Обява

Свий
Няма добавени обяви.

15-ти Национален BMW събор на 7-ми май!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 15-ти Национален BMW събор на 7-ми май!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BMW.jpg
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:6112827

    На 7 май, в Международния панаир Пловдив ще се организира 15-ти национален юбилеен събор на BMW. По стечение на обстоятелствата, събитието съвпада и със 100-годишнината на марката.

    Същинската част ще се състои от 11:00 в панаирното градче. Ще има шоу (дрифт и др.), конкурс за автентичност на BMW, еротична автомивка и други благини.

    Пускам темата по друг повод. Всеки собственик на старинна машина (автомобил, мотоциклет, велосипед) от марката да се чувства специално поканен като участник в изложението за ретро-автомобили! Би било добре да се види на живо еволюцията на BMW през годините и изобщо високото ниво на баварският производител през целия този 100-годишен период! Ще бъде осигурена специална ретро-секция за ветераните, в която ще има ограждения и изобщо режим на достъпа. Ще има и места за платформите и репатраците, защото някои собственици на старинни возила предпочитат да не навъртат излишен пробег. Екипът на добре известното на всички нас списание Автокласика и мотоциклети са наши партньори и ни съдействат активно.

    Който има желание да участва, да ми се обади за предварително записване - 0886 888 069, Стоян. Хубаво би било участниците да пристигнат към 9:00, за да могат спокойно да се организират и подредят автомобилите.
    Последно редактирано от м20_маниак; 14-04-16, 22:02.
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X