Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Атв-то ми върти но не пали ??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Атв-то ми върти но не пали ??

    Здравейте имам китайско АТВ аеон аеро та проблемът ми е следния както си карах спрях оставих го на свободна и угасна след това само върти и не пали закарах го на майстор оказа се статорната намотка !така сменихме я прибрах си атв-то до града с камион качих се да го докарам малко но не съм видял че кабела на свеща е упрян на аспуха(срочен е ) спрях пред вкъщи АТВ загасна и повече не иска да запали !! Някакви идеи какво може да е станало ????

  • #2
    От: Атв-то ми върти но не пали ??

    За начало, виж докато върти, дали има искра на кабела за ВН.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      От: Атв-то ми върти но не пали ??

      Следващия въпрос ще е какво е ВН...

      Сега сериозно-ако кабела е бил допрян с металната си част на маса-може да се очаква, че бобината е дала фира.
      Скрападжията ти даде акъл как да я провериш. Ако няма искра-може да е изгоряла, ама може и да няма захранване, може да не и идват импулси от комутатор, или както там е решено запалването.

      Много пъти казвам на подобни хора да идат в сервиз, и сега това е най-вярното решение за проблема.
      С малко повече техническа грамотност би трябвало поне да може да се установи причината защо не пали, и чак след това да се пита за възможни решения.

      А то иначе може бензин да няма, та затова...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Атв-то ми върти но не пали ??

        Кольо съгласен съм с теб , най-добре на сервиза , ако не си технически грамотен !!!!
        Todorg не искаме да те засегнеме ,това е опита и самата истина !
        Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 29-04-16, 17:56.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X