Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати мотоциклети !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Откраднати мотоциклети !

    Аз в чужбина разбрах,че е намерен мотора,но не си оставил телефон за връзка.Чукни ми,ако вече не си го намерил.
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • #77
      От: Откраднати мотоциклети !

      Първоначално публикуван от maymunskoa Преглед на мнение
      Откраднат е мотоциклет Honda Magna 250см3 1994г.
      Последно паркиран пред блок 43А в квартал Христо Смирненски в София.
      Обявен е за издирване.
      Характерни белези - хлътване на резервоара от лявата страна.

      [ATTACH=CONFIG]437619[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]437620[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]437621[/ATTACH]
      рег. Н: СТ 3476 К

      Ако някой има информация моля да пише.
      Благодаря предварително за съдействието.
      Колега,май не си на зор да си намериш мотора,не мога да ти пиша,че пощата ти е пълна и не можеш да приемаш съобщения,тук темата не си я следиш и не мисли,че някой ще ти го докара в къщи.Добронамерени колеги са го прибрали и те чакат да се свържеш.
      Beta 450 RR-Factory
      0039 3206052599

      Коментар


      • #78
        От: Откраднати мотоциклети !

        Търся информация за мотора. Телефон 087 646 03 44.
        skype : maymunskoa

        Коментар


        • #79
          От: Откраднати мотоциклети !

          Здравейте, свързах се с хората при които е мотора /Хонда Магна/. И довечера ще го прибера. Не става дума за кражба, както става ясно, хората са търсили вариант да се свържем, като през същото време са решили мотора да не остава на улицата.
          Благодаря на всички за съдействието!

          Коментар


          • #80
            От: Откраднати мотоциклети !

            Колега твоя случай е прецедент!
            Като се видиш с хората които са го прибрали разкажи подробно как се е случило че малко не става ясно.

            Коментар


            • #81
              От: Откраднати мотоциклети !

              Първоначално публикуван от danimint Преглед на мнение
              пфф за втори път ми се случва това е втория мотор които ми крадат вече кaкво да правя .. мотора е ктм 525sx , с лепенки на monster и номер "79" на пласмасите , гърнето е хванато с допълнителна скоба откраднат е от кв. Горубляне , София....телефон за връзка : 0887769077 - Дани ..[ATTACH=CONFIG]381685[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381686[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381687[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381688[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381689[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]381690[/ATTACH]
              Колега , ако имаш информация , за мотора , че е някаде , ми звънкаи да го прегледаме заедно . Колкото и да е преправен , не могат да го обработят . Този мотор си го купих чисто нов от Германия от магазина в Дегендорф и сам го карал и правил само аз , никой не е пипал по него освен мен преди да ти го продам . Има много скрити белези по него .

              Коментар


              • #82
                От: Откраднати мотоциклети !

                Случая с Хондата е че не ми запали и се наложи да я остава дълго време на улицата и не в моя квартал. На сутринта заминах в чужбина за две седмици, което бе причината мотора да остане толкова дълго навън. Прибрана е от едно семейство моторджии, за да не стои на улицата. През това време са писали по форуми, във Фейсбук, на мотоклуба в Стара Загора. Тази вечер си прибрах мотора, така че всичко е наред. Доста хора са видяли тези съобщения и благодаря на всички, които се включиха и препратиха информацията.

                Коментар


                • #83
                  От: Откраднати мотоциклети !

                  Дано и другите потърпевши да имат твоя късмет.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Откраднати мотоциклети !

                    Здравейте колеги! Публикувам тази тема, от името на приятел.
                    Вечерта на 22-23 Май, в Габрово, са откраднати два мотоциклета. Yamaha Yz-250 и Honda Xr-125.
                    Yamaha - Yz 250 -двутактов, бял, напълно тунингован, резервоара е алуминиев, целия двигател и част от рамката са хромирани. Мотора е с черни капли и черна седалка. Кита на мотора е бял с черно с състезателен номер 199.

                    Honda Xr - 125 - четиритактово ендуро - 2004г. червено и бяло. Мотора не е регистриран, но има английски талон, който може да послужи пред КАТ за регистрация.
                    Ощетените колеги ни призовават към съпричастност. Ако попаднат във вашето полезрение, молят да им звъннем.Илия - 0894301778

                    Стефан - 0879669666
                    Пускам няколко снимки на моторите.
















                    Надявам се да помогнем. Поздрави!
                    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                    Коментар


                    • #85
                      От: Откраднати мотоциклети !

                      Преди близо месец във Враца ми откраднаха Yamaha YZF250, модел 06-09.



                      Джантите са черни с главини TALON с карбониева централна част. Задният обръч е WRP, а предният - exel.
                      Ауспухът е akrapovic - пълна генерация. Предният калник е модел от 2012 година.
                      Ако го мернете, свиркайте. Черпя

                      Коментар


                      • #86
                        От: Откраднати мотоциклети !

                        След доста мъки, Хондата, от поста ми 26.05.2012, бе намерена. Дано и другите колеги имат подобен успех!
                        Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                        Коментар


                        • #87
                          От: Откраднати мотоциклети !

                          http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=1yr7e6

                          Коментар


                          • #88
                            От: Откраднати мотоциклети !

                            Първоначално публикуван от ВЛАДИМИР-ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                            Сигурно е намерен и сега се продава.
                            YAMAHA WR450F

                            Коментар


                            • #89
                              От: Откраднати мотоциклети !

                              Първоначално публикуван от ВЛАДИМИР-ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                              Владо, благодаря за реакцията ти. Оказа се, за щастие, че собственикът си е намерил мотора някак си. За съжаление, не ми се обади, за да внеса това пояснение. Гоемият зор, бе да пусна снимки при кражбата, но сега не бе така. Поздрави!
                              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                              Коментар


                              • #90
                                От: Откраднати мотоциклети !

                                Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                                Владо, благодаря за реакцията ти. Оказа се, за щастие, че собственикът си е намерил мотора някак си. За съжаление, не ми се обади, за да внеса това пояснение. Гоемият зор, бе да пусна снимки при кражбата, но сега не бе така. Поздрави!
                                Аз мисля че е редно при намирането на откраднат мотоциклет да се дават подробности,как е намерен и кои са крадците,полезно е за всички.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X