Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 18-19 юни 2016,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 18-19 юни 2016,

    Очаквайте скоро детайли, но бързам да известя, на 18 и 19 юни на самата Южната дъга на Околовръстния път на София ще се проведе Траялно състезание със зони на естествени и изкуствени препятствия. Ще е независимо от шампионати и вериги надпревари, със собствен правилник. До дни ще пиша повече детайли, организаторите имат желание и ресурс да сътворят нещо голямо и сериозно.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

    Супер за начинанието.

    Има един проблем с датата. На 18.06 ще има Косер Експо в Пловдив и прототипи от Траялния шампонат са поели ангажимент да участват на изложението. Ако има възможност събитието да се премести на други дати ще е много по-добре.

    Коментар


    • #3
      От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

      За съжаление няма опция за местене, ако погледнеш и Календара, ще видиш, че това е единствения свободен уикенд в юни след България Трофи и Нова Черна и преди Лясковец. Който може, идва, който е поел ангажимент към спонсор, го спазва.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

        Това е много добра новина !
        Но защо се започва с това,че организатора си има свой правилник,не може да се съобрази със други предложения и т.н. ?
        Предполагам и какво,ще ми се отговори !!!!
        Но,както всичко останало в тази държава,така и в спорта,(хоби) се вижда,че не може да има някакво просто единомислие около създаването на нещо по-добро.
        Възможно е и аз да не разсъждавам правилно ???
        Очаквам с нетърпение развитието на темата и събитието.

        Коментар


        • #5
          От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

          Браво .
          А , мога с физически труд да помогна за мероприятието .
          Телефона е в потписа ми.
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • #6
            От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

            Нещо не разбирам предпоследния пост, още нищо не е обявено и вече има недоволни. Аз предлагам, щом искате, да си отправите предложенията така, без да знаете детайлите. Също да ме посъветвате с кой и за какво да имам единомислие и също така и да дадете препоръки за оправяне на държавата.
            Сега вече сериозно, състезанието ще е в по-широк формат с идеята да може различно подготвени състезатели да участват. Отново подчертавам, не е част от никаква верига състезания и идеята е да не е пречка ,да не застъпва като дати и да се дублира с други събития. Прави се буквално в чертите на град София, за да може да е максимално удобно и за участници и за публика. Технически до терена има изградена прекрасна инфраструктура, асфалтови улици го обикалят от две страни, има отделен асфалтиран сервизен парк и достъп с градски транспорт. Също, както личи от името, е в непосредствена близост до София Ринг мол със всичките му екстри.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Нещо не разбирам предпоследния пост, още нищо не е обявено и вече има недоволни. Аз предлагам, щом искате, да си отправите предложенията така, без да знаете детайлите. Също да ме посъветвате с кой и за какво да имам единомислие и също така и да дадете препоръки за оправяне на държавата.
              Сега вече сериозно, състезанието ще е в по-широк формат с идеята да може различно подготвени състезатели да участват. Отново подчертавам, не е част от никаква верига състезания и идеята е да не е пречка ,да не застъпва като дати и да се дублира с други събития. Прави се буквално в чертите на град София, за да може да е максимално удобно и за участници и за публика. Технически до терена има изградена прекрасна инфраструктура, асфалтови улици го обикалят от две страни, има отделен асфалтиран сервизен парк и достъп с градски транспорт. Също, както личи от името, е в непосредствена близост до София Ринг мол със всичките му екстри.
              Мен ако визираш последния пост .
              Извинявай публично просто исках да помогна нищо повече .
              Винаги съм помагал на такива мероприятия .
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #8
                От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                Не Пламене, извинявай, нямах предвид теб, просто докато пишех на господина преди теб, ти си писал и твоето мнение се появи, като пуснах и моето. Затова го и поправих, писах "предпоследния пост". Иначе си добре дошъл не само за работа, а и за купон и каране.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                  П.С.
                  Ще е интересно
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #10
                    От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    господина преди теб
                    е шампиона в Траялния шампионат последните години в клас "Прототип"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      е шампиона в Траялния шампионат последните години в клас "Прототип"
                      И това му дава право да ме упреква за нещо, което нито е станало, нито съм обявил как ще стане..... Как ида е, след малко ще разчистя темата от спама, за да продължим начисто
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #12
                        От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                        Не знам защо не зачитате деистваштия правилник, мисля че е перфектен и проблемите ако го спазвате ще са 0.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                          Бихте ли ми обяснили кой правилник да зачитам, за кого действа и какви проблеми виждате. Аз още нищо не съм обявил, освен техническите изисквания и подялбата по класове( в съседната тема), моля четете преди да обяснявате как трябва да се организира състезанието.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #14
                            От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                            Това си е лично частно състезание, защо да се ангажират организаторите с правилници, като те си имат техни правила. Да вярно е, че ще им е по лесно с правилата от шампионата, но не се знае дали за запознати с тях. Ако всичко е наред, и трасето отговаря за по нормални джипове, ще караме и ние! Успех!
                            0887 526 564/ 0897 933 755 /

                            Коментар


                            • #15
                              От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                              Г-н Златев !
                              Не сте разтълкували поста ми правилно.
                              Явно ще остане така,не до изяснен този мой коментар определен от вас,като недоволство от моя страна.
                              До момента в който ще се срещнем зада Ви поясня какво съм имал в предвид,и тогава Ви уверявам,че
                              червеният картон в репутацията ми ще е напълно излишен.��

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X