!!

              Коментар


              • #52
                От: МАРОКО

                Видеото от Мароко е готово:

                https://www.youtube.com/watch?v=TxV7CcYRfJ8 - 20 мин.

                За тези, които проявяват интерес и имат свободно време:

                https://www.youtube.com/watch?v=H6RK9262Mr8 - час и половина.

                Приятно гледане!

                Коментар


                • #53
                  От: МАРОКО

                  За съжаление, този видеоклип не е налице в държавата ви, тъй като е възможно да съдържа музика от UMG, за която не сме успели да съгласуваме условия за употреба с GEMA.

                  И на двата линка положението е еднакво , жалко .

                  Коментар


                  • #54
                    От: МАРОКО

                    Пробвай да го отвориш на компютър, не на телефон или таблет.

                    Коментар


                    • #55
                      От: МАРОКО

                      Първоначално публикуван от ramar Преглед на мнение
                      Пробвай да го отвориш на компютър, не на телефон или таблет.
                      Не става .

                      Коментар


                      • #56
                        От: МАРОКО

                        Вървят си клиповете , утре с кафето ще ги изгледам
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • #57
                          От: МАРОКО

                          Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
                          Не става .
                          И при мен не става !
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #58
                            От: МАРОКО

                            Една от мелодиите е спряна заради права. Оправил съм я:

                            https://www.youtube.com/watch?v=8Z1esDXXGV4

                            За голямото видео ще отнеме повече време.

                            Коментар


                            • #59
                              От: МАРОКО

                              Благодаря , вече е ок .

                              Коментар


                              • #60
                                От: МАРОКО

                                Благодаря !
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X