Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изпълнение на довършителни работи във Франция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изпълнение на довършителни работи във Франция

    Мой много близък приятел иска да наеме двама или трима души за изпълнение на следните работи:

    1/ демонтаж на стара стъклена вата и изолация под покрива с нова стъклена вата два слоя 1х100мм и 1х120мм кръстосани, след това се покрива с мембрана и метални релси върху които по късно ще се сложи сечак. Площ на подпокривната част : 150м2.
    2/ боядисване : 1 слой основно покритие и 2 слоя боя. Около 200 м2.
    3/ лепене на декоративни камъни (облицовка на вътрешна стена ) 15м2 (на плочи от по 20 х 60см).
    4/ поставяне на декоративни дъски (20х400см) върху дървени летви на стените : около 150м2.
    5/ боядисване с масло на нова дървена дограма (х20 прозореца приблизителен размер 80х100см някои са по малки +2 врати/прозорци 90х210см)
    6/ боядисване с масло на дървена тераса ( нова ) 35 м2
    7/ изграждане на преградни стени от метални релси и гипс картон 2х 3х2,48м всяка с врата.
    8/ слагане на сечак върху металните релси под покрива (13х400 см)
    9/ лепене на фаянс в 2 бани (30 м2)

    Обектът е малка хижа във френските Алпи.
    Дадените количества са приблизителни, с разлики до 5%.
    В хижата има обитаемо помещение, което може да се ползва за спане.
    Желателно е пътуването до там да е с личен автомобил, който да се ползва и на място (цената на горивото за пътя от България до там и обратно ще бъде заплатена).
    Минимално владеене на френски (или поне английски) е необходимо (колкото да се оправите в близкия супермаркет), тъй като през повечето време ще сте сами на обекта.
    Време за изпълнение - след средата на Юни, срок - в рамките на месец.
    Материали - всичко ще бъде осигурено.
    Инструменти и оборудване е необходимо да носите свои.

    Ценова оферта за изпълнение на описаните горе работи и кратко описание на професионалния си опит, както и данни за контакт, може да ми изпратите на Л.С. или на yordanov.d.l@gmail.com
    След одобрение от моя страна ще ви свържа с човека за доуточняване на подробностите.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

  • #2
    От: Изпълнение на довършителни работи във Франция

    Имайте предвид , че за подадените СМР, количества и срок , 2/3 човека ще са малко за добро изпълнение.Което е свързано и с местата за спане.

    Коментар


    • #3
      От: Изпълнение на довършителни работи във Франция

      Срокът не е толкова определящ и спокойно може да се удължи със седмица или дори две... но на база на не-малкия ми опит в организацията на строителни дейности (има-няма 15 години) не мисля, че дори и месец е прекалено напрегнат срок за описаните работи. Проблемът е по-скоро, че работите са разнородни и трябва екип, в който за различните работи различен човек да е водещ. Ако аз имах възможност да отида и да контролирам и създавам организация - имам готови хора, но им нямам доверие, че ще се оправят сами. А и не покриват владеенето на език, което отново налага да ги придружавам, а това няма как да стане.
      Последно редактирано от stargazer; 14-04-16, 15:05.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Изпълнение на довършителни работи във Франция

        Нвмяш ли доверен бригадир, да ги наглежда ?
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Изпълнение на довършителни работи във Франция

          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
          Нвмяш ли доверен бригадир, да ги наглежда ?
          Някой могат и без наглеждане ! Тез дето се нуждаят от наглеждане ще имат и нужда от други ....................................
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #6
            От: Изпълнение на довършителни работи във Франция

            Имам познат в Париж. Поддържа бригада от нашенци. Може и да се навие. Ако те интересува пиши на лично, ще пратя телефон.
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X