Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Off Road Show & Expo 4х4 София 18-19 юни 2016,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

    Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
    Г-н Златев !
    Не сте разтълкували поста ми правилно.
    Явно ще остане така,не до изяснен този мой коментар определен от вас,като недоволство от моя страна.
    До момента в който ще се срещнем зада Ви поясня какво съм имал в предвид,и тогава Ви уверявам,че
    червеният картон в репутацията ми ще е напълно излишен.��
    Хич да не ти дреме за разни картони,ами се стягай за Сливен,че съм го олекотил с 50кг.

    Коментар


    • #17
      От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

      Стегнах се,другарю Исаев,но ми се иска и София да видят какво можем на "бойното поле",траял !!!

      Коментар


      • #18
        От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

        Знаем знаем.

        Коментар


        • #19
          От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

          Колега Златев привет,напиши малко подробности например—такса,класове,зони ли бъде,затворено трасе с траялни елементи ли и записване!Поздрави

          Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk
          Христо Георгиев-0889022988
          Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

          Коментар


          • #20
            От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

            Подробностите още се уточняват. Средата на следващата седмица ще пиша. За класовете вижте съседната тема
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #21
              От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

              Да извинявай видях изискванията

              Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk
              Христо Георгиев-0889022988
              Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

              Коментар


              • #22
                От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                По правилника тепърва ще се работи, но ето идеята. Ще има 12 зони, вероятно 2 с естествени препятствия по релефа и 10 изкуствени - това позволява избрания терен. Ще са разделени на 3 групи по 4 зони. 4 зелени зони, 4 жълти зони и 4 червени зони. Преминаването на всяка зона носи по 100 точки, за зелените без допълнителен коефициент, за жълтите коефициента ще е 1,2, за червените 1,5. Естествено, ще имат контролно време за преминаване, като в зависимост от класирането за всяка зона състезателите ще получават и допълнителни точки - най-много преминалия най-бързо и нищо за преминалия най-бавно. Това е засега идеята, ще се уточни и сложи в темата за Правилника.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #23
                  От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                  Тези 3 групи х 4 зони от всички участници ли ще се карат или ще има различен коефицент на трудност за отделните класове в различните цветове на зоните ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                    От всички участници по тяхна преценка
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #25
                      От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                      Борбата е да направим максимално опростен регламент, за да може и по-широк кръг любители да карат, като за пример съм взел регламента на испанските траяли
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Борбата е да направим максимално опростен регламент, за да може и по-широк кръг любители да карат, като за пример съм взел регламента на испанските траяли
                        Дано успеете да се справите с 3х4=12 зони за всеки участник, който иска да кара в тях.Контролното време(Х) по броят на участниците(Х) по 12 зони= ????,сещаш ли се за какво намеквам?
                        С това внимавайте, и други неща по време на състезание,които отекчават публика състезатели и т.н.
                        Съдии,много важен момент,вземане на правилни решения,(казуси) по време на самото състезание а те са много и непредвидими.
                        Обезопасяване на трасето и публиката в зоните,отговорни неща,които преживяваме в организацията на траялните състезания в шампионата на България 4х4Екстрийм.
                        За това сме създали някаква организация,която прогресира с правилник и хора на които може да се има доверие когато стане въпрос за ТРАЯЛ.
                        Поздрави !

                        Коментар


                        • #27
                          От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                          Така, имаме развитие по темата, скоро ще добавя в Правилника и окончателните условия, но поговорих с опитни хора и ми дойде акъла в главата. Нека за момента идеите за Правилник, написани по горе, да се считат за неактуални.
                          Това което искам сега официално да обява, е таксата участие е и тя е 25 лева общо за двата дни. Ще се плаща на място при записването, няма смисъл от банкови плащания. Отварям и отделна тема за записване, но първо ще пусна окончателния вариант за Правилник и след това.
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                            С любезното съдействие на Стоян Францов Правилата за провеждане ще са тези, важащи тази година и за веригата 4х4 Екстрийм
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                              Правилно решение.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Траял АдренаРинг 4х4 София 18-19 юни

                                И аз мисля, че така е по-добре. Правилника на траялния шампионат е развиван и тестван вече няколко години, и е може би най-доброто което се ползва в момента в България.
                                Обръщам вниманието ви към съдиите. Те са много важно звено от провеждането на състезание. Трябват хора с опит, а не такива които гледат зрелището, и забравят защо са там. И да могат да вземат адекватни решения когато стане напечено, и състезателите са готови да се хванат за гушите.

                                Съжалявам, че съм далеч, иначе с кеф бих дошъл да покарам.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X