Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати мотоциклети !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Откраднати мотоциклети !

    Съжалявам,надявах се да има положителни резултати и във еуфорията да сте забравили да напишете.
    [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

    Коментар


    • #32
      До: Откраднати мотоциклети !

      Здравейте ! Между 25-26.12.2008 ми откраднаха мотора от с.Долни Окол.Моторчето има отличителни белези;без заден,десен капак,черен цвят с лепенки на резервоара- сиви.Моторчето е 1999 година - Yamaha Dtr 250 .Телефон за връзка 0887769077 - Дани.Ето и снимки ;
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #33
        До: Откраднати мотоциклети !

        Здравейте

        Снощи около 22:30 (10.08.2009) пред блока ми в Дианабад, София ми откраднаха мотора Хонда Доминатор, червен с черна седалка. Бяла рег табела: С2915Х

        Отличителни белези: Ръжда по 1/3 от предната капла, счупено стъкло на дясното огледало, ръчката на съединителя не е оригинална.

        Моля, ако някой забележи някъде подобен мотор да ми се обади на 0887 461652

        Снимка на мотора:
        http://moiteplanini.com/dominator/P1030613.JPG

        Последно редактирано от Жоро Донечки; 12-08-09, 10:05. Причина: снимката

        Коментар


        • #34
          До: Откраднати мотоциклети !

          иначе да ви посаветвам както каза един колега по-нагоре , непременно пускаите жалби в полицията и след това си търсете развръзка.често питайте какво става с мотора. има ефект аз им досаждах за един телефон ,от начало жалбата не ми искаха след 4 дни зверски тормоз и званене каде ли не и на кой ли не шеф и оплаквания ми върнаха телефона със сим картите в него. пускайте жалби полицията знае кой ви е взел мотора но не и с занимава.
          Последно редактирано от cveti; 16-08-09, 12:36. Причина: Неподходящ език!

          Коментар


          • #35
            До: Откраднати мотоциклети !

            Здравейте.
            На мой познат му откраднаха мотора. Моля, ако някой го разпознае или чуе нещо, което би могло да помогне за откриването му, да се обади на тел.0888420915.
            Моторът е ”HONDA CRF250X” с номер на двигателя JH2ME11A75K111566. Номера на рамата ще пусна по-късно.
            Предварително благодаря на всички, който биха помогнали!

            Коментар


            • #36
              До: Откраднати мотоциклети !

              Колеги явно се е зародила нова банда за кражба на мотори. След случая в Габрово, сега и в Севлиево е откраднат мотор по схемата, дай да го пробвам и след това газ в неизвестна посока.
              Мотора е ВР450 2003-та година, щатско изпълнение.
              Надявам се да пусна повече инфо.
              Внимавайте какво ви предлагат !!!

              "купувача" е бил добре изглеждащ младеж, добре говорещ, казал че се върнал от Англия. Ако се усъмните мислете трезво !!!

              това са номерата на рамата и двигателя JYACJ04303A001416 J314E-0003220
              Последно редактирано от Краси; 11-12-09, 19:10.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                До: Откраднати мотоциклети !

                Краси , дай снимки
                [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
                [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
                [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
                [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
                "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
                [/SIZE]

                Коментар


                • #38
                  До: Откраднати мотоциклети !

                  Ето снимки на wr-a.
                  http://sevlievoben.snimka.bg/motorcy...53041.16379283







                  Последно редактирано от Жоро Донечки; 18-12-09, 20:35. Причина: снимките

                  Коментар


                  • #39
                    До: Откраднати мотоциклети !

                    Ако някой има съмнение за този ВР моля да се обади на 0889099101 или скайп krasenconev.На мотора има допълнителни белези които са трудно видими.Надявам се,че все още има надежда.Благодаря предварително.И нека направим България по добра.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Откраднати мотоциклети !

                      Благодарение на намесата на родната полиция крадеца на ВР-а е задържан,остава да разчитаме на родния съд да си свърши работата.Е и мотора го няма още ама рано или късно се надявам и той да излезе.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Откраднати мотоциклети !

                        Колега разкажи по подробно как се стигна до предполагаемия крадец.И помнете всеки е невинен до доказаване на противното,а съдебната системе дано си свърши работата.

                        Коментар


                        • #42
                          С много големи мъки полицията успя да издейства разпечатка от м-тел,и така засякоха крадеца,и той не е предполагаем а си е истинското копеле което ми взе мотора,днес бях на разпознаване.

                          А и забравих да кажа,че крадеца е търновец,така че търновци оглеждайте се моторчето ми.
                          Последно редактирано от boiko73; 04-02-10, 23:55.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Откраднати мотоциклети !

                            Здравейте,мога вече да се похваля че ВР-чето вече си е вкъщи.Дано всички имат моя късмет.Благодаря за съдействието на всеки който има пръст в завръщането на моторчето ми.Надеждата умира последна.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Откраднати мотоциклети !

                              Поздравления!!!
                              Истински късметлия си, че са открили мотора. Трява сега да му се радваш, все едно че си го купил току-що
                              В какво състояние е открит, някакви последици или липси има ли?
                              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                              Mercedes w212 E350 4matic
                              Ducati Monster 600
                              O888795575

                              Коментар


                              • #45
                                До: Откраднати мотоциклети !

                                Не е така както беше, ама след делото нещата ще се подредят. Важното е, че цензурирано ще си понесе последствията.
                                Последно редактирано от Димо; 16-02-10, 09:07. Причина: нецензурно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X