Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднати мотоциклети !

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Откраднат CRF450R!!!

    е та точно затова нямам думи,да ти откраднат мотора,успех ти желая прятел дано го намериш!!
    Величко Попов
    0882496036
    [EMAIL="baam@abv.bg"]baam@abv.bg[/EMAIL]

    Коментар


    • #17
      Помощ - гепиха ми моторааааа

      На 05.IV в Благоевград беше откраднат мотор - Kawasaki VN1500 SUMO II. Това е единственият такъв в движение в България, така че ако някой го забележи моля да се обади на 0895732747. Ето и снимка: http://philip.ourserver.net/roshljo/vn1500.jpg
      Благодаря предварително...
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #18
        До: Помощ - гепиха ми моторааааа

        Първоначално публикуван от roshljo Преглед на мнение
        На 05.IV в Благоевград беше откраднат мотор - Kawasaki VN1500 SUMO II. Това е единственият такъв в движение в България, така че ако някой го забележи моля да се обади на 0895732747. Ето и снимка: http://philip.ourserver.net/roshljo/vn1500.jpg
        Благодаря предварително...
        Този мотор се намери, но ще се хвърлят пари за ремонт!
        eTrex LEGEND Cx, NUVI 200

        Коментар


        • #19
          До: Помощ - гепиха ми моторааааа

          Първоначално публикуван от bokser Преглед на мнение
          Този мотор се намери, но ще се хвърлят пари за ремонт!
          Чудесна вест! Поне са го намерили! Други и тоя късмет нямат!

          Коментар


          • #20
            До: Откраднати мотоциклети !

            мале мале...на мен ако ми откраднат някъв мотор ще се изям от яд :Х . Все едно са ми откраднали живота.Колега поздрави, че сте го намерили. Незнам как може да има такива хора.
            '05 Suzuki RM 250

            Коментар


            • #21
              До: Помощ - гепиха ми моторааааа

              Първоначално публикуван от bokser Преглед на мнение
              Този мотор се намери, но ще се хвърлят пари за ремонт!
              А виновниците откриха ли се? Всякакви изроди има в БГ в това съм се убедил напълно...

              Коментар


              • #22
                До: Откраднати мотоциклети !

                Един приятел се върна от мисия в Косово и ми разправя че местните карали много коли и мотори с БГ регистрация и то се нови модели ,и се знае че са крадени от БГ .Та нищо чудно откраднатите коли и мотори да излизат извън граница !!!!!

                Коментар


                • #23
                  ИЗДИРВАМ ОТКРАДНАТ HONDA TRANSALP (КАФЯВ) на 11 Юни в Лозенец, София

                  Моля съобщете ми ако забележите някъде по пътищата или извън тях откраднатото ми ендуро Honda Transalp 600V на 11.06.2008 в София, квартал Лозенец, ул. Йордан Миланов 26. Отличителни белези:
                  Регистрационен номер "С 3865 К", модел 1990 година, кафяв металик , с черно куфарче "Givi", вижте на снимката.
                  Моля ви помогнете, ако не да го намерим, то поне да започнем подобна тема така че крадените мотори да добият някаква публичност и "скапаняците" (извинявам се но съм бесен, каквито бихте били и вие ако гледате безучастно високо от балкона как крадеца се отдалечава с вашия мотор) които се занимават с това да не могат да се наслаждават спокойно на плячката си на публични места и мото събирания и да трепнат в очакване да ги сполети гнева на потърпевшите. Пишете на svetoslav_m@yahoo.com или звъннете на 0885520534 ако имате някаква информация.
                  ...и за Бога публикувайте още информация за всеки откратнат или подозрителен мотор за да притесним поне контингента от нагли "скапаняци" които смеят да посягат на страстта на един моторист.

                  Коментар


                  • #24
                    До: ИЗДИРВАМ ОТКРАДНАТ HONDA TRANSALP (КАФЯВ) на 11 Юни в Лозенец, София

                    Първоначално публикуван от svetoslav_m Преглед на мнение
                    Моля съобщете ми ако забележите някъде по пътищата или извън тях откраднатото ми ендуро Honda Transalp 600V на 11.06.2008 в София, квартал Лозенец, ул. Йордан Миланов 26. Отличителни белези:
                    Регистрационен номер "С 3865 К", модел 1990 година, кафяв металик , с черно куфарче "Givi", вижте на снимката.
                    Моля ви помогнете, ако не да го намерим, то поне да започнем подобна тема така че крадените мотори да добият някаква публичност и "скапаняците" (извинявам се но съм бесен, каквито бихте били и вие ако гледате безучастно високо от балкона как крадеца се отдалечава с вашия мотор) които се занимават с това да не могат да се наслаждават спокойно на плячката си на публични места и мото събирания и да трепнат в очакване да ги сполети гнева на потърпевшите. Пишете на svetoslav_m@yahoo.com или звъннете на 0885520534 ако имате някаква информация.
                    ...и за Бога публикувайте още информация за всеки откратнат или подозрителен мотор за да притесним поне контингента от нагли "скапаняци" които смеят да посягат на страстта на един моторист.
                    Не видях снимка колега... Иначе подкрепям - темата е за това все пак!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Откраднати мотоциклети !

                      Колеги,
                      Искам да съобщя за поредния откраднат мотоциклет. Снощи бе открадната Honda CRF 450 R на мой добър прител. Мотора е откраднат в град Банско. Обръщам се към всички колеги от региона за съдействие. По-късно ще кача снимки на мотора...

                      Коментар


                      • #26
                        До: Откраднати мотоциклети !

                        Дано е откраднат от някои,които няма да могат да го продадат и за да се отърват от него го оставят някъде.Успех със търсенето и дано го намерите по-скоро.Сега във студа надали ще се кара и ще е трудно да се разчита на помощ и от наша страна.
                        [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                        Коментар


                        • #27
                          До: Откраднати мотоциклети !

                          В региона има едни пичове, които бяха откраднали няколко мотори лятото. В полицията ги имат напредвид, давайте жалба веднага. Ако чуем нещо ще ви кажем!

                          Коментар


                          • #28
                            До: Откраднати мотоциклети !

                            Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
                            В региона има едни пичове, които бяха откраднали няколко мотори лятото. В полицията ги имат напредвид, давайте жалба веднага. Ако чуем нещо ще ви кажем!
                            Кфо ги прави пичове тва че са откраднали незнам...Аз бях отишъл един път на Бучино да карам ми и ми бяха задигнали степенката

                            Коментар


                            • #29
                              До: Откраднати мотоциклети !

                              А и колегата от как е писал преди 7-8 дена не е влизал във форума.Поне да провери какво е писано,знае ли някой нещо и да напишат какво е станало.
                              [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                              Коментар


                              • #30
                                До: Откраднати мотоциклети !

                                Първоначално публикуван от ianko Преглед на мнение
                                А и колегата от как е писал преди 7-8 дена не е влизал във форума.Поне да провери какво е писано,знае ли някой нещо и да напишат какво е станало.
                                Колеги наистина не съм проверявал за изказвания във Форума, просто не бях в България. Току що се прибрах, но няма ниакакъв резултат все още. Говорих с приятели от Банско отново, но няма нищо ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X